Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, w tym roku skończyłem liceum i pisałem mature, planuje (...)

 • policja25 Stycznia 2013

  robilem kulig na terenie prywatnym podczas kiligu wypilem piwo a po chwili wjechala policja bez nakazu i teraz czekam na sprawe w sadzie co mozesz teraz zrobic zglos to do komendy powiatowej za wiazd na (...)

 • Podrobiona legitymacja30 Sierpnia 2001

  Co grozi, i co najlepiej robić gdy konduktror PKP złapie Cię z podrobioną legitymacją studencką? W dodatku zabiera legitkę i po dwóch miesiącach policja przychodzi z wezwaniem do domu - nie stety (...)

 • Policja i konfikata komputera12 Lipca 2004

  Otóż odziwo nie wiem nawet na jakiej podstawie policja uzyskała nakaz do mojego mieszkania w celu konfiskaty mojego komputera. Sprawa jest o tyle dziwna że jestem celnikiem i jezeli chodzi o oprogramowanie (...)

 • Policyjne mieszkanie - mam problem z wykupem -WAŻNE!20 Maja 2004

  Uprzedzam, sprawa jest dość skomplikowana (a może mi się tak wydaje). Problem polega na tym, że chciałabym wykupić mieszkanie w którym zamieszkuję. Sprawa wygląda następując: Wraz z babcią (moim prawnym (...)

 • Zakłócanie ciszy nocnej18 Maja 2010

  Witam Byłem na imprezie na działce u znajomego, słuchaliśmy muzyki, robiliśmy grilla i rozmawialiśmy. Nagle na podwórko weszła policja, spisała gospodarza i wystawiła mandat na 100zł. Czy to jest (...)

 • Ona Polka, On Portugalczyk, mieszkaja w UK - przemoc w rodzinie, co robic?7 Stycznia 2007

  Witam, moze ktos wie jakie prawa do samotnego wychowywania dziecka i np. powrotu do Polski ma Polka zyjaca w nieformalnym zwiazku z Portugalczykiem, dziecko nosi jego nazwisko i ma obywatelstwo polsko-portugalskie (...)

 • Ochrona sklepowa14 Maja 2001

  Pare dni mialam przykry incydent z ochroniarzami sklepowymi. Jakie uprawnienie maja ochroniarze zatrudnieni w sklepie? Czy moga uzyc sily ? (Cala) Ochroniarze mają chronić dany obiekt i majątek tam zgromadzony. W (...)

 • Nieletni w sprawie o narkotyki12 Marca 2013

  Serdecznie witam wszystkich,sprawa dotyczy mojego 15sto letniego syna.Syn dostał wezwanie na policje jako sprawca czynu karalnego.Na pytanie moje i wałkowanie tematu syn nie potrafił powiedzieć mi o co chodzi (...)

 • Ile wynosi kara za zakłócanie ciszy nocnej?4 Września 2012

  Witam ile wynosi kara za zakłócanie ciszy nocnej? Czy mandat za zakłócanie ciszy nocnej może wynieść aż 200 zł.? Kara wynosi 200zł, o ile jest to działanie sporadyczne w innym wypadku to sąd grodzki (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane