pod-368 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

zarabiasz oznacza że Twój mąż ponosi tylko część kosztów utrzymania nowej rodziny i w tym przypadku twoje zarobki są brane pod uwagę pod kątem oceny sytuacji materialnej zobowiązanego. Ucięciem (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

. Polecam Mec. Magdalenę Staszewską, jest doświadczona a przede wszystkim dobrze wie jak działają Sądy warszawskie. Wie jak orzekają, co biorą pod uwagę. To zupełnie inna rzeczywistość. Bez adwokata (...)

Pies a sąsiedzi

Pies a sąsiedzi

inaczej są takie co całą noc szczekają ,ciekawe co byś zrobił jak sąsiad nie pod swoimi oknami upina pas tylko pod twoim i masz małe dziecko płaczesz całą noc z dzieckiem bo pies ma prawo (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

wysokości \"potrzebnej do życia\" ? magda38 Sąd wyznacza alimenty biorąc pod uwagę uzasadnione potrzeby dziecka oraz dochody zobowiązanych do alimentacji. Sprawa jest rozstrzygana pod względem (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

jej nowego męża nie są brane pod uwagę, przy ustalaniu jej sytuacji majątkowej? Przecież mieszkają pod jednym dachem.. Robią jedne zakupy, a mimo to nowy mąż w kwestii finansów dla tego (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

pracownik pomocy społecznej (jeśli np. bezdomny, zapijaczony leżałby pod mostem) choćby z tego względu by odciążyć budżet państwa . W gestii sądu jest przyznanie lub też nie alimentów od dziecka (...)

najlepszy adwokat Warszawa-opinia

najlepszy adwokat Warszawa-opinia

szerokiego grona zadowolonych klientów. Dla mnie najbardziej liczy się efekt tej współpracy czyli bardzo korzystny dla mnie wyrok. Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065. Tu znalazła (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

o opinie ludzi nie firm które na tym forum się tym zajmują niech ktoś napiszę np. pod falszyłwym nickiem ile dokładnie dostał za ile słupów itd. A nie takie pitu pitu gdzie ludzie nie wiem jakby

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

jeszcze tacy są...?? limba limba masz całkowitą rację,ale weż pod uwagę miłość cioć i wujków do bratańców siostrzeńców itp jak również przyjażnie z piaskownicy,a tak na marginesie czy ktoś (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

wspollokatorzy sa w srodku i nie slysza dzwonka zgielo mnie w nogach gdy po 10 min stania pod drzwiami i dobijania sie pani starsza odezwala sie za drzwi pytajac kto tam?? kolejna sytacja zdarzyla sie mojej

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

któreś wybrac pasujace do twojej sytuacji. Z tego co piszesz zastosowanie bedzie mniał Kanon 1103 rozdział IV Zgoda Małżeńska mówiacy: Nieważne jest małżeństwo zawarte pod przymusem lub pod (...)

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

bardzo profesjonalnie. Sprawa została wygrana, dostałam też wysokie alimenty. Gorąco polecam mecenasa Cyrańskiego. oczko73 Podpisuję się pod opinią @praktycznej. Pan Igor to fachowiec jakich mało. (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

męża jest odpowiedzialna i godna zaufania dlatego nie dziwię się ze nie każda matka chciałaby powierzyc pod opiekę swoje dziecko takiej osobie,jednak trzeba wziąc równiez pod uwagę ze są (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

utrzymania dzieci przebywających za granicą. 1. Czy dochody nowego męża liczą się do dochodów żony branych pod uwagę przy astalaniu wysokości alimentów? 2. Czy pomimo,że decyzja jest ich,mogę (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

. literakwz alimenty.pl POZNAŃSKA MANIFA 2015: DOŚĆ PRZEKRĘTÓW W SPRAWIE ALIMENTÓW W tym roku poznańska Manifa przejdzie pod hasłem "Dość przekrętów w sprawie alimentów!" Chcemy wyrazić nasz (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

gdzie mozna uregulaowac zalegle mandaty? już abstynent pod mandatem podpisujcie sie Pinokio zawsze! Dżepetto pijakom juz nic nie pomoze! a Wy mlodzi jestescie i da sie Was uksztaltowac . . . wiekszosc

