po ii ds. 142.2018 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

zwolniła mnie od oplat sadowych ale placic musze pozdrawiam ps, płac po trochu ale płac zablkoujesz droge do sadu ja tego nie zrobiłem to pozniej sie po sadach włuczyłem stayer9 takie sprawy (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

zadnych "problemów". II instancja jest potrzebna do uprawomocnienia się wyroku I instancji, zgodnie z zasadą, iż aby małzenstwo zostało uznane za niewaznie zawarte wymaganane są dwa zgodne wyroki. (...)

PRESCO!POMOCY!!!

PRESCO!POMOCY!!!

homo mendax ;) masz rację ale zwróć się raczej do ustawodawcy :D Laslo Gdańsk no tu nie do końca się zgadzam. Po pierwsze to sam robię w windykacji i nie śmierdzę. Po drugie to jeśli przedawniony (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

przekazywanych kwot z tytułu spłaty pożyczki które zachowałam). Obecnie sytuacja wygląda tak, że od II 2015 r. Pan Y nie reguluje żadnych rat, więc koszty kredytu ponoszę sama - rata kredytu to (...)

Umorzenie sprawy o pobicie mimo przyznania się do winy podejrzanego

Umorzenie sprawy o pobicie mimo przyznania się do winy podejrzanego

przyjechalo dwoch policjantow zbadano mni alkomatem 0000 przepytano i zabrali mnie na szarych szeregow celem z kserowania histori horoby po zaistnialym zatrzymaniu potem przewieziono mnie na partyzantow (...)

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

szkoły, a nadal z wiarygodnych źródeł napływają informacje o przejawach demoralizacji ich dziecka, szkoła pisemnie powiadamia o zaistniałej sytuacji sąd rodzinny lub policję (specjalistę ds. nieletnich

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

siostra... Te pochodzenie jest po jego rodzicach, (obydwoje).... i chyba po moim pradziadku. Wszystkie papiery mam po niemiecku praktycznie dzis wyslalam podanie o wniosek do Konsulatu we wroclawiu. (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

"ex" regularnie płacił jej po 300 złotych miesięcznie, jeszcze bez wyroku sądowego. 2 lata później, już po wyroku sądowym, kwota nie uległa zmianie i dalej płacił regularnie. Zazwyczaj (...)

Grupa inwalidzka - odwołanie od orzeczenia !!

Grupa inwalidzka - odwołanie od orzeczenia !!

jego decyzji służy odwołanie do Wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności. Od orzeczenia II instancji na szczeblu województwa można odwołać się jeszcze do sądu (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

! paskudka Żeby wpłacić 250.000 zł. składek musiałabyś tą działalność prowadzić przez ponad 25 lat a chyba nie urodziłaś dziecka w okolicach 50 roku życia, to po pierwsze, po drugie (...)

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

śledztwo po czym je umorzyli z braku popełnienia przestępstwa po przez tą firmę . Myślałam że to się już skończy i przez okres 2 tygodni była cisza. Aż nagle puka listonosz do moich (...)

CHCE PRAWDE A INNI NIE CHCA BO SIE BOJA PRAWDY

CHCE PRAWDE A INNI NIE CHCA BO SIE BOJA PRAWDY

ROKU DLATEGO PO POLSCE JEZDZIŁĄ MATKA BOSKA FATYMSKA KOLA W GŁOWIE ZABLOKOWAŁ GOCKO ANDRZEJ PO KULI MIAŁ GŁOWE SZYTE DLATEGO JANA PAWŁA II MATKA BOSKA FATYMSKA MA KULE W GŁOWIE JANA (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

mama nie zyje od 3 lat. to własnie po 3 latach do mnie dzwonią. każa mi przesłać akt zgony, nie wiem po co. pytam ponownie w jakiej konkretnie jest to sprawie. odpowiedz jest nastepująća (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

