podstawa składki zdrowotnej na urlopie wychowawczym 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

odpowiedź... Od grudnia 2007 przebywam na urlopie wychowawczym. Z racji niskich dochodow otrzymuję z MOPS zasiłek rodzinny wraz z dodatkami m.in dodatek z tyt. przebywania na urlopie (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

5, (po powrocie z macierzyńskiego zostałam zgłoszona do ubezpieczeń), to ZUS teraz w lutym czeka na wpłatę składki za styczeń i od momentu zaksięgowania składki mają 30 dni na (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

. W ciągu tych lat: 3 lata spędziłam na urlopie wychowawczym, 6 lat pracowałam na pół etatu, a od września 2009 zatrudniona jestem na cały etat, lecz po przepracowaniu (...)

Umorzenie zaleglej skladki zdrowotnej?

Umorzenie zaleglej skladki zdrowotnej?

. (wynikający z ulgi na dziecko) w wysokości prawie 1.200 zł i do zapłacenia pozostało ponad 2.100 zł. Czy mogę na tym etapie wystąpić do ZUS-u o umorzenie mi zaległych składek z odsetkami (...)

składki ZUS w 2011 na urlopie wychowawczym

składki ZUS w 2011 na urlopie wychowawczym

składki ZUS w 2011 na urlopie wychowawczym Witam Ile wynosza skłądki ZUS na urlopie wychowawczym?Czy ktoś coś wie na ten temat?Z góry dziekuję (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

miesięczny, ewentualne wydatki na leczenie itd) i na tej podstawie wyliczyć kwotę zobowiązania ojca, któy zgodnie z prawem powinien na równi z matką partycypować w kosztach do czasu, (...)

podstawa składki zdrowotnej 2011

podstawa składki zdrowotnej 2011

podstawa składki zdrowotnej 2011 Jaka jest kwota podstawy wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, skąd się bierze i jak się ją ustala? Czy stawki są inne (...)

Komu przysługuje zasiłek wychowawczy?

Komu przysługuje zasiłek wychowawczy?

. bea4 Oczywiście ma Pani obowiązek zwrócić nienależnie pobrane pieniądze, jednakże proszę napisać wniosek o rozłożenie należności na raty. qpnw Jestem na urlopie wychowawczym (...)

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną?

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną?

składek na ubezpieczenie emerytalne i rentowe dla osób przebywających na urlopie wychowawczym. Składki emerytalno-rentowe za te osoby do końca 2011 r. nalicza się (...)

podstawa wymiaru składki zdrowotnej na 2011 rok

podstawa wymiaru składki zdrowotnej na 2011 rok

podstawa wymiaru składki zdrowotnej na 2011 rok Witam Czy wie ktos może ile wynosi podstawa skłądki zdrowtnej na rom 2011?Będę wdzieczny za wszelkie (...)

Jaka podstawa prawna dot. urlopu wychow. bezpłatnego?

Jaka podstawa prawna dot. urlopu wychow. bezpłatnego?

przebywam aktualnie na urlopie wychowawczym, ale bezpłatnym... szukam już ze 2 godziny i nic... (alicja) Alicjo mam taka ustawę. Składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe (...)

Wypowiedzenie umowy o pracę a urlop wychowawczy

Wypowiedzenie umowy o pracę a urlop wychowawczy

urlop wychowawczy? justa prawo-pracy.net Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym, od 1 października chciałam wrócić do pracy. P.Dyrektor już dzwoniła do mnie, że nie ma dla mnie stanowiska, (...)

PODSTAWA SKŁADKI ZDROWOTNEJ ZA STYCZEŃ 2011 R

PODSTAWA SKŁADKI ZDROWOTNEJ ZA STYCZEŃ 2011 R

PODSTAWA SKŁADKI ZDROWOTNEJ ZA STYCZEŃ 2011 R Witam Czy może ktos odpowiedziec na moje pytanie dotyczące składek zdrowotnych za styczeń 2011 ile one wynoszą?Z góry (...)

Witam! Czy będąc na urlopie wychowawczym i mając własną działalność musiałam opłacać wszystkie

Witam! Czy będąc na urlopie wychowawczym i mając własną działalność musiałam opłacać wszystkie

Witam! Czy będąc na urlopie wychowawczym i mając własną działalność musiałam opłacać wszystkie Witam! Czy będąc na urlopie wychowawczym i mając własną działalność (...)

