Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ile urlopu mi się należy???3 Stycznia 2006

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu na 1/2 i ma 26 dni.Jak to w (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  ? jestem cały br. rok na urlopie wychowawczym płatnym i 31,12,2008 kończy mi się umowa o prace czy w takiej sytuacji należy mi się urlop wypoczynkowy platny za rok 2008 ? Prosze o (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

  musi być przepracowane łącznie? czy mam prawo do takiego urlopu? Jak wygląda to prawo, gdy szkoła zaproponuje zmniejszenie godzin zatrudnienia/ zmianę warunków pracy/? Bardzo proszę o pomoc mrs (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  mojej pracy, stosunku jaki mają wobec mojej osoby podopieczni i po tym w jaki sposób angażuję się w ich osobiste sprawy. Więc nie pisz, że mam małe doświadczenie, bo jesteś w błędzie!! Jeśli (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  mężczyznę jako tego drugiego, który rzekomo wiedział co robi. Niestety bardzo często jest on po prostu umiejętnie wmanipulowywany w to dziecko, a potem się mu wmawia ze niby sam chciał. Taka jest (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  /default.asp?p=4&id=429 też się bardzo cieszę,pracowałam 5 lat sumiennie a teraz kiedy chodzi o życie mojego dziecka spasowałam po nakazie lekarza bycia w domu. Dojazdy codzienne i stres, napięcie (...)

 • Zmiana imienia26 Lipca 2004

  Matylda Bardzo prosze o kontakt osoby ktorej udalo sie zmienic imie i nazwisko badz jedno z tych dwoch. Chcialabym to zrobic jak najszybciej, prosze o pomoc Anna3399 odezwij sie prosze . Anna3399 (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!17 Września 2004

  jest bardzo mozliwe .Nasze sądy patrza na dobro dziecka w taki sposob :jezeli dziecko chce byc z ojcem to bedzie bez wzgledu nato czy ojciec je w jakis sposob krzywdzi czy nie...zycze powodzenia.. (...)

 • podać do sądu czy nie???14 Października 2008

  Poproszę o poradę! Jestem mamą samotnie wychowującą 3-letnią dziwczynkę.Dziecko posiada moje nazwisko ponieważ z ojcem dziecka nie doszliśmy do sformalizowania związku i nie życzył sobie aby (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  w tym przypadku jest to 3 maja i 1 listopada przypadaja w dni wolne od pracy to pracodawca ma obowiazek dac pracownikowi inny wolny dzien w pracy. Mowi o tym Kodeks Pracy, wiec masz (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane