podatek 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

w ciągu 7 dni ma spisać i wycenić wszystkie rzeczy, które dostała w spadku i opłacić za to podatek. Jak sie okazuję ja równiez muszę ten podatek opłacić, ale przy rozdzielaniu spadku byłam

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku Podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku wynosi: * Do kwoty 85.528 zł podatek wynosi 18% (minus kwota zmniejszająca podatek, tj. (...)

Praca za granicą i w Polsce

Praca za granicą i w Polsce

? Zgodnie z tym co czytalam muszę wypełnic pit 36 i załącznik do niego zg. Oznacza to dla mnie, że z dochodów w Niemczech, które są dużo wyższe niż w polsce, będę musiała zapłacić podatek, (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

rozliczenia pedagog34 W roku 2012 kwota wolna od podatku wyniesie 3.091 zł. wacek9 to nie taka sama jak w tym roku?? seddman chyba tak. jedynka1 Hej rozliczyłem sie juz i miałem mniej niz kwota wolna (...)

Umowa o dzieło

Umowa o dzieło

tym PUP. Czy mogę złożyć do US rozliczenie PIT za rok 2012 uwzględniając w nim powyższą umowę? Krystyna139 Witam podpisałem umowę o dzieło pracy wakacyjnej ale później dostałem lepszą propozycję (...)

Podatek od kopalin 2012 uderza w KGHM

Podatek od kopalin 2012 uderza w KGHM

Podatek od kopalin 2012 uderza w KGHM Tusk chce, aby podatek od miedzi i srebra(pierwsze kopaliny które zostają opodatkowane) zaczął obowiązywać już od połowy kwietnia tego roku. Jednak (...)

długi ojca...

długi ojca...

nieruchomości za 2012 rok. Chce teraz uregulować to co zostało czyli ten podatek oraz komornika . ALE MOJE PYTANIE JAK SIĘ ZABEZPIECZYĆ PRZED NASTĘPNYMI ? CO MAM ZROBIĆ ŻEBY UDOWODNIĆ (...)

czy podatek za grunty można odliczyć w PIT za 2012 r

czy podatek za grunty można odliczyć w PIT za 2012 r

czy podatek za grunty można odliczyć w PIT za 2012 r czy podatek za grunty można odliczyć w PIT za 2012 r

Nowe zmiany podatkowe od  31 marca 2012 r

Nowe zmiany podatkowe od 31 marca 2012 r

opodatkowane, a podatek będzie wynosił od takiej kwoty 2 gr. Od dziennych odsetek wynoszących 5 gr podatek będzie wynosił 1 gr. Uderza to jak widać przede wszystkim w ustawy antybelkowe. Nowe (...)

dzien dobry ? mam proste pytanie !!! w roku ubieglym dzierzawilismy od kwietnia 2012 do listopada2012(

dzien dobry ? mam proste pytanie !!! w roku ubieglym dzierzawilismy od kwietnia 2012 do listopada2012(

dzien dobry ? mam proste pytanie !!! w roku ubieglym dzierzawilismy od kwietnia 2012 do listopada2012( dzien dobry ? mam proste pytanie !!! w roku ubieglym dzierzawilismy od kwietnia 2012 do

nowy podatek od lokat - jak ominąć?

nowy podatek od lokat - jak ominąć?

stycznia 2012 r. vokas Rząd chce zedrzeć pieniądze nawet z tych najmniejszych lokat, nie dośc że żadna nie oferuje oprocentowania większego od żeczywistej stopy inflacji  to jeszcze będziemy (...)

podatek od kopalin 2012

podatek od kopalin 2012

podatek od kopalin 2012 ustawa o podatku od wydobycia niektórych kopalin wprowadza nowy rodzaj podatku od wydobycia miedzi i srebra, przepisy weszly w życie 18 kwietnia 2012 r.

ile wynosi podatek od nieruchomości 2012?

ile wynosi podatek od nieruchomości 2012?

powiedzieć, u mine podatek wynosił 300zł a teraz 4 razy tyle!! killa51 podatek wzrosnie ale tylko wtedy jeśli starosta zaktualizuje ewidencję gruntów i budynków racibor pamietaj zeby sprawidz (...)

Podatek od sprzedaży nieruchomości, darowizna, rozliczenie pit

Podatek od sprzedaży nieruchomości, darowizna, rozliczenie pit

Podatek od sprzedaży nieruchomości, darowizna, rozliczenie pit Witam W 2012 dostałam darowiznę od ojca w postaci 1/2 mieszkania. Drugą część miała matka. W 2014 sprzedałyśmy mieszkanie (...)

Sprzedaż na allegro i płacenie podatku za 2012 rok.

