poz. 175 załącznik nr 3 do ustawy vat Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

bo tak" Witam, Mam podobny problem. Do niedawna (do ok wrześńia/października) w formularzu sendit po podaniu parametrów przesyłki - w moim przypadku dł.165 cm miałem (obok) do wyboru (...)

VAT-25

VAT-25

jej wydaniu ? do usunięcia naruszenia prawa (art. 52 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi ? Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

odmawia przyjęcia mi i wydania VAT 25 żada dodatkowych faktur niby z tej firmy do Bmw serwis jeszcze . zadzwoniłem do Polaka a ten na to że nie mają prawa mi nie przyjąć wniosku i mają (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

2012r. wena11 [cytat] 1. najpierw piszesz podanie o urlop do dyrektora 2. otrzymujesz wniosek do lekarza 3. lekarz udziela Ci urlopu na okres 3, 6, 9, 12 miesięcy 4. z tym wnioskiem (...)

załącznik nr 3 do ustawy vat 2011

załącznik nr 3 do ustawy vat 2011

załącznik nr 3 do ustawy vat 2011 Witam Gdzie znjade załącznik do 3 do ustawy VAT 2011, może byc i cała ta ustawa.Z góry (...)

Co wprowadza załącznik nr 3 do ustawy o vat 2012 .

Co wprowadza załącznik nr 3 do ustawy o vat 2012 .

Co wprowadza załącznik nr 3 do ustawy o vat 2012 . Witam, co wprowadza 3 załącznik do ustawy o vat? chyba co wprowadzał? bo wprowadzał (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

. Informacje o załączonych do deklaracji VAT-7 wnioskach dotyczących zwrotu różnicy podatku wykazuje się w jej poz. 59 i 60. Według nowej ustawy o VAT obowiązują trzy (...)

załącznik nr 3 do ustawy o VAT 2011

załącznik nr 3 do ustawy o VAT 2011

załącznik nr 3 do ustawy o VAT 2011 Witam Potrzebuje załącznika numer 3 ustawy podatku Vat, może byc jej cały tekst?Z góry dziekuje za informacje (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

na podstawie art. 95 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93, ze zm.), nie stanowi naruszenia przepisów prawa. Działanie takie znajduje bowiem podstawę (...)

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

właściciela na piśmie o zamiarze wypowiedzenia stosunku prawnego i wyznaczenia ci dodatkowego, miesięcznego terminu do zapłaty zaległych i bieżących należności; 3) wynajęłaś, podnajęłaś (...)

alimenty i ustalenie ojcostwa

alimenty i ustalenie ojcostwa

1956 (Dz.U. 1961 Nr 17, poz. 87). To są bardzo ogólne informacje, na pewno pomogłoby, gdybyśmy wiedzieli, do jakiego kraju wyemigrowała zobowiązana. Jeżeli masz dalsze pytania (...)

Całkowite zerwanie więzadła oraz nie wypłacenie należnych świadczeń z tytułu nieszczęśliwego wypadku przez towarzystwo AVIVA

Całkowite zerwanie więzadła oraz nie wypłacenie należnych świadczeń z tytułu nieszczęśliwego wypadku przez towarzystwo AVIVA

badanie z rezonansu pozostawił mnie w szpitalu aby zrobić rekonstrukcje. (załącznik nr 2, załącznik nr 3) 5. Po zakończeniu leczenia złożyłem wniosek do AVIVA (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

ma we wpisie do KRS -U wpisany również handel. Ja to dokładni opiszę w emailu do pana Janusz. PODAJĘ NR DO GŁÓWNEGO INSPEKTORATU PRACY W WARSZAWIE. 0-22-628-58-07 od poniedziałku (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

prywatna, bank czy telefonia. lkpo trzeba płacić swoje zobowiązania, a firmy windykacyne nie będą pukać do naszych drzwi, a jeżeli chodzi o Kruka - sam miałem do czynienia z osobami, które (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

, by wymusić na parlamencie zmianę ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Niedługo nowe wybory. Pogońmy posłów do roboty! Apel do wszystkich członków spółdzielni mieszkaniowych (...)