Umowa o pracę, działalność gospodarcza, a przebywanie na urlopie macierzyńskim

Umowa o pracę, działalność gospodarcza, a przebywanie na urlopie macierzyńskim

sezonowo, więc nie ukrywam, że płacenie dotychczas samej składki zdrowotnej jest znacznym ułatwieniem, bo w przeciwnym przypadku sporą część dochodu musiałabym przeznaczać na wysoki (...)

Praca na czarno

Praca na czarno

pieniędzy. radek365 Czy ja wiem czy praca na czarno jest taka dobra no niby więcej się zarabia ale nie przysługuje wtedy ubezpieczenie. volbi Jestem na urlopie wychowawczym,poszłam (...)

Składka zdrowotna

Składka zdrowotna

ich ubezpieczenia, czyli masz uprawnienia do leczenia itd. a składka płcona przez pracodawce ojca jest zalezna od jego zarobku a niezalezna od ilosci osob na utrzymaniu pawel1 W roku 2011 grudzień

Składki zus

Składki zus

urlopie wychowawczym i prowadziłam pozarolniczą działalność gospodarczą. Nie opłacałam składek na ZUS. Nie wiedząc o możliwości umorzenia składek nie skorzystałam z tego przywileju. (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy naprawde (...)

Składki ZUS w 2011 roku znacząco wzrosną ??

Składki ZUS w 2011 roku znacząco wzrosną ??

Składki ZUS w 2011 roku znacząco wzrosną ?? Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. prognozy są, że składki ZUS znacząco wzrosną. (...)

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011,

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011,

, a nastepne dziecko rodzi się 6 pażdziernika 2011. Witam W chwili obecnej jestem na bezpłatnym urlopie wychowawczym do 4 grudnia 2011. 6 pażdziernika 2011 urodzi (...)

Założenie działalności gospodarczej + praca na etacie

Założenie działalności gospodarczej + praca na etacie

Założenie działalności gospodarczej + praca na etacie Witam serdecznie, jestem zatrudniony na umowie o pracę, jednak od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem założenia własnej działalności (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty na syna. Maz pracuje za granicą zarabia 6000-7000 tyś złoty.Ja 4 lata temu uległam wypadkowi przy pracy byłam na chorobowym miałam operacje na kolano oczekuje na kolejną (...)

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!! Składki na ubezpieczenia społeczne obliczą osoby prowadzące działalność gospodarczą. Uznaje się za nie: * osoby prowadzące pozarolniczą (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

zareagował w żaden sposób na powyższy wypadek, nie założył opatrunku, nie zawiózł na pogotowie, nie zarządał dokumentacji o szczepieniu psa tylko dalej grilował. na następny dzień (...)

ZUS zapłaci składki emerytalno-rentowe matką z własną firmą.

ZUS zapłaci składki emerytalno-rentowe matką z własną firmą.

przedsiębiorcze matki na urlopie wychowawczym, prowadzącym działalność gospodarczą. Jest to propozycja która zrównuje uprawnienia matek niezależnie od formy zatrudnienia. to są dopiero (...)

zbyt wysokie alimenty

zbyt wysokie alimenty

,mleko prezenty na dzień dziecka, wszystkie inne okoliczności,wyjazdy na wycieczki,i tak masz mało bo kosztorys powinien być na kwotę ok 2 tys na jedno dziecko - ale kobiety nie (...)

wysokość składki zdrowotnej na 2011 rok

wysokość składki zdrowotnej na 2011 rok

wysokość składki zdrowotnej na 2011 rok Witam Jak ajest wyskość skłądki zdrowotnej w roku 2011?Będę wdzięczna za wszeklki informacje w tej sprawie.Pozdrawiam

płatny urlop wychowawczy 2011

płatny urlop wychowawczy 2011

płatny urlop wychowawczy 2011 Jestem szczęśliwą mamą od 3 miesięcy i postanowiłam iść na urlop wychowawczy, czy są jakieś szanse żeby był on płatny? Rodzic przebywajacy na urlopie (...)

brak ubezpieczenia zdrowotnego  2012

brak ubezpieczenia zdrowotnego 2012

na umowę o dzieło. Pracodawca raczej nie opłacał składki zdrowotnej. W styczniu skorzystałem z usługi przychodni lekarskiej(NFZetowskiej). Niestety nie byłem świadoma że moje ubezpieczenie (...)

1

2