Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Reklamacja butów - zwrot gotówki11 Marca 2005

  ubierac na stadionie to musisz rewelacyjnie wygladac i zanim kolejny raz cos napiszesz to przeczytaj sobie najpierw prawa konsumenta...ps.tez pracuje w sklepie z obuwiem!!!! ann10 jesli Ty lubisz (...)

 • Pomylka banku17 Maja 2003

  Czy musze oddac pieniadze, ktore bank przelal na moje konto przez pomylke (mam dowod wplaty tych pieniedzy) (mniec) Wypadałoby UM ZWŁASZCZA, ŻE KTOŚ PEWNIĘ 0PONIESIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TAKĄ POMYŁKĘ - (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  ustanowione przez jedynych sprawiedliwych z PO w zakresie działalności tej firmy jest dość dziwne bo ta firma może wystąpić z pozwem w trybie elektronicznym zdaje sie gdzieś w Lublinie (...)

 • Ochrona sklepowa14 Maja 2001

  Pare dni mialam przykry incydent z ochroniarzami sklepowymi. Jakie uprawnienie maja ochroniarze zatrudnieni w sklepie? Czy moga uzyc sily ? (Cala) Ochroniarze mają chronić dany obiekt i majątek (...)

 • zadlużone mieszkanie ojca21 Kwietnia 2014

  Witam. Pisze w takiej sprawie iz, w 2008 roku wymeldowalam sie od ojca. W styczniu 2014 roku dopiero przyszło mi pismo od komornika, jestem obciążona spłatą długu , gdyż moj ojciec nie (...)

 • odpowiedzialność materialna?10 Lipca 2010

  Witam, mam pytanie, jezeli w umowie o prace nie mam zaznaczone nic o odpowiedzialnosci materialnej i nic takiego nie podpisywałam to czy pracodawca moze obciążyć mnie brakami na sklepie spożywczym? (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  na wizycie lekarskiej. Kto jak nie Wy kobiety zadba o Wasze i dziecka zdrowie, samopoczucie. Ciążą to czywiście nie choroba, ale w tym okresie należy sie kobiecie dużo spokoju, relaksu i odpoczynku, (...)

 • Praktyczna nauka zawodu24 Grudnia 2006

  Moje pytanie dotyczy praktycznej nauki zawodu w charakterze sprzedawcy i co za tym idzie praktyk w sklepie. Wiem, że to jest zatrudnienie młodocianej osoby, ale jak wygląda to z punktu prawnego. (...)

 • Rezerwacja20 Lipca 2013

  Witam, zamówiłem/złożyłem rezerwacje produktu na sklepie internetowym Alsen.pl. Nie dałem żadnej zaliczki ani nie wpłaciłem żadnej kwoty na ich konto. Napisze to trochę na chłopski rozum Popełniłem (...)

 • szkodliwe warunki pracy22 Maja 2008

  Pracuję w sklepie z odzieżą używaną ,praca jes ciężka z uwagi na odzież która jest dezynfekowana za granicą niznanymi środkami chemicznymi,przy rozmieszaniu odzieży na wieszaki piecze w (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane