podatki w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

używanych odbiorników w domu lub w samochodzie. Abonament płacimy w placówkach Poczty Polskiej do 25 dnia każdego miesiąca. Jeżeli zdecydujemy się zapłacić za cały rok z góry, (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pisemnie ? W takich sprawach z nimi nie można wdawać się w żadne rozmowy. Wystąpić pisemnie /listem poleconym/ i zażądać dokumentów, w oparciu o które wzywają do zapłaty. Jeżeli (...)

spadek

spadek

spadkowych. Zawsze warto zapytać i poradzić się fachowca w danej dziedzinie. Mnie pomagał pan Paweł Żywiecki w sprawie rozwodowej, ale kwestie majątku też tu wchodziły w grę. Polecam (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

koszty uzyskania przychodu 2011

koszty uzyskania przychodu 2011

, spółdzielczego stosunku pracy oraz pracy nakładczej w 2011 roku są następujące: * Przychody uzyskane z tytułu jednej umowy (miejscem stałego lub czasowego zamieszkania podatnika jest ta (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

dyskusję. Dziękuję. Moje problemy zaczęły się w 2011 roku. Od 28.09.2011. byłam zatrudniona w spółce austriackiej nazwijmy ją ABC. Spółka zajmowała się działalnością z gatunku (...)

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

termin: 16 czerwca 2011 r. Warszawa, w godz. 10:00 - 16:00 wykładowca: dr Sebastian Ładoś - sędzia Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Kierownik Sekcji Postępowania Przygotowawczego. Więcej

Najdroższe marki świata

Najdroższe marki świata

. Walmart Wartość w 2011 r.: 36,2 mld USD Wartość w 2010 r.: 41,4 mld USD Pozycja w 2010: 1. Kraj pochodzenia: USA 2. Microsoft Wartość w 2011 r.: 42,8 mld USD Wartość (...)

podatki

podatki

podatki Witam czy za pracę za granicą muszę rozliczać się w polsce po powrocie? z góry dziękuję

Koniec okresu ochronnego w Niemczech

Koniec okresu ochronnego w Niemczech

Koniec okresu ochronnego w Niemczech 1 maja 2011 kończy się okres ochronny na niemieckim rynku pracy dla pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej. Co to dla nas oznacza?? Niższe płace?? Wyższe

Długi w ZUS z tytułu 1osob. działalności gospodarczej a odpowiedzialność żony

Długi w ZUS z tytułu 1osob. działalności gospodarczej a odpowiedzialność żony

gospodarczej oraz długów które mam w stosunku do ZUS. Poniżej opiszę moją sytuację. Działalność założyłem w 2011 roku. W 2013 roku ożeniłem się i mam córeczkę, która (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

krus

krus

od lipca 1991 roku . Oficjalnie przejąłem od taty latem 2011 roku . Tata pracował i miał składki w ZUS . Po jego śmierci okazało się , że nie płacił żadnych składek na KRUS . I nie wiem (...)

Podatki VAT 2011

Podatki VAT 2011

Podatki VAT 2011 Witam Gdzie znajdę skalę podatkową na rok 2011? Jaki vat od usług cateringowych?Z góry dziekuję za pomoc

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. 2 napisano, (...)

Juwenalia w Gliwicach - IGRY 2011 !!!

Juwenalia w Gliwicach - IGRY 2011 !!!

Juwenalia w Gliwicach - IGRY 2011 !!! Planowany harmonogram IGRÓW 2011: * 8 maja 2011 ? niedziela: dzień motoryzacyjny + Akcja Krwiodawstwa (Nowe Gliwice, parking przy Gliwickiej (...)

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

przyczyny uzasadniające istnienie zakazu konkurencji (31 maja 2011), czy może z dniem w którym zostałem o tym poinformowany (1 grudnia 2011). Uwzględniając wszystkie umowy i okoliczności, (...)

Zasiedzenie

Zasiedzenie

urzędu w celu dochodzenia praw do nieruchomości czy też dopiero w momencie wszczęcia przez urząd postępowania w tej sprawie? vectraa czy można zasiedzieć nieruchomość rodziców po (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

rodzinie-PYTAM JAKIM PRAWEM??? Ja też wykupiłam mieszkanie w czym pomagały mi moje dzieci chociaż wszyscy żyliśmy w nędzy ,tylko w tym celu żeby poprawić w przyszłości życie (...)

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

początku tego roku 7 stycznia 2011, data indeksacji w google jest także z 7 Sty 2011. Jakbym był uparty to bym wszedł jeszcze w wyszukiwanie zaawansowane, ustawił przedział czasowy (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

ALIMENTY W POLSCE I TUTAJ?W UK. STWIERDZONO ZE MAM OBOWIAZEK PLACENIA ALIMENTOW PONIEWAZ MOJA EKS MIESZKA W UK Z DZIECKIEM A JA TUTAJ PRACUJE A W POLSCE ZASADZONO PONIEWAZ JESTESMY OBYWATELAMI (...)

ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości

ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości

. Sprzedaż nastąpiła w 2008r W tym przypadku stosuje się zasady opodatkowania obowiązujące do 31grudnia 2006 r (Dz. U. Nr 217, poz. 1588) Zbywca płaci zryczałtowany podatek dochodowy w (...)

Praca Zdalna - Rezydencja podatkowa a skladki emerytalne, zasilki itd

Praca Zdalna - Rezydencja podatkowa a skladki emerytalne, zasilki itd

itd. nadal beda mi przyslugiwac z Norwegii czy takie cele pobierane sa wlasnie z podatkow w kraju ktory stanowi rezydencje podatkowa? 3. Czy jesli wszystkie oplaty -> podatki + ubezpieczenie nalezy

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

Darmowy Program Rozliczający PIT 2011!!

Darmowy Program Rozliczający PIT 2011!!

Darmowy Program Rozliczający PIT 2011!! Hej na money.pl znalażłem darmowy i dobry program do rozliczenia PIT 2011;) może jeszcze sie komus przyda przed koncem dnia dzisiejszego;) http://www.money.pl

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

ktore wygrały w Szczecinie , sa juz 2 ( to juz w sumie 17 w całej Polsce) nowe pozytywne wyroki , ogólnie temat zaczyna sie robic do ogarnięcia . Nareszcie polskie sady zaczynaja zauważać (...)

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

administracji z 12 kwietnia 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz.U. z 2011 r. nr 89, poz. 509).

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

prowadzimy jako nieliczni w kraju. Wiemy jak to robić i mamy poparcie w wielu sądach w kraju. Trzeba jednak użyć konkretnych argumentów. Jakich, to już nasza tajemnica handlowa. (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż staż skończyłam (...)

urlop wypoczynkowy po macierzynskim za 2010 i 2011 rok

urlop wypoczynkowy po macierzynskim za 2010 i 2011 rok

podanie o urlop w łącznym wymiarze, czy też muszę czekać aż się zacznie rok 2011 i wtedy mogę złożyć dodatkowy wniosek urlopowy za wykorzystanie urlopu za 2011? czy pracodawca jest (...)

1

2

3

4

5

...

42