podstawa ubezpieczenia zdrowotnego na urlopie wychowawczym 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

odpowiedź... Od grudnia 2007 przebywam na urlopie wychowawczym. Z racji niskich dochodow otrzymuję z MOPS zasiłek rodzinny wraz z dodatkami m.in dodatek z tyt. przebywania na urlopie (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

. W ciągu tych lat: 3 lata spędziłam na urlopie wychowawczym, 6 lat pracowałam na pół etatu, a od września 2009 zatrudniona jestem na cały etat, lecz po przepracowaniu (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

reszty społeczeństwa. Bo to nie ZUS wam płaci, to reszta tych, która zapieprza i odprowadza na was pieniądze. Trudno, jak was nie stać na kolejna dzieci, to nie powinnyście się na nie (...)

podstawa ubezpieczenia zdrowotnego 2011

podstawa ubezpieczenia zdrowotnego 2011

podstawa ubezpieczenia zdrowotnego 2011 Witam Jak ajest podstawa ubezpieczeniowa składek zdrowotnych na rom 2011?Z góry dziękuję

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną?

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną?

składek na ubezpieczenie emerytalne i rentowe dla osób przebywających na urlopie wychowawczym. Składki emerytalno-rentowe za te osoby do końca 2011 r. nalicza się od podstawy (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

miesiace dlarego od razu chcialam isc na zwolnienie, myślicie, że jakis lekarz sie na to zgodzi? Aga prawo-pracy.net witam!!! mam pytanko na ile czasu lekarz giekolog może wypisac zwolnienie (...)

brak ubezpieczenia zdrowotnego  2012

brak ubezpieczenia zdrowotnego 2012

brak ubezpieczenia zdrowotnego 2012 Witam. Mam pytanie dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego. W październiku 2011 roku ukończyłam studia. W trakcie studiów od września 2011 (...)

składki ZUS w 2011 na urlopie wychowawczym

składki ZUS w 2011 na urlopie wychowawczym

składki ZUS w 2011 na urlopie wychowawczym Witam Ile wynosza skłądki ZUS na urlopie wychowawczym?Czy ktoś coś wie na ten temat?Z góry dziekuję za pomoc

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy naprawde (...)

podstawa zdrowotnego 2011

podstawa zdrowotnego 2011

podstawa zdrowotnego 2011 Witam Jakie warunki trzeba spełniac aby miec szanse na otrzymanie zasiłku zdrowotnego?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011,

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011,

, a nastepne dziecko rodzi się 6 pażdziernika 2011. Witam W chwili obecnej jestem na bezpłatnym urlopie wychowawczym do 4 grudnia 2011. 6 pażdziernika 2011 urodzi (...)

Jaka jest podstawa ubezpieczenia zdrowotnego 2012 dla studenta zaocznego, poniżej 26 roku życia?

Jaka jest podstawa ubezpieczenia zdrowotnego 2012 dla studenta zaocznego, poniżej 26 roku życia?

Jaka jest podstawa ubezpieczenia zdrowotnego 2012 dla studenta zaocznego, poniżej 26 roku życia? Witam, proszę o szybkie i treściwe info. Mój syn Lat 20 jest studentem zaocznym, jaka będzie (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

miesięczny, ewentualne wydatki na leczenie itd) i na tej podstawie wyliczyć kwotę zobowiązania ojca, któy zgodnie z prawem powinien na równi z matką partycypować w kosztach do czasu, (...)

umowa o dzieło 2011

umowa o dzieło 2011

socjalnych takich jak: * wypłat z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych na wypadek niewypłacalności pracodawcy. * ubezpieczenia chorobowego * zasiłku dla bezrobotnych

opieka medyczna na urlopie

opieka medyczna na urlopie

ubezpieczenia zdrowotnego są m.in. legitymacja ubezpieczeniowa podstemplowana przez pracodawcę, odcinek renty lub emerytury, legitymacja szkolna lub studencka. Dokumenty te warto zabrać ze sobą (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

zareagował w żaden sposób na powyższy wypadek, nie założył opatrunku, nie zawiózł na pogotowie, nie zarządał dokumentacji o szczepieniu psa tylko dalej grilował. na następny dzień (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

licznymi "haczykami", np. umowa na 24 miesiące, jak nie wypowiesz umowy na ponad miesiąc przed jej "niby zakończeniem", to automatycznie przedłuża się ona na 12 miesięcy. Niby dlaczego (...)

