Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  pracować i chciałabym już zanieść zwolnienie lekarskie do pracy. Słyszałam o takim czymś, że jeżeli kobieta przyniesie zwolnienie do pracy przed upływem 3 miesiąca ciąży to może (...)

 • jakie wypowiedzenie?11 Lipca 2011

  Chcę odejść z pracy następnego dnia po złożeniu wypowiedzenia umowy o pracę. W jaki sposób muszę napisać podanie o zwolnienie z pracy? Pracuje na pół etatu, przepracowałem (...)

 • narazenie na szkode pracodawce i zwolnienie sie z pracy !!!31 Lipca 2009

  Witam! jestem przewoźnikiem który świadczy usługi transportowe. Miałem nowego kierowce na okresie próbnym. Po miesiącu ów kierowca spowodował szkodę w towarze, który przewoził. Zjechał na bazę, napisał (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, obowiazki wynikaja z ustawy o kuratorach sądowych, (...)

 • wypowiedzenie z pracy24 Marca 2010

  Witam , mam pytanie jelsi stytuacja klaruje sie w nastepujacy sposob , pracuje w pewnej firmie rok jestem menadzerem , lecz moj pracodawca chce mnie zwolnic z powodu spadkow obortow twierdzac iz to moja wina bo (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  macierzyńskiego) twierdząc ze oni nie mają żadnych danych o moim urlopie wychowawczym , i czy mogę złożyć obecnie ten wniosek liczę się z tym że decyzja będzie odmowna ale potrzebne jest mi to (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  dziekuje. Beatkap Jesli udowodnisz, że takie zachowanie Twego męża, o jakim piszesz, miało jakieś podstawy w jego mocno zdefektowanej osobowości, tym bardziej, jeśli znasz przykłady innych jego (...)

 • Rozwód kościelny - PILNE!!!1 Września 2003

  Czy może mi ktoś pomóc w sprawie unieważnienia małżeństwa kościelnego? Jeszcze mam jedno pytanie: Czy jeżeli rozwód cywilny miałam 3 lata temu, wniosek o unieważnienie małżeństwa złożyłam (...)

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!11 Grudnia 2002

  Jak zaprzeczyć ojcostwu po upływie ustawowym okresie 6 miesięcy?Proszę o pomoc. (sylwek) ...powiem szczerze.... - mozna dobrym argumentem.... - prosze mi w skrocie opisac swoja obecna sytuacje... - i (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

  Jestem nauczycielką i chciałabym skorzystać z przysługującego mi urlopu dla poratowania zdrowia, ale dopiero od września, czyli od początku przyszłego roku szkolnego, aby nie dezorganizować teraz pracy (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane