Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • poświadczenie za zgodność z oryginałem19 Stycznia 2011

    Witam Mam pytanie czy pracodawca może ujawnic umowę (kopię) zawartą między nim a pracownikiem w celu sprawdzenia zgodności z oryginałem?Będę wdzięczny za odpowiedzi

  • przed ew. kasacją - bląd formalny?15 Lutego 2006

    Otrzymałem z Woj. Sądu Administracyjnego postanowienie o odrzuceniu mej skargi na pewną decyzję Ministra Infrastruktury. W uzasadnieniu postanowienia napisano (podkreślenia >>>... <<< (...)

  • błąd formalny?14 Lutego 2006

    Otrzymałem z Woj. Sądu Administracyjnego postanowienie o odrzuceniu mej skargi na pewną decyzję Ministra Infrastruktury. W uzasadnieniu postanowienia napisano (podkreślenia >>>... <<< (...)

  • brak formalny?14 Lutego 2006

    Otrzymałem z Woj. Sądu Administracyjnego postanowienie o odrzuceniu mej skargi na pewną decyzję Ministra Infrastruktury. W uzasadnieniu postanowienia napisano (podkreślenia >>>... <<< (...)

  • Poświadczenie podpisu28 Października 2003

    Witam. Potrzebuję dokonać poświadcznia podpisu na dokumencie w języku angielskim. Mam w związku z tym pytanie - czy konieczne jest uprzednie przetłumaczenie dokumentu na język polski? (Bartłomiej (...)

  • kopia pełnomocnictwa19 Sierpnia 2011

    Czy do akt sprawy można dołączyć kopię pełnomocnictwa? taką potwierdzoną za zgodność? Kto taką kopie może poświadczyć? Potrzebne jest to do postępowania administracyjnego. Kopia (...)

  • SPRZEDAŻ SPÓŁKI Z O.O.10 Stycznia 2005

    W czerwcu 2004 roku sprzedałem posiadane przez mnie 90% udziałów w spółce z o.o. W dniu sprzedaży zostałem przez nowe zgromadzenie wspólników odwołany z pełnionej do tej pory funkii prezesa (...)

  • protokół z rozprawy głównej?22 Października 2008

    Jak powinien wyglądać uwierzytelniający odpis protokołu z rozprawy głównej? Czy podobnie jak odpis z aktu notarialnego? na każdej stronie pieczęcie... za zgodność z oryginałem (...)

  • Prawo pracy - świadectwo ukończenia kursu24 Lipca 2003

    Czy pracodawca ma prawo zatrzymać imienne świadectwo ukończenia kursu pedagogicznego, jeżeli pokrył jego koszty? Czy w momencie rozwiązania umowy o pracę jest zobowiązany wydać mi świadectwo ukończenia (...)

  • pełnomocnictwo, dyspozycja na wypadek śmierci, apostille6 Lipca 2006

    Witam i na początku bardzo proszę o pomoc. Najpierw może przedstawie swoją sytuacje. Na początku grudnia 2005 roku zostałam upoważniona jednorazowo do wypłaty pieniążków z babci konta bankowego, (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane