podstawa ubezpieczenia zdrowotnego w styczniu 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

sytuacji złożone przez nauczycieli wnioski w okresie wakacji powinny być rozpatrzone w dniu 1 września czyli w dniu , w którym rozpoczynają się zajęcia w szkole." Pozdrawiam (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

ktore wygrały w Szczecinie , sa juz 2 ( to juz w sumie 17 w całej Polsce) nowe pozytywne wyroki , ogólnie temat zaczyna sie robic do ogarnięcia . Nareszcie polskie sady zaczynaja zauważać (...)

brak ubezpieczenia zdrowotnego  2012

brak ubezpieczenia zdrowotnego 2012

brak ubezpieczenia zdrowotnego 2012 Witam. Mam pytanie dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego. W październiku 2011 roku ukończyłam studia. W trakcie studiów od (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

podstawa ubezpieczenia zdrowotnego 2011

podstawa ubezpieczenia zdrowotnego 2011

podstawa ubezpieczenia zdrowotnego 2011 Witam Jak ajest podstawa ubezpieczeniowa składek zdrowotnych na rom 2011?Z góry dziękuję

Rezygnazja z ubezpieczenia zdrowotnego MOPS / GOPS.

Rezygnazja z ubezpieczenia zdrowotnego MOPS / GOPS.

Rezygnazja z ubezpieczenia zdrowotnego MOPS / GOPS. Mam pytanie, czy mam możliwość rezygnacji z ubezpieczenia zdrowotnego z GOPS-u, które uzyskałem z powodu przebywania w (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

umowa o dzieło 2011

umowa o dzieło 2011

; * ubezpieczenia zdrowotnego * ubezpieczenia emerytalnego * ubezpieczenia rentowego * ubezpieczenia wypadkowego

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

bez łazienki, ubikacji na koszt swoich rodziców też pijących i prowadzących "lekki" tryb życia).Jednak była żona ma zasądzone widzenia w 2 weekendy w miesiącu. Zabiera syna w sobotę, (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, ze trzeba wypełnić kilka dokumentów i wpłacić 850 pln wpisowego. Zrezygnowałem z tego, bo uważałem, że opłata jest zbyt wygórowana. W lutym 2011 r. otrzymałem pismo ze spółdzielni, (...)

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

miesięczna podstawa wyniesie 2704,31 zł. 9% z tej kwoty do wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne. Wynosi ono w tym roku 243,39 zł. W 2010 roku składka zdrowotna dla prowadzących (...)

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

kwartału 2010 roku, włącznie z wypłatami z zysku. GUS powinien podać tę kwotę pod koniec stycznia 2011 roku. Podstawa wyniesie 9 proc. od 75 proc. ujawnionej sumy. Po podliczeniu wszystkich (...)

Zasiłek przedemerytalny 2011 ? jakie dokumenty?

Zasiłek przedemerytalny 2011 ? jakie dokumenty?

zdrowotnego i przynależności do konkretnego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. filecik59

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

dyskusję. Dziękuję. Moje problemy zaczęły się w 2011 roku. Od 28.09.2011. byłam zatrudniona w spółce austriackiej nazwijmy ją ABC. Spółka zajmowała się działalnością z gatunku (...)