powrót do pracy po urlopie wychowawczym 01.01.2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

zatrudniona na czs nie określony. Wróciłam po urlopie macierzyńskim do pracy.Moje dziecko ma rok i mam pytanie czy w tej sytuacji będę mogła skorzystać z urlopu wychowawczego? Czy po (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

przypadku okresu niezdolności do pracy i urlopu trwających dłużej niż 6 miesięcy wymagany okres pracy przedłuża się o ten okres. Okres siedmioletniej pracy w szkole, uzasadniający (...)

samotna matka

samotna matka

jest normalnym człowiekiem - ja też kiedyś spotkałam się z podobnym potraktowaniem mojej sytuacji. Mało tego - po powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim i rocznym wychowawczym (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zajdzie konieczność pójść do lekarza czy tez do szpitala (odpukać) czy powinna sie zaraz po wygasnięciu umowy zarejstrować w urzędzie pracy czy dopiero po tym jak skończy (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

termin ochronny? czy mam możliwość powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim? ble prawo-pracy.net mam pytanie jestem w 3miesiący ciązy urodze w sierpniu wykożystam urkop macieżyński (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

matki i tam niby mieszka codziennie po szkole zas idzie do dziadkow ze str ojca i tam ma codziennie obiad na czas a czasem i kolacje, spedza u nich cale dnie po czym jest oprowadzane tam gdzie (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

zabierać go do swojej rodziny,do kina,na basen itd.nikt nie ma prawa Ci tego zabronić ! Jesteś ojcem dziecka i ono należy do Ciebie tak samo jak i do matki.Jeżeli masz dowody na (...)

alimenty

alimenty

wyprowadziłem? W planach ma ona powrót do PL. Wiem, że jak wróci to muszę napewno jej pomóc finansowo do puki nie znajdzie pracy. 1000 PLN alimentów na dziecko(tyle ustaliliśmy) (...)

Komu przysługuje zasiłek wychowawczy?

Komu przysługuje zasiłek wychowawczy?

porodu kategorycznie wyklucza mnie z osób posiadających ten przywilej. Dziękuje za odpowiedz monika.lademan Jeżeli matka znajduje się na urlopie wychowawczym należy się jej zasiłek wychowawczy (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

dzieckiem.jestesmy umowieni ze w dni kiedy ja musze isc do szkoly on zabiera ja do siebie do domu rodzinnego gdzie opiekuje sie nia babcia(z pon na wt zostaja na noc-taka umowa zeby poprostu (...)

Wypowiedzenie umowy o pracę a urlop wychowawczy

Wypowiedzenie umowy o pracę a urlop wychowawczy

urlop wychowawczy? justa prawo-pracy.net Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym, od 1 października chciałam wrócić do pracy. P.Dyrektor już dzwoniła do mnie, że nie (...)

powrót do pracy po urlopie macierzyńskim/wychowawczym i wypowiedzenie 2012

powrót do pracy po urlopie macierzyńskim/wychowawczym i wypowiedzenie 2012

powrót do pracy po urlopie macierzyńskim/wychowawczym i wypowiedzenie 2012 Witam, niedługo wracam z urlopu macierzyńskiego. Dowiedziałem się od koleżanki że ta przez (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

się zabierz!!! Do końca życia będziesz wisieć na swoim byłym mężu???????? Zamiast zabrać się do pracy i poprawić swój status życiowy to lepiej wyciągać łapy po pieniędze... (...)

Powrót do pracy po urlopie wychowawaczym

Powrót do pracy po urlopie wychowawaczym

Powrót do pracy po urlopie wychowawaczym Witam Niedługo kończy mi sie urlop wychowawczy i czeka mnie powrót do pracy.Czy pracodawca może mnie zwolnić, czy nalezy (...)

Praca podczas i po urlopie wychowawczym

Praca podczas i po urlopie wychowawczym

(np. po pół roku gdy planowałam,  że będę na urlopie rok)? Nawiazujac do powyzszego pytania czy wówczas również wracam na poprzednie stanowisko? 3. Czy na urlopie wychowawczym (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

policealnym.Czy to prawda ze za kazdy przepracowany miesiac dodaje sie 1,5 dnia urlopu? Urlopu przysługuje 20 dni w ciągu roku. Kazdy urlop powinien byc wykorzystany za dany rok do konńca roku (...)