Sprzedaż na allegro i płacenie podatku za 2012 rok.

to podatek trzeba zapłacić. Taki zarobek może wzbudzić jak najbardziej zainteresowanie FISKUSA. Sprzedaje pan konkrtną rzecz, regularnie zakładam i am panz tego dochód. Więc podatek pana (...)

zaległości wobec ZUS ...

zaległości wobec ZUS ...

do urzędu wpłacam 67 zł . Zaś przy tej samej kwocie w umowie w momencie gdy w programie PŁATNIK zaznaczam zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych i składkę zdrowotną wychodzi mniej więcej (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

. mrozowskim Dziękuje za pomoc. A czy muszę opłacić w US umowę polsko niemiecką i ten VAT 25? karol19897 Przy zawieraniu umów poza granicami Polski podatek od czynności cywilno prawnych (PCC) nie (...)

Podwyżka podatków w 2012

Podwyżka podatków w 2012

; nie będzie podwyżek podatków w 2012. nastolczyk A co z podatkiem dla najbogatszych?  tiiiska Chodzi Pani o stawkę 32 proc. ? Według mnie to raczej nie jest podatek , który

Bezrobotny musi rozliczyć PIT 2012? Bez pobierania zasiłku.

Bezrobotny musi rozliczyć PIT 2012? Bez pobierania zasiłku.

będzie mieć podatek zerowy. bonifracy podlinkuje ci dobry art, w temacie rozliczenia podatku PIT 2012 dla bezrobotnych http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/pit-2011-bezrobotny-tez-musi-sie

Ustalanie dochodu działów specjalnych produkcji rolnej - zmiana od stycznia 2012 !!!

Ustalanie dochodu działów specjalnych produkcji rolnej - zmiana od stycznia 2012 !!!

Ustalanie dochodu działów specjalnych produkcji rolnej - zmiana od stycznia 2012 !!! Od 1 stycznia 2012 r. ma być wprowadzona generalna zasada, w myśl której dochód z działów specjalnych produkcji

nabycie spadku po upływie pół roku

nabycie spadku po upływie pół roku

. 8 lutego 2012 już przekroczyły okres pół roku. W takim wypadku będę musiał zapłacić podatek od spadku, co daje dużą kwotę liczoną w dziesiątkach tysięcy. Co w takiej sytuacji zrobić (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wysokość >> najniższa krajowa 2012. Od 2013 roku minimalne wynagrodzenie prawdopodobnie wzrośnie jeszcze o 100 zł (do kwoty 1600zł brutto). pimiolek Witam, zostałem zatrudniony na umowe o prace. W

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

. MARTWI MNIE TO ze jak sprzedam mieszkanie place duzy podatek w urzedzie skarbowym bo nie minelo 5 lat.Ponoc kiedys bylo inne prawo i wowczas moglam je sprzedac i kupic albo sprzedac i zamienic sie- wowczas

Podatek za Psa 2012.

Podatek za Psa 2012.

Podatek za Psa 2012. Mam takie pytanie, kupiłem na początku tego roku psa... i tak się zastanwiam czy za posaidanie psa w miescie płaci się jakiś podatek? to zależy od masy psa, rasy (...)

Podatek od wzbogacenia sie -2012.

Podatek od wzbogacenia sie -2012.

Podatek od wzbogacenia sie -2012. W jaki sposób jest naliczany podatek od wzbogacenia się a tytułu gry na giełdzie papierów wartościowych?.

działka rekreacyjna - podatek od nieruchomosci 2012

działka rekreacyjna - podatek od nieruchomosci 2012

działka rekreacyjna - podatek od nieruchomosci 2012 Witam mam takie pytanie. Zakupiłem działkę rekreacyjną pod swoim miastem. Działka rekreacyjna, głównie drzewa owocowe, krzewy i mały domek, (...)

jak rozliczyć  darowiznę 2012

jak rozliczyć darowiznę 2012

? skuter nie był drogi, 3 tys kosztował, nie pytałem ale sie orjentuje w temacie:) używany ale w bardozd obrym stanie. ile będe musiał zpałacic w razie czego? nie od każdego upominku trzeba zapłacić podatek

Sprzedaż mieszkania ze spadku 2012.

Sprzedaż mieszkania ze spadku 2012.

Sprzedaż mieszkania ze spadku 2012. Czołem. W 2007r. otrzymałem w spadku po babci mieszkanie i zapłaciłem podatek. W 2008 sprzedałem to mieszkanie. Powinienem zapłacić podatek od sprzedaży

Podatek dochodowy a własne cele mieszkaniowe

Podatek dochodowy a własne cele mieszkaniowe

na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Ktoś mi jednak ostatnio mówił, że dotyczy to tylko mieszkań nowonabytych, stąd chciałbym się upewnić żeby po remoncie nie okazało się, że jednak podatek (...)

Skala podatkowa na 2012 krzywdzi lepiej zarabiających!!

Skala podatkowa na 2012 krzywdzi lepiej zarabiających!!

jest podatek liniowy. popay jestem młody ale z tego co pamietam to wczesniej bylo kilka skal rpawda? wiec skoro je usunieto to zapewne był ku temu powud. bhramin

1

2

3