podstawa naliczenie na zfss w 2011r dla nauczycieli Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Najwyższego (np. wyrok SN z dnia 4 grudnia 2003 r. PK 72/03 , wyrok z dnia 11 września 2001 r. PKN 633/00) w opinii sądu nabycie prawa do emerytury zostało użyte w Karcie Nauczyciela (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Sendit ( pośredniczyli z DPD), w fakturze korygującej, 184,50! O przyczynie korekty poinformowali po dłuższym czasie, mam wrażenie, ze wpadli na ten pomysł po tym, jak na ich prośbę (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. 14 (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

otrzymali obywatelstwo niemieckie w 2005r. z lini mojej mamy, a ja nie bo urodziłam się w1973r. Teraz wszyscy mieszkają w Niemczech, a ja zostałam w Polsce. Czy jest (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

, zabierania córki na weekendy, na wakacja , ja jestem w szoku bo on dla niej jest zupełnie obcym człowiekiem, to samo dotyczy jego rodziny, widzieli córeczke tylko raz w życiu.!!!!!!! (...)

Podwyżki dla nauczycieli i mundurowych!

Podwyżki dla nauczycieli i mundurowych!

nauczycieli to tylko część z nich ma dostac podwyżki. W 2012 r. mają wzrosnąć płace grupy nauczycieli o 3,8 proc. kandyd podwyżki są przeznaczone dla grupy 600 tys. (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

MALZENSKIEGO ZAMIENILA JE NA WIEKSZE ( DOKLADNIE W ROKU 1988 ) . OJCIEC NIGDY W TYM MIESZKANIU NIE MIESZKAL , NAWET NIE BYL ZAMELDOWANY ( PRZEBYWA ZA GRANICA ). W ROKU 1995 MOI RODZICE (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

EUROPEJSKIEJ. Miejmy nadzieje, ze w koncu politykaka represji prawa roszczen o alimenty na rzecz doroslego dziecka czy innych czlonkwo rodziny spadnie na wydzialy polityki socjalnej. W (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

sprawą ojca i matki w równym stopniu. Mój kolega płaci na 8-miesięczne dziecko 1500 PLN alimentów!! Czy naprawdę matka wydaje miesięcznie na córkę 3tyś zł? (zakładam, że ona również (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

całkowicie polską parą, termin ślubu w Polsce mamy w maju 2009 r., ale wcześnie na przełomie roku spędzimy miesiąc na Filipinach - i tam chcielibyśmy wziąć ślub na (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

sprawa ciagnie sie od 2004r, faktury sa z grudnia. Marta Witam! W 2004 r. zarejestrowałam się na działalności gospodarczej nie długo po tym na to zaświadczenie wzięłam (...)

7-proc. podwyżka dla nauczycieli od 2012 !!!

7-proc. podwyżka dla nauczycieli od 2012 !!!

7-proc. podwyżka dla nauczycieli od 2012 !!! Nauczyciele spodziewają się 7-proc. podwyżki od 1 września 2012 r. Będą się jeszcze starać wynegocjować dwukrotny wzrost po 5 proc. ? w (...)

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011

mianowanego: 2 383 zł - dla nauczyciela dyplomowanego: 2 799 zł Jednocześnie MEN informuje, że średnie wynagrodzenia od 1 września 2010 r. dla nauczycieli kształtują się na (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

bez łazienki, ubikacji na koszt swoich rodziców też pijących i prowadzących "lekki" tryb życia).Jednak była żona ma zasądzone widzenia w 2 weekendy w miesiącu. Zabiera syna w (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

1177 W trakcie rozwodu (bez orzekania o winie) zgodziłem się płacić alimenty w wysokości 500 zł na dziecko i 300 zł na żonę przy średniej pensji netto 1800 zł. Żona jest na (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

chce zgodzic sie na zabieranie jej do miejsca w ktorym mieszka. co moge w takiej sytuacji zrobic. jakie sa szanse na to ze on jednak bedzie mogl ja zabierac. dodam jeszcze ze Mala choruje (...)

zarobki pracownika MPO

zarobki pracownika MPO

, to pensja co najmniej jak dla posła, rozumiem że praca na rzecz urzędu miasta może być opłacalna ale chyba nie tak bardzo jednak. olga 41 Na początek dają 1400 zł, w tym jest (...)

odpis na zfśs 2012

odpis na zfśs 2012

23 2879,91 zł-odpis na nauczyciela w 2012r. Monster56 ?? skad te cyfry manka22 kwota bazowa dla nauczycieli na 01 wrzesnia 2011r.=kwota bazowa dla nauczycieli (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

kosztów w takiej wysokości, która odpowiadała kosztom przypadającym na jego lokal oraz do obliczania stawek eksploatacyjnych w istocie oderwanych od kosztów ponoszonych na utrzymanie (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich.

Pozbawienie praw rodzicielskich.

wszystkie sady w ..... nawet nie zapytali sie z czego zyje czy mam na zycie o syna zapytali tylko ile ma lat i tyle a tego Pana zapytali tylko na ile sie zgadza a on z 200 zgadza sie na (...)

Firma KRUK - proszę o wyjaśnienie problemu

Firma KRUK - proszę o wyjaśnienie problemu

proszee uwazajcie na ta MAFIE PRZEMEK Witam, własnie ten "problem" przerabiam... W dokumentach, które mam z okresu podpisania umowy /2004-2005 r/ w definicji sprzetu "karta" nie występuje... W (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

. maz oddal pozew w polowie grudnia w sadzie w gliwicach i jak na razie jest cisza. ja bym wolala zeby sie to jak najszybciej skonczylo. neta alimenty.pl jeszcze troche poczekasz ja skladalam (...)

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

INTERWENCYJNE (DOTYCZĄ ZACHOWANIA UCZNIA NIE TYLKO NA TERENIE SZKOŁY!) W przypadku uzyskania informacji, że uczeń który, nie ukończył 18 lat, używa alkoholu lub innych środków w celu (...)

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

prowadzenia działalności w dziedzinie kultury i sztuki; nie jest w rozumieniu ustawy lokalem pomieszczenie przeznaczone do krótkotrwałego pobytu osób, w szczególności znajdujące się (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

mieszkac) zoya79 Mój brat ma nie lada problem na przyszłość i chce być świadomym tego , co go czeka w razie śmierci głównego najemcy mieszkania komunalnego . Tak po krótce - jest zameldowany (...)

alimenty na ojca

alimenty na ojca

zasłużył na ich pomoc i przyznanie mu alimentów byłoby sprzeczne z zasadami współżycia społecznego; legate Przesłanką do płacenia alimentów na rodziców (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

głównym sukcesem w życiu jest zajście w ciąże i urodzenie dziecka. Pańć, które tuż po zobaczeniu na teście dwóch kresek lecą na L-4 i domagają się od państwa często (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje (...)

1

2

3

4

5

...

39