Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  mam do lutego 2009 Magdalena prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o urlop macierzyński,jak zwykłe podanie,czy może są do tego odpowiednie formularze,jeżeli tak to skąd je (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  Okręgowym? Z prezesem sądu, kuratorem okręgowym czy kadrami? Z góry dziękuję za pomoc. Asia Wszystkie sądy przechodzą na nowy system,ale są w różnym stopniu zaawansowania.Nie bardzo rozumiem (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  urlopu macierzyńskiego został wydłużony i uzależniony do liczby dzieci przyjętych na wychowanie. Pracownik, który przyjął dziecko na wychowanie i wystąpił do sądu z wnioskiem (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?20 Maja 2004

  Nie bardzo rozumiem po co na tym forum udzielają się ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o sprawie. UM, poczytaj trochę o przedawnieniach i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Być może (...)

 • alimenty na byłą żonę22 Lutego 2008

  witam, od 3 lat jestem po rozwodzie (sąd orzekł, że wina leży po mojej stronie), płacę regularnie alimenty na dziecko 450zł/m-c przy zarobkach 2100zł netto. W październiku zeszłego roku zwolniłem (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  od wykształcenia, popytu na jego zawód). Sąd wówczas określi wysokość alimentów na dziecko. Alimenty będziesz dostawać do momentu finansowego usamodzielnienia się dziecka. Żeby (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  przeżywam to samo. Penit mówi" góra naciska, musimy ustalać art. 164 kkw, wy kuratorzy cos z Tym zrobicie" Ochoczo moje dane podali do CZSW i pewnie znowu bedzie jakies szkolenie na ten temat. (...)

 • Aplikacja kuratorska14 Lutego 2005

  Gościówa alimenty.pl Część, jestem kuratorem społecznym, chciałabym przystąpić do egzaminu na aplikację, bardzo proszę o podanie przykładowych pytań testów jeżeli ktoś (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  tak się dzieję w większości przypadków ). W takiej sytuacji możliwe będzie wystąpienie do sądu z roszczeniem przeciwko spółce energetycznej. z naszego doświadczenia wynika, że uzyskane odszkodowania (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!23 Stycznia 2005

  zaproszenie z PL. Jedziesz do Urzędu Wojewodzkiego i prosisz o formularz na zaproszenia. Placisz pare zlotych, przynosisz dokument ze masz jakies tam lokum (badz twoi rodzice i wyrazaja zgode (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane