Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Stalking, groźby, PILNE10 Lipca 2014

  Witam. Przejdę do konkretów, od 2008 roku jestem nękany przez pewnego psychola/zboczeńca. Wiem jak sie nazywa, jak wygląda (upośledzony fizycznie "jedno oko na maroko drugie na kaukaz" stwarza wrażenie (...)

 • Wygaśnięcie umowy najmu na czas określony27 Czerwca 2014

  Witam, mam konkretne pytanie dotyczące umowy najmu. Umowa została zawarta na czas oznaczony do dnia 30.06.2014. W umowie widnieje konkretna klauzula : " umowa została zawarta na czas określony,do (...)

 • alimenty i te inne dprawy24 Czerwca 2014

  Od 2008 roku mam przyznane alimenty w kwocie 400zl. Ojciec dziecka zameldowany w PL. ja wraz z dzieckiem mieszkajac poza granicami kraju a mianowicie w Austrii dostawalam zaliczke alimentacyjna na dziecko.Od 3 miesiecy (...)

 • Czy prokuratura informuje o wpłynięciu doniesienia?3 Czerwca 2014

  Witam, podobno do prokuratury wpłynęło na mnie doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Czy w związku z tym, nie powinnam otrzymać informacji z prokuratury o powyższym? Z góry dziękuję (...)

 • Starz z Urzędu Pracy28 Maja 2014

  Dzień dobry, z góry przepraszam jeśli piszę o tym w złym miejscu. Mam klika pytań odnośnie staży z Urzędu Pracy. W kwietniu tego roku skończyłem LO i od października chcę podjąć studia dzienne, przez (...)

 • Powództwo cywilne w postępowaniu karnym o gwałt.10 Maja 2014

  Witam, Mam pytanie odnośnie zagadnienia w temacie, a mianowicie powództwa cywilnego, jakie poszkodowany w sprawie gwałtu może wytoczyć oskarżonemu. Opiszę krótko sytuację, jaka mnie interesuje, by lepiej (...)

 • Problem z przekonaniem urzędu udostępniającego dane o interesie prawnym w ich uzyskaniu (udowodnienie, że poszukiwana osoba zamieszkiwała w mieszkaniu, za które powstały zaległości czynszowe 11 tys, 24 Kwietnia 2014

  W latach 2012 - 2013 wynajmowałem swoje mieszkanie lokatorce, z którą podpisałem umowę wynajmu. Do mieszkania wprowadził się także, bez uzgodnienia ze mną, konkubent lokatorki (ojciec jej dziecka, (...)

 • zadlużone mieszkanie ojca21 Kwietnia 2014

  Witam. Pisze w takiej sprawie iz, w 2008 roku wymeldowalam sie od ojca. W styczniu 2014 roku dopiero przyszło mi pismo od komornika, jestem obciążona spłatą długu , gdyż moj ojciec nie opłacał mieszkania. (...)

 • Skomplikowany problem z sąsiadami17 Kwietnia 2014

  Witam, Mam już dość nieustannych problemów z moimi sąsiadami. Po krótce opiszę swoją historię i proszę o poważne podejście do tematu: Dostałem zgodę na budowę budynków w granicy od sąsiadów. (...)

 • Uporczywa sąsiadka16 Kwietnia 2014

  Witam, na wstępie chciałbym, że jest to mój pierwszy temat tutaj.Piszę do was, bo nie wiem co robić a mam wrażenie, że jestem w tej sprawie bezbronny. Przechodząc do tematu, mam taki problem, (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.