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

, opiekuńczy i tolerancyjny! Na Polaków nawet nie spojrzę już! Myslimy o rozrodzie, a kazdy polak pod00pczyc se tylko chcial ,. . . driny bstawial i mamil malzenstwem! Kiedyś miałam Keneta z RPA! Wspaniały

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

wracać do tej kobiety i poświęcać się dla tego dziecka! Więc co pozostaje? Płacić alimenty dla spokoju sumienia? Kobiety, czy wy nie widzicie, że niszczycie wszystko co macie pod ręką bo same (...)

Rozwód - dobry adwokat

Rozwód - dobry adwokat

angażuje. Możecie do niego dzwonić pod numer 600 365

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

jednak zostaje pod opieką kardiologa. chcę 500z na córkę bo to co dostaje to kpina a on nie płaci na pierwszą córke bo był nieletni a ona po 30-ce a na moją ściąga komornik ciekawe ile dzieci (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

i planowanie finansowe. Jesli potrzebujesz szybko > kredytowej, prosimy o kontakt pod adresem: alonzeltaylor@gmail.com > zobacz dane kontaktowe > > Prosze podac nam nastepujace informacje, jesli

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

pije cały czas I jeździ i ma padaczkę alkoholowa czy nie powinna mu zabrać policja Pani Za jazde pod wpływem powinni zabierać prawko dożywotnio! Mam nadzieje że tak kiedyś będzie! Vinci a jeśli (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

jak nie to zabierze mi żone i dziecko, pod koniec lipca zjawil sie u mnie w domu pod pozorem szukania pracy w moim miescie , 2 sierpnia pojechałem w delegacje z pracy i wtedy tatuś zaczal wojne (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

myslicie czy lekarz moze mi w takim razie dac zwolnienie lekarskie do konca ciąży?? jest dosc ciezko i pod wzgledem fizycznym i psychicznym... pracuje czasem nawet po 12 godzin...dziennie. pozdrawiam. (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

przekazany mnie pod opieke zas tato nagle ni stad ni zowad nagle chce mi odebrac te opieke i wypisal jakies kompletne bzdury. Musze przyznac ze bylam bardzo zaskoczona bo nigdy nie robilam mu problemow z

Ograniczenie praw rodzicielskich

Ograniczenie praw rodzicielskich

zabieranie dzieci na wekeendy .ten czlowiek jest nieodpowiedzialny i boje sie mu dac dzieci pod opiekie tym bardziej ze jedna corka ma nowotwor co mam zrobic ?????? paumat4 Witam Chcę ograniczyć prawa

dobry adwokat Kraków

dobry adwokat Kraków

mnie wyrok. Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065. Tu znalazła Panią Mecenas https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ hannamrozik Współpraca z

Uciążliwy sąsiad - grożący mieszkańcom, roszczący sobie prawa i zawłaszczający części wspólne

Uciążliwy sąsiad - grożący mieszkańcom, roszczący sobie prawa i zawłaszczający części wspólne

trawnik, postawiła pod własnym oknem stolik i kresła ogrodowe. Pod jej nieobecność sąsiedzi urządzali sobie grille pod oknami domu korzystając z jej mebli i sprzętu, bo uważali, że (...)

Adwokat Wrocław

Adwokat Wrocław

mnie wyrok. Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065. Tu znalazła Panią Mecenas https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ nataliaszczygielska Serdecznie

Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

w tym razem spac w hotelu ;) ? DZIEWCZYNA XXX bb kochnie 2013-01-07 21:49:11 hmmm moze:) ? DZIEWCZYNA XXX bb kochnie 2013-01-17 11:24:53 moge CI wyslac zdjecie ze studniowki ale pod warunkiem