. A chodzić po sądach i zrzerać sobie nerwy, już i tak po małżeństwie z nim byłam znerwicowana. Jeżeli miałabym wziąść jakies pieniądze to tylko na dzieci, tutaj obowiązek utrzymania (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ojcostwa oraz o ustalenie bezskuteczności uznania ojcostwa nie jest dopuszczalne po śmierci dziecka. Jeżeli uznanie ojcostwa nastąpiło po śmierci dziecka, prokurator może wytoczyć powództwo (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

jestem u rodzicow to nie widuje dziecka, ale jak jestem w domu to wraca z pracy po 17 i albo idzie gdzies komus pomagac i wraca po 22 jak mala spi albo oglada tv,w ogole nie ma do niej cierpliwosci. (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

ruchu,bo auto miało zbie lampy i połamany zderzak. Po powrocie szybko naprawiłem samochód opłaciłem cło zrobiłem przegląd itp i poszedłem po VAT 25 . Po 7 dniach jak poszedłem po (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

napisała po zakończeniu rozprawy, że jestem już po rozwodzie nie wierzyłam że koszmar mam już za sobą. Bardzo polecam Panią Magdalenę Antoszewską bo z przebiegu mojej sprawy widać, że (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

najprawdopodobniej zostaną przy matce? I tak pojadę do Wam-u do Wawy we wtorek po służbie, ale może ktoś już wie i poda mi odpowiedź. Dziękuję. Alan36 a ja Wam powiem że wina zawsze jest po (...)

Aplikacja kuratorska

Aplikacja kuratorska

konkursów będzie punktowana tak że na ustnym można zdobyć po 20 kilka punktów dopóty nawet ci którzy będa po teście mieli od was mniej punktów będą wygrywać, niestety taka jest rzeczywistość. (...)

Darowizna

Darowizna

o nabycie spadku. mrozowskim Nie prawda . Po dziesięciu latach przedawnia się w stosunku do osób trzecich ,czyli nie będących zstępnymi, ale przedawnia się po trzech latach od śmierci

Zmiana Uniwersytetu.

Zmiana Uniwersytetu.

.   Ostateczną decyzję w sprawie przeniesienia podejmuje Prodziekan ds. studiów. Krzysztof_Mieta mam pytanie odnośnie konieczności ponownego zdawania wszystkich egzaminow ? czy to prawda? (...)

najlepszy adwokat w kuj.-pom. ds. rodzinnych-wpisujcie sie

najlepszy adwokat w kuj.-pom. ds. rodzinnych-wpisujcie sie

, konkretnych dowodów np.zdjęć . Dzisiaj żałuję, że nie skorzystałam z usług firmy detektywistycznej , która dostarczyłaby mi dowodów. Świadkowie znależli się dopiero po rozwodzie.Wiem , że (...)

wypowiedzenie umowy

wypowiedzenie umowy

na napięta sytuacje miedzy mną a Panią ds. Sprzedaży wszytko morze się wydarzyć....i tu mam pytanie.... ...chciałabym wypowiedzieć prace z art. 55 bez wypowiedzenia w wyniku naruszenia prac pracownika

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

doświadczeniach, początkowo po drugiej stronie, a teraz już po tej samej po tym jak przegrałem 2 razy z kretesem mając ich za przeciwników pkiler Mateusz Ziębaczewski to idealny adwokat (...)

Umowa zlecenie - konfilkt ze zleceniodawcą, groźba zmniejszenia wynagrodzenia

Umowa zlecenie - konfilkt ze zleceniodawcą, groźba zmniejszenia wynagrodzenia

obciążyć mnie karą jeśli wcześniej nie było o niej mowy? - czy zleceniodawca może ponieść konsekwencje za wręczenie mi pisemnej umowy dopiero po 8 dniach pracy tj. zakończonym zleceniu? oraz (...)

Czym jest ELSA?

Czym jest ELSA?

Zarządu, a w szczególności Dyrektora ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi ? na pewno odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Marzi trzeba dodać, że zgodnie z tym co napisał kolega wyżej trzon

Malzenstwo z cudzoziemcem

Malzenstwo z cudzoziemcem

polsce (rownie dobrze mozezna wziac slub w uk) pozatym prawo brytyjskie jest bardzo mocno po stronie kobiet ,m wiec nie ma obaw az tak wielkich o dzieci jjj alimenty.pl Hej, Ja mam pytanie: jaki akt

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

nad wodą wypilismy po pare piwek (3,4) zdarzył sie nieszczęsliwy wypadek stanołem na szkło , przeciołm sobie 2 sciegna po czym zabrali mnie na pogotowie, i w karcie mam napisane ze przyjety (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zajdzie konieczność pójść do lekarza czy tez do szpitala (odpukać) czy powinna sie zaraz po wygasnięciu umowy zarejstrować w urzędzie pracy czy dopiero po tym jak skończy sie zasiłek czy (...)

1

2

3

4

5

...

11