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

już przez zobowiązanego do alimentacji złożony, to pozwana (a zarazem uprawniona do alimentacji) może wytoczyć przeciw powodowi tzw. powództwo wzajemne (art. 192 i 204 ustawy Kodeks (...)

wykup mieszkania od spółdzielni.......

wykup mieszkania od spółdzielni.......

prawna Niniejsza opinia została sporządzona na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity: Dz. U. 2004 r., Nr 261, poz. 2603). Przepis art. (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

odpłatna praca w czasie odbywania kary pozbawienia wolności lub tymczasowego aresztowania - w stosunku do wykonujących tę pracę na podstawie skierowania do pracy. 3. Kancelaria Sejmu (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

mieszkalnego nie jest uprawniony - jeśli uchwała o wykluczeniu ze spółdzielni nie została zaskarżona - do ustalenia, że nie doszło do wygaśnięcia lokatorskiego prawa do lokalu wskutek (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

, balkonu, loggi i "podobnych" (art. 51 pkt 1 i 2 cyt. Ustawy). Opłaty tej nie sposób uniknąć, ale proponuję, żeby w piśmie do komornika (do którego dołączamy wyrok eksmisyjny do (...)

dzierżawa serwisu internetowego a podatek?

dzierżawa serwisu internetowego a podatek?

ust. 3 i ust. 6 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych lub art. 21 w/w ustawy zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne. Aby skorzystać (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

rzecz podstawowa, bardziej ogolna niz praktyczna to ksiazka Andrzeja Bałandynowicza pt. Probacja, Wychowanie do wolności.Sa tez inne ale tak doslownie i do konca do kurateli sie nie odnosza.Pozdrawiam

gwarancja

gwarancja

udać się do autoryzowanego serwisu ? Sklep przecież też wysyła niesprawny sprzęt do serwisów? alicja36 Witam wykonalem zlecenie meble kuchenne drewniane na wymiar wraz z montażem w umowie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

3-5 tys. zł. Klienci stracili czas, nerwy itp. i tak trafili do naszej kancelarii. Więc jeszcze raz proszę Robert, nie pisz takich bzdur, albo informuj do końca klientów. Nie znam żadnej (...)

Odmowa w wydaniu zaświadczenia VAT 25 US

Odmowa w wydaniu zaświadczenia VAT 25 US

zaraz po pracy i zdążyłem je zakupić jak i powrócić do dnia następnego do domu aby udać się do pracy. Napisałem odwołanie do decyzji jak i oświadczenie kolegi, że to on (...)

prawo budowlane- uprawnienia budowlane

prawo budowlane- uprawnienia budowlane

. Nr 106 poz. 1126), (tekst jednolity: Dz. U. 2003 r. Nr 207 poz. 2016) 3) do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń: a) ukończenia studiów magisterskich, w rozumieniu (...)

Unieważnienie małżeństwa

Unieważnienie małżeństwa

wprowadzające prawo małżeńskie? Dziennik Ustaw Nr. 48/1945., poz.271 19. Ustawa z dn. 29.09. 1986 ?Prawo o aktach stanu cywilnego?. ? art. 61a ust. 5. (Dz.U. Nr 36, poz. 180 z późn. (...)

Wyjazd za granicę trzeba będzie zgłosić  do urzędu gminy !!!

Wyjazd za granicę trzeba będzie zgłosić do urzędu gminy !!!

r. o ewidencji ludności (Dz.U. nr 217, poz. 1427). [/cytat] Upraszczasz zagadnienie i wywołujesz niepotrzebne emocje - obowiązek ten dotyczy wyjazdu na pobyt stały, ponieważ w art. 24 jest (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

wychowaniu w trzezwosci i przeciwdzialaniu alkoholizmowi skazuje go (dz u z 2002r nr 147 poz. 1231 z poz zm) i zato n amocy at43 ust 1 powolanej ustawy skazuje go na grzywne ******** (...)

samowola budowlana

samowola budowlana

robót budowlanych do stanu zgodnego z prawem, określając termin ich wykonania W ocenie tut. organu nie zaistniały przesłanki do wydania decyzji określonej wart. 51 ust. 1 ustawy - Prawo (...)

1

2

3

4

5

...

11