Urlop wychowawczy

Urlop wychowawczy

urlopie wychowawczym, który niestety kończy mi się tego samego dnia co co umowa o pracę do tego dowiedziałam się że jestem w ciąży i mój lekarz nie chce mi dać zwolnienia ponieważ (...)

"PRZYWILEJE" SAMOTNEJ MATKI?

PRACUJE !!! WIDAC NIE MASZ POJĘCIA O SAMOTNYM MACIERZYŃSTWIE CZY TACIERZZYŃSTWIE ALE PO CO TU Z TAKIM GADAC SZKODA SŁÓW!!!!! kryspinabeata Do Holly... Ja po narodzinach dziecka w USC skorzystałam (...)

umowa zastępstwo a urlop macierzyński

umowa zastępstwo a urlop macierzyński

jego pobytu na urlopie wypoczynkowym? Proszę o pomoc bo boję się, iż po 8 latach pracy u jednego pracodawcy w momencie porodu zostanę bez niczego. Witaj. Odpowiadając m Twoje pierwsze (...)

zbyt wysokie alimenty

zbyt wysokie alimenty

dzieci. Moze sie zdarzyc ze przez powiazania bylej zony z prokuratorem sprawa trafi do sadu grodzkiego. Najprawdopodobniej sad Cie uniewinni. Zycze powodzenia i glowa do gory! Podobny do Ciebie (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

macierzyński do 08 października. Po macierzyńskim chciałabym wykorzystać cały urlop wypoczynkowy. Ile mi do przysługuje? Po urlopie planuję wychowawczy. Proszę o pomoc. (...)

zasiłek na urlopie wychowawczym

zasiłek na urlopie wychowawczym

zasiłek na urlopie wychowawczym Od 6 marca 2008 przebywam na urlopie wychowawczym. Mąż otrzymał wypowiedzenie z pracy z powodu redukcji etatu, umowa pracy wygaśnie (...)

Badania okresowe

Badania okresowe

Badania okresowe Czy po trwającym 1 rok urlopie wychowawczym pracodawca może rządać wykonania badań okresowych PRZED powrotem do pracy? Dodam, że jest możliwe wykonanie (...)

powrót do pracy po urlopie wychowawczym

powrót do pracy po urlopie wychowawczym

powrót do pracy po urlopie wychowawczym Witam, jak to jest z powrotem do pracy kobiety po macierzyńskim? Przez jaki okres jest chroniona?

dziwne wypowiedzenie z datą przszłą na urlopie wychowawczym

dziwne wypowiedzenie z datą przszłą na urlopie wychowawczym

dziwne wypowiedzenie z datą przszłą na urlopie wychowawczym Jestem zatrudniona w niedużej firmie (szefowa=księgowa=finansista=kadrowiec) od lutego 2001. Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym (...)

urlop wychowawczy, a powrót do pracy

urlop wychowawczy, a powrót do pracy

urlop wychowawczy, a powrót do pracy Czy po urlopie wychowawczym mój pracodawca ma obowiązek przyjąć mnie z powrotem do pracy na to samo stanowisko na (...)

powrót po urlopie wychowawczym do pracy jako nauczyciel

powrót po urlopie wychowawczym do pracy jako nauczyciel

powrót po urlopie wychowawczym do pracy jako nauczyciel Witam, moja córka jest nauczycielem kontraktowym i od listopada ma zamiar wrócić z urlopu wychowawczego. Chciałbym (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

droższe niż w Zakopanym, ale do takich paradoksów już się przyzwyczaiłem. Do pracy wracam chętnie, bo ją lubię. Myślę jeszcze w sierpniu wyjechać na kilka dni do Kazimierza (...)

Ciąża na urlopie wychowawczym

Ciąża na urlopie wychowawczym

Ciąża na urlopie wychowawczym Witam. Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym ktory konczy się w grudniu 2017roku. Aktualnie jestem w 5 tygodniu ciazy. Mam umowe o prace (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

pijaku do pracy. Skończyło się wyśmianiem mnie, bo przecież żonka może mężusia podwieźć do pracy... Teksty typu "a z tej twojej pracy to są jakieś pieniądze?" były (...)

1

2

3

4

5

...

49