Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ochrona danych osobowych- Stypendium 12 Kwietnia 2014

  Witam, moja sprawa dotyczy stypendium rektora dla najlepszych studentów, które na naszej uczelni przyznawane jest na podstawie osiągnięć. Zostało mi przyznane stypendium po ponownym rozpatrzeniu mojego wniosku (...)

 • plikostrada - pomocy2 Września 2013

  Szanowny Panie, Pomimo otrzymania dwóch wezwań do zapłaty do dnia dzisiejszego nie uiścił Pan zaległej opłaty abonamentowej za udostępniony Pakiet Podstawowy usługi Plikostrada, którą zamówił Pan (...)

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?23 Lipca 2013

  Rozsyłałem CV by znaleźć jakąś prace na wakacje. No i łapałem się każdej oferty w mojej okolicy. Wysłąłem CV 1 Pan odpisał przedstawil oferte i umowe a ja odpisałem , że nie jestem zainteresowany. (...)

 • urząd celny1 Maja 2013

  witam, mam problem z Urzędem Celnym. Zajmuje się sprzedażą paliw, a w szczególności sprzedażą oleju opałowego. Jak wiadomo każdy klient, który zakupił ten produkt jest zmuszony do wypełnienia ,,oświadczenia'', (...)

 • Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego29 Marca 2013

  Witam, pozwów przez jakąś organizacje ciąg dalszy, na początek maja mam nieobowiązkowe przesłuchanie w swojej sprawie, aż niby trzy punkty, niedozwolone, Proszę o pomoc, co mogę zrobić, żeby (...)

 • Niewywiązanie się z postanowień umowy cywilnoprawnej - sprawa sądowa, mataczenie15 Lutego 2013

  Witam serdecznie, Moja prośba dotyczy porad, pomysłów i jakichkolwiek sugestii na temat tego co mam dalej robić. Otóż miałem podpisaną umowę cywilnoprawną z pracodawcą. Umowę tą wypowiedziałem, zgodnie (...)

 • Ochrona Danych Osobowych a newsletter6 Grudnia 2012

  Mam pytanie do mądrzejszych od siebie dotyczące rejestracji bazy danych. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny do wyjaśnienia mi tej kwestii :-) Dwie sytuacje na jednej stronie www: 1. Formularz (...)

 • Ochrona danych osobowych w wybranych krajach UE19 Grudnia 2011

  Witam, Potrzebuje iformacji na ww temat. W interncie jest bardzo malo lub niedokladnie opisane. Pisze referat i prosze o wskazowki gdzie szukac,ewentualnie o pomoc. Z gory dziekuje.

 • Kontrola biletów , dowód do rąk ? Kara 300zł za wezwanie policji3 Listopada 2011

  W autobusie zatrzymała mnie kontrola okazało się że przez pomyłkę skasowałem już skasowany bilet , niestety kontroler chciał mi wypisać mandat. Wyciągnąłem dowód osobisty i trzymając go w ręku umożliwiłem (...)

 • oszczędna gmina23 Lutego 2011

  Witam, pisze po raz pierwszy na tym forum, ponieważ jestem zbulwersowana dzisiejszym zachowaniem Urzędu Gminy. Otóż przez momentem otrzymałam od sąsiadki zwykłe, niezabezpieczone, bez koperty, moje pisma (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.