podatek od zwrotu za okna 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który (...)

Wymiana okien

Wymiana okien

za okna (ale to są marne grosze). Jednak możesz to sobie zrekoąpensować odliczeniem od podatku jako ulga remontowa. Poza tym pieniądze od spółdzielni dostałbym za 3 lata (...)

VAT-25

VAT-25

ich rzecz. Wewnątrzwspólnotowe nabycie występuje pod warunkiem, że dostawcą towarów jest podatnik podatku od towarów i usług lub podatnik podatku od wartości dodanej, nabywcą jest podatnik (...)

spadek

spadek

martwi sie że zapłaci ogromny podatek od spadku. babcia należy do pierwszej grupy podatkowej, a według mnie wartość nieruchomości nie przekroczy 9 637zł. wiec nie zapłaci nic. jak to jest (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

alimenty.pl od samego komornika mogą iść kilka dni,zależy od banku- w deutche bank sprawdzaj o 11.30 ,12.30 a potem po 18.00,każdy bank ma inne godziny księgowania. iza12014gmail.com alimenty.pl (...)

kupno nieruchomosci w mojej sytuacji

kupno nieruchomosci w mojej sytuacji

przenieśli własność wraz z pozwoleniem na budowę i wylanymi ławami. Budowa z przerwami do 2011 roku i przestał na stanie surowym otwartym. W lipcu 2012 podpisałem z nim umowę przedwstępna za (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

utrzymac za 200zl miesiecznie? Hanka alimenty.pl Moja corka ma prawie 2 latka od 5 miesiecy dostaje 150 zl miesiecznie od swojego ojca ,od urodzenie nic nie dostala a ja zlozylam sprawe (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

. mrozowskim Dziękuje za pomoc. A czy muszę opłacić w US umowę polsko niemiecką i ten VAT 25? karol19897 Przy zawieraniu umów poza granicami Polski podatek od czynności cywilno prawnych (...)

Zwrot pracodawcy zapłaconego przez niego podatku

Zwrot pracodawcy zapłaconego przez niego podatku

prawo żądać ode mnie zwrotu kwoty w/w podatku skoro sam już go opłacił i prawdopodobnie zapomniał odtrącić mi tą kwotę od mojego wynagrodzenia podczas pracy za granicą? Sprawa dotyczy (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku Podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku wynosi: * Do kwoty 85.528 zł podatek wynosi 18% (minus kwota zmniejszająca podatek, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

sąd napisał wtedy własnie taką formułkę. Miałem też taki przypadek, że sąd I instancji, który orzekł odmownie nie ściągnął nawet akt od komornika i nie zażądał od niego wyjaśnień (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

. Miałam uprawnienia do kont bankowych ABC PL i monitorowałam sprawę, więc wiem że kiedy wpłynęły obiecane pieniądze z faktury od polskiego klienta przelano je od razu na konto innej spółki (...)

Darowizna

Darowizna

wszystko warte 40tysięcy zł.proszę o informację ile wyniosą koszty notarialne za wszystko dziękuję grzesiek prawo-cywilne.net Jaki zapłacę podatek od niezgłoszonej darowizny od (...)

Administrator zbanował konta na grze online dożywotnio, czy moża je odzyskać lub pieniądze w nie zainwestowane?

Administrator zbanował konta na grze online dożywotnio, czy moża je odzyskać lub pieniądze w nie zainwestowane?

grze). Jedynym wyjściem, na które jak sądzę twórcy gry liczyli, było zakupienie za "prawdziwe" pieniądze tz. "klejnotów" za które można było odkupić owe magazyny i oddać je administratorom. (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrotu VAT. Termin podstawowy - 60 dni Zasadniczym terminem zwrotu, określonym w art. 87 ust. 2 ustawy o VAT jest termin 60-dniowy, liczony od dnia złożenia rozliczenia przez podatnika. (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo (...)

pszczoły sąsiada

pszczoły sąsiada

dzielaca go od mojej posesji to zwykła 1,5 mestowa siatka, a ule sa w odległosci ok 2 metrów od niej. Od lat dreczy nas ten problem, trawe trzeba kosic prawie po ciemku, a o grilach mozna (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

pracuję nawiązała współpracę z tą Kancelarią ponad rok temu i od tej pory nie ma żadnego problemu z dłużnikami. Za usługi windykacyjne pobierają jedynie niewielką prowizję od (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

dzisiejszy (brak wydatkowania pieniędzy na ?cele mieszkaniowe?), czy też taką, jaka powinna zostać złożona w 2011 r. (podatek: 0,-) od razu z korektą tegoż PIT-39, wykazującą jednak (...)

Konkubinat a podzial majatku

Konkubinat a podzial majatku

, zadbany ogród. 100 letnia rudera, nabrała wyglądu nowego domu. Kupiliśmy wspólny, duży, drogi, rodzinny samochód. Nowe w domu zrobiliśmy wszystko, od podłog, przez sciany po okna. Drogie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

byly 3 sprawy ale sie udalo. Moge pomoc innym w tym za niewielka oplate. Zainteresowanych prosze o kontakt maxon30@wp.pl marekxxx Witam, jestem w separacji z mężem od września 2008roku, od (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

mają na każdej rozprawie 5 adwokatów, możecie im skoczyć, składaja sprawy przez sąd w Łodzi który działa na ich korzyśc. Będziecie mądrale apelować, płacić za adwokata za pozew, za (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

przynajmniej macie za co zyc, ja niestety zostalam bez niczego, maz gdy dowiedzial sie ze jestem w ciazy razem z tesciami wywalili mnie z domu, mieszkaja za granica, do dzis dnia, a jestem w 7mies (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

kobiety za matka?Dzieci są znerwicowane,nic nie mogą nam powiedzieć bo od razu by miały karę. KOBIETY JA TEŻ JESTEM MATKĄ,ALE WSTYD MI ZA WAS PATRZĄC, JAK NISZCZYCIE ŻYCIE SWOIM (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

rozliczają się małżonkowie za zwrot vatu za remont mieszkania (swojego mieszkania) ?? Razem czy na męża może być tylko? mattii Tylko wspólnie. Anna652 Stawka VAT za materiały budowlane (...)

podatek od umowy najmu

podatek od umowy najmu

podatek od umowy najmu w 2006r moja znajoma wynajęła mi niodpłatnie mieszkanie. w treści umowy zpisane jest że właściciel wynajmuje mieszkanie wzamian za opiekę nad nim, opłacanie podatku (...)

wykup mieszkania od spółdzielni.......

wykup mieszkania od spółdzielni.......

wykup mieszkania od spółdzielni....... Chciałbym wykupić na własność mieszkanie od spóldzielni w którym mieszkam od 20 lat, i sprzedac je za kilka dni. Czy w związku z tym poniosę (...)

Podatek od wynajmu mieszkania ?

Podatek od wynajmu mieszkania ?

A. ala ja wynajmuje mieszkanie studentkom i płace podatek od pieniędzy ,które od nich biore,ale jeśli masz na umowie 200 zł to ona powinna od tych 200 stu zł odprowadzić podatek (...)

Podział majątku bez intercyzy

Podział majątku bez intercyzy

mieszkanie własnościowe ale po rozmowie z bratem odstąpił od oględzin wynajmowanego mieszkania i garażu. Na dniach ma przyjść rzeczoznawca od nieruchomości stałych ( chyba tak to się nazywa). Moja (...)