zbyt wysokie alimenty

zbyt wysokie alimenty

,mleko prezenty na dzień dziecka, wszystkie inne okoliczności,wyjazdy na wycieczki,i tak masz mało bo kosztorys powinien być na kwotę ok 2 tys na jedno dziecko - ale kobiety nie (...)

Jaka podstawa prawna dot. urlopu wychow. bezpłatnego?

Jaka podstawa prawna dot. urlopu wychow. bezpłatnego?

przebywam aktualnie na urlopie wychowawczym, ale bezpłatnym... szukam już ze 2 godziny i nic... (alicja) Alicjo mam taka ustawę. Składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe osób (...)

płatny urlop wychowawczy 2011

płatny urlop wychowawczy 2011

płatny urlop wychowawczy 2011 Jestem szczęśliwą mamą od 3 miesięcy i postanowiłam iść na urlop wychowawczy, czy są jakieś szanse żeby był on płatny? Rodzic przebywajacy na urlopie (...)

Urlop ojcowski

Urlop ojcowski

a jedynym warunkiem jest zgłoszenie go na piśmie pracodawcy na tydzień przed planowanym terminem skorzystania z urlopu. PODSTAWA PRAWNA Został on wprowadzony Ustawą z dnia 6 grudnia (...)

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

, ktora faktycznie dostawałam do reki? i jak jest licziny urlop w moim przypadu gdy bylam na l4, a pozniej na macierzynskim i wychowawczym? bardzo prosze o pomoc! Bo wiem, ze znowu napewna (...)

Składki zus

Składki zus

ustali stan faktyczny a następnie zwindykuje takiego pracodawcę .Ważne jest czy was zgłosił do ubezpieczenia i jak możesz prosić o kopię zgłoszenia w Zus. Jagoda wystąp ze skargą na bezczyność (...)

Ile dni po urodzeniu bliżniąt-urlo macierzyński 2011

Ile dni po urodzeniu bliżniąt-urlo macierzyński 2011

Ile dni po urodzeniu bliżniąt-urlo macierzyński 2011 Witam Mam pytanie jakie prawa przysługują matce na urlopie wychowawczym i ile dni przysługuje matce po urodzeniu bliźniąt?Z (...)

Zasiłek dla samotnie wychowującej matki

Zasiłek dla samotnie wychowującej matki

mieszkanie? pomuszcie anetkaaaa alimenty.pl Witam, moja siostra obecnie jest na urlopie wychowawczym bezpłatnym . Ma dwoje dzieci i samotnie je wychowuje. Dzieci mają nazwisko ojca ale nie (...)

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

kwartale 2010 r. Wynagrodzenie to wyniosło 3605,74 zł. Na bazie tej kwoty obliczamy podstawę wymiaru składek na ubezpieczenie zdrowotne na cały 2011 rok. Podstawa tego ubezpieczenia (...)

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

niższe od: 1. 393,41 zł ? na ubezpieczenie emerytalne (19,52 proc. podstawy), 2. 120,92 zł ? na ubezpieczenie rentowe (6,00 proc. podstawy), 3. 49,38 zł ? na ubezpieczenie chorobowe (2,45 (...)

Zasiłek przedemerytalny 2011 ? jakie dokumenty?

Zasiłek przedemerytalny 2011 ? jakie dokumenty?

zdrowotnego i przynależności do konkretnego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. filecik59

Kryteria przyznania zasiłku macierzyńskiego

Kryteria przyznania zasiłku macierzyńskiego

mogła skorzystać osoba opłacająca składki na ubezpieczenie chorobowe, która w ramach rodziny zastępczej zawodowej przyjęła na wychowanie dziecko w wieku do 7 roku życia i to bez względu (...)