podatek vat za usługi transportowe 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też nie jestem (...)

VAT-25

VAT-25

podatku VAT w innych urzędach skarbowych w Polsce, niesłusznie opłacił on podatek VAT na terenie Polski. W świetle obowiązującego stanu prawnego stanowisko Wnioskodawcy w sprawie oceny (...)

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ??? Stracą na tym przede wszystkim konsumenci, którzy zapłacą więcej np. za usługi kurierskie, pocztowe oraz produkty spożywcze. Obecnie w przypadku (...)

Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

w powyższym regulaminie jest nie tak? aleks23 Nie chce pana zmartwić ale w takiej sprawie to prędzej pan dostanie dobrą odpowiedź od prawnika, ale odpłatnie, niż za darmo na forum.  elpasonaso

usługi gastronomiczne stawka vat 2011

usługi gastronomiczne stawka vat 2011

usługi gastronomiczne stawka vat 2011 Witam Jaki podatek na usługi gastronomiczne?Dziekuje za odpowiedzi

Deklaracja VAT 2011 r. - za styczeń 2011

Deklaracja VAT 2011 r. - za styczeń 2011

Deklaracja VAT 2011 r. - za styczeń 2011 Podatnicy, którzy po raz pierwszy złożą deklaracje VAT za styczeń 2011 r., mają do wyboru dwie opcje. Mogą złożyć (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

, sprawy toczą się w sądach po kilka lat, a u komornika po kilkanaście. Rzeczywiscie pobierają opłaty ale opłącają za mnie 50% kosztów i nic za komornika. W razie pytań proszę pisać: piasecki-kon@o2.pl

SPA bez Vat!!

SPA bez Vat!!

52 to sie zdziwia jak im fiskus na zakłady kosmetyczne wjedzie ;] kijo Nie wjedzie. Przepisy o VAT (t.j. Dz.U. z 2011 r. nr 177, poz. 1054) zwalniają z opodatkowania usługi medyczne służące (...)

PODATEK VAT 2011 - Rozliczanie usług ciągłych na przełomie 2010 r. i 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Rozliczanie usług ciągłych na przełomie 2010 r. i 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Rozliczanie usług ciągłych na przełomie 2010 r. i 2011 r. Jak na przełomie roku stosować stawkę VAT w przypadku usługi ciągłej, świadczonej (...)

PODATEK VAT 2011 - Zaliczka w 2010 r. a transakcja w 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Zaliczka w 2010 r. a transakcja w 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Zaliczka w 2010 r. a transakcja w 2011 r. Co zrobić w sytuacji, kiedy to dostawa towaru (lub świadczenie usługi) miało miejsce po 1 stycznia 2011 (...)

Auto kupione w kraju bez opłaconej akcyzy.

Auto kupione w kraju bez opłaconej akcyzy.

podatkowego nie ustalono, że podatek został zapłacony? (art. 100 ustawy o podatku akcyzowym). Podatek akcyzowy należny z tytułu określonych czynności mających za przedmiot samochód (...)

Przetargi 2011 a podatek VAT

Przetargi 2011 a podatek VAT

Przetargi 2011 a podatek VAT Przetarg odbył się w 2010 roku, zaś umowa będzie podpisana w 2011 roku. jaka obowiązuje stawka VAT w tej sytuacji?? z góry dziękuję za (...)

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011 Witam Mam pytanie czy wie ktoś możeile teraz w tym roku 2011 wynosi stawka VAT za usługio budowlane?Z góry dziekuję

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

mają na każdej rozprawie 5 adwokatów, możecie im skoczyć, składaja sprawy przez sąd w Łodzi który działa na ich korzyśc. Będziecie mądrale apelować, płacić za adwokata za pozew, za (...)

Vat od paliwa 2011?

Vat od paliwa 2011?

Vat od paliwa 2011? Witam Czy w roku 2011 będzie można dalej odliczać podatek VAT od paliwa?Z góry dziękuję za informacje

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku Witam Jaka jest stawka podatku VAT jeli chodzi o usuługi gastronomiczne?Z góry bardzo sziekuje za inforamcje. Pozdrawiam

catering nowa stawka vat w 2011

catering nowa stawka vat w 2011

catering nowa stawka vat w 2011 Witam Jaki w roku 2011 jest podatek od usług cateringowych z góry dziekuje za wszelkie informacje. Pozdrawiam

Podatek Vat w trasnporcie międziynarodowym

Podatek Vat w trasnporcie międziynarodowym

przypadku gdy wykonuję usługę transportową przez takie kraje jak np: Niemcy, Szwajcaria, Włochy (Szwajcaria nie należy do UE) to jaką należy zastosować stawkę podatku VAT? Z góry dziękuję za (...)

kilometrówka 2011

kilometrówka 2011

kilometrówki. Czy ta kilometrówka liczy się jako mój przychód i muszę od niej odprowadzić podatek? czy mogę ją wciągnąć w koszty uzyskania przychodu czy tylko faktury za paliwo? Jaką (...)

Opodatkowanie usług w ramach działaności gospodarczej dla firmy którą zarządzam

Opodatkowanie usług w ramach działaności gospodarczej dla firmy którą zarządzam

firmie którą zarządzam i wystawiać jej faktury VAT? Jak opodatkowane będą takie usługi? Czy mogę stosować wówczas podatek liniowych?

odliczenie faktury męża

odliczenie faktury męża

zawierają dane personalne tylko jednego z malżonków.  maryska 28 Mozna podeprzec sie wyrokiem WSA w Kielcach (syg. I SA/Ke 321/11) koala78 Za 2011 rozliczać ulgi internetowe będziemy (...)

 Udostępnianie darmowych programów a opłata za serwer

Udostępnianie darmowych programów a opłata za serwer

programy. Dodatkowo chciałbym zapytać, czy jeżeli bym tworzył to jako osoba idywidualna musiałbym zakładać firmę? Oczywiście od całej usługi odprowadzałbym VAT, a od zysku podatek (...)

PolskaFirma-zamawia i sprzedaje w UE

PolskaFirma-zamawia i sprzedaje w UE

z tej tranzakcjii ? (Jacek) Drogi internauto! Usługi internetowe w naszym kraju rozwijają się w zawrotnym tempie, teoretycznie za pomocą sieci internetowej możemy kupić wszystko. Gorzej (...)

Podatek VAT od nowego roku??2011

Podatek VAT od nowego roku??2011

Podatek VAT od nowego roku??2011 Witam Jak to będzie z tym Vatem od nowego roku?Jakie zmiany? z góry dziekuje za informacje

odliczanie podatku vat od paliwa w 2011 r.

odliczanie podatku vat od paliwa w 2011 r.

odliczanie podatku vat od paliwa w 2011 r. Witam Mam pytanie w jakim w końcu przypadku mozna odliczyć podatek od paliwa?Z góry dziekuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam

Czy muszę skorygować remanent likwidacyjny firmy po tym jak po 2 latach Sąd wydał wyrok unieważniający

Czy muszę skorygować remanent likwidacyjny firmy po tym jak po 2 latach Sąd wydał wyrok unieważniający

, że rzeczy te na dzień sporządzenia remanentu likwidacyjnego nie były własnością spółki. Konkretnie chodzi mi o to czy muszę korygować podatek Vat od tych składników majątku. Z góry (...)

Firma w Anglii, a prowadzenie

Firma w Anglii, a prowadzenie "działalności" w Polsce

, rozumiem, że muszę się zarejestrować jako płatnik VAT, który to mam uiszczać w PL a podatek dochodowy rozliczać w Anglii? Czy może lepszym rozwiązaniem będzie założenie oddziału firmy (...)