potrącenia ze świadczenia przedemerytalnego netto od marca 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

dojechać, zużywa prąd, wodę, ogrzewanie, czynsz - mieszka z matką. Tata zabiera go na lody raz w miesiącu. Nie dlatego ze ma tak sądownie zasądzone. Dlatego, ze twierdzi, ze jest mu (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

zaswiatczenie ze maz nie ubiega sie u siebie, w pracy , od pracodawcy ze zezwala ci na taki urlop i przede wszystkim zaswiadczenie o dochodach nie moga one przekroczyc 500zł na osobe. Odbitki (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to zglosic u rpacodawcy lub w urzedzie gminy. ela_K Od przyszłego roku, dokładnie od nowe roku, zapomogę po urodzeniu dziecka dostaną tylko kobiety, które udowodnią, że były pod opieką lekarza (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

wymyslila taki plan z nadzieja ze jej sie oswiadczy. Po 2 latach spotkal mnie i zakochalam sie w nim, powiedzial mi ze ma dziecko, i na poczatku naszego malzenstwa myslalam ze dam sobie rade, (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

wiem dlaczego.Poszłam nawet ze sobą do psychologa czy wszystko ze mną jest ok.Wyszło że ze mną jest wszystko oksmiling smileyi jeszcze psycholog powiedział że to jest przemoc i że (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

lat przed ubieganiem się o prawo do świadczenia przedemerytalnego. Uzyskanie prawa do świadczenia przedemerytalnego po rencie uzależnione jest ponadto od ukończenia odpowiedniego (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

do teraz , gdy w piątek zadzwoniła księgowa z firmy i powiedziała ze dostała pismo od komornika ze od sierpnia on wchodzi mi na wypłatę i teraz alimenty będą przesyłać do (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Firma Zlap Kuriera robi to samo..po trzech tygodniach od wyslania paczki dostaje telefon ze moja paczka miala nadbagaz,,ze mam zaplacic 270 zl,,zazadalam na to dowodu ze tak bylo,,skoro (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

prawo-pracy.net czy mogę złożyć wypowiedzenie w trakcie zwolnienia lekarskiego?czy muszę podać przyczynę? ewelcia prawo-pracy.net Witam. Od 15 marca do 27 marca dostałem wypowiedzenie (...)

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

, świadczenia przedemerytalnego, świadczenia rehabilitacyjnego, zasiłku chorobowego lub macierzyńskiego, d) nie jest właścicielem lub posiadaczem samoistnym lub zależnym nieruchomości (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

syna wzywa 5ciu swiadkow, ktorzy pewno beda swiadczyc ze widzieli na dziecku siniaka, albo ze dziecko powiedzialo to czy tamto. Problem polega na tym ze dziecko nie zdaje sobie sprawy ze (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

ze nic nie robilam poniewaz zachowalam ciaglosc.. a ona ze musze dzis isc i ze tamte zasilki nie beda wyplacone ale nic nie wspomniala ze mam zaplacic skladki, dodam ze caly czas (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

przed rejestracją. Co prawda okres jego pobierania jest wpisany do okresów zaliczanych, ale od bodaj 2009 r. kwota świadczenia jest stała, ostatnio 520 zł, nie ma więc mowy, by było ono naliczane (...)

zasiłek przedemerytalny 2011

zasiłek przedemerytalny 2011

zasiłek przedemerytalny 2011 Wysokość świadczenia przedemerytalnego od 1 marca 2011 wynosi: 867,25 zł

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym wynagrodzeniem od (...)

alimenty

alimenty

alimentów. Nie mogę na chwile obecna jechać do miasta z którego dostaje te alimenty i tego wyjaśnić więc proszę o pomoc. Boje się ze będę musiała je zwracać. Może być tak ze to są (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

osobę , których warunkiem jest uzyskanie alimentów z Funduszu. Czy dobrze rozumiem , że zarobki mojej mamy dyskwalifikują mój wniosek o świadczenia z Funduszu ? kasiawa3699 Dzień dobry Jestem studentką

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

przyszłym roku, od kiedy dokładnie to wchodzi? proste pytanie oczekuje prostej odpowiedzi;) abdiasz47 Na przyszły rok najniższa pensja ma wynosić 1500 brutto czyli 1111 netto. Wchodzi od (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

spółką. Od 02.05.2013. pan Y jako reprezentant ABC PL podpisał ze mną umowę na 7.500 zł netto jako równowartość wynagrodzenia otrzymywanego wcześniej z obu spółek. Z tytułu tej (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

pytanie, czy jeśli kobieta złoży wniosek o alimenty od byłego męża, który obecnie od kilku miesięcy przebywa na bezrobociu, a on wykaże w sądzie że przez cały czas wspólnego (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

was slyszała cos o tym ze od nowego roku 2009 weszla ustawa ze lekarz prowadzacy ciaze musi wystawic zaswiadczenie ze jestem w ciazy i z tym zaswiadczeniem trzeba sie zglosic do lekarza (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

; wllodek99 Witam.Od blisko 5 lat mój mąż i jego siostra zostali włascielami domu i działki po zmarłych rodzicach.Dom został wybudowany w 1964 roku.Na podwórku od frontu budynku stoi od początku (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

Prezes Rady Ministrów: J. Cyrankiewicz Z tego wynika ,ze nie robia nam łaski ,ze dadza nam wolne!!! Ola.,. prawo-pracy.net Czesc dziewczyny! Oni chyba mysla ze jestesmy na tyle glupiutkie (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

tygodnie do wizyty.A nasz synek jest taki kochany, i wiem ze mąż go kocha.Wiem np ze on się nie zmieni, bo powiedziałam zeby sprzedał ten drugi samochód bo chciałam mamie oddac pieniądze a (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

...pójdę do komornika. Samochód kupił od kolegi i po sprzedaży tak sie dogadali , ze byl zarejestrowany na kolegę i teraz mi mówi, ze przeciez on nigdy nie miał samochodu ( część (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

synem.Zanim konkubina wyjechala sad przyznal jej alimenty ktore ja caly czas place,teraz dowiedzialem sie ze ona jakies 1,5 roku temu zlozyla wniosek w urzedzie w Angli ze ja nie interesuje sie dzieckiem (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

kasy ale płac ze by nie walneli Ci komornika bo koszta pujda w gore plus koszta komornika sprawy sadowej wierz mi ja juz to przerobiłem farta mam z tym ze sedzina zwolniła mnie od oplat (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

-wystawial mi lewe zaswiadczenia,urlopowki itp. to powiedzial mi ze on mial swiadkow ze ja chcialem robic na czarno. I ze zglosi na policje ze mu ukradlem rope. Takze jestem w ciezkiej (...)