pity za 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to jakas kara jesli (...)

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ ! Od 1 stycznia 2011 r. podatnicy będą mogli przesyłać dziewięć zeznań za 2010 rok bez stosowania (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

przekracza.Mam pyatnie: Czy mój dochód można uznać za utracony?Gdyż teraz nie będę miałą zadnych dochodów jeżeli pojde na urlop wychowawczy.(dochód męża to 1500 brutto a jest nas trójka) Kolejne (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

jak rozliczyć dwa pity 2011 ??

jak rozliczyć dwa pity 2011 ??

jak rozliczyć dwa pity 2011 ?? Witam, posiadam dwa PITY 11 umowy o prace i zlecenie. Mam tam również różne koszty uzyskania przychodu 1300 i 1080zł. A maksymalne kup to 2002,05. Czy powinnam

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

wymienione powyżej osoby rocznych dochodów nie wyższych niż 9120 złotych. Jeżeli chcemy skorzystać z ulgi rehabilitacyjnej należy poza pit 37 druk wypełnić jeszcze odpowiedni załącznik, wszystkie pity

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

wpisać NIP małżonka/małżonki. W pole numer 5 należy wpisać rok, za który dokonujemy rozliczenia. W tym roku będziemy wypełniać pity 2010 formularze, więc w pole numer 5 będzie trzeba (...)

program do rozliczania pitów 2010

program do rozliczania pitów 2010

program do rozliczania pitów 2010 Rozlicz za darmo swój PIT bezpłatnym, wielokrotnie nagradzanym programem do pitów PITY2010. Link poniżej: http://pity-2010-program.rozliczampit.pl/

Program do pit 2011

Program do pit 2011

Program do pit 2011 Witam, mam problem w rozliczeniu PIT, ściągnąłem sobie program do rozliczenia PIT oraz formularz i wzor PITu. I mam problem ponieważ posiadam aż 3 Pity 11, jak to teraz rozliczyć?

pity 2010

pity 2010

pity 2010 Witam, Czy przy rozliczeniu za 2010 r. są jakieś duże zmiany od 2009? Czy mogę użyć tego samego programu co dla pitów za2009 Witam, jestem nowy i nie do końca wiem jak mam (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też nie jestem (...)

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Panem Y a XXX sp. z o.o. tj. z dniem 31 maja 2011 roku." Pomijając chwilowo fakt, która z 3 umów jest obowiązująca proszę o informację czy obowiązek wypłacania odszkodowania wygasł z dniem ustania

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

. Wdzięcznośc za otrzymaną pracę mozna okazywac przez rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Nie można się godzic na wszystko! Trochę godności!! sachi

Bzudra ktora zrujnuje mi zycie!

Bzudra ktora zrujnuje mi zycie!

uniewinnić - koszty ponosi wtedy Skarb Państwa. Z apelacją na razie poczekaj - zobacz, jaki bedzie wyrok. marek wyrok za tydzien, a z ta apelacja to na co mam czekac? nie chce widniec w rejestrze skazanych (...)

Świadectwo pracy

Świadectwo pracy

dziękuję za odpwiedzi tolaa Witam Mój pracodawca źle wypisał mi świadectwo pracy co z tym zrobić?Z góry dziękuję za odpowiedzi trawa36 Witam Świadectwo pracy co mam zrobić, (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę w B za (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. 2 napisano, że w (...)

PODWÓJNY PODATEK!!Za Emeryturę, Pomocy!! PODWÓJNY PODATEK!!Za Emeryturę, Pomocy!!

PODWÓJNY PODATEK!!Za Emeryturę, Pomocy!! PODWÓJNY PODATEK!!Za Emeryturę, Pomocy!!

PODWÓJNY PODATEK!!Za Emeryturę, Pomocy!! PODWÓJNY PODATEK!!Za Emeryturę, Pomocy!! Witam .Proszę wszystkich o pomoc jak z tego wybrnąć , pobieram emeryturę z Danii i tam zostaje pobierany podatek (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

abonament RTV wiem, że będzie on droższy a o ile?Jaka będzie obowiązywała kwota za ten abonament?Z góry dziekuję za informacje irek28 Wysokość opłat za używanie odbiorników (...)

Rozliczenie podatku za rok 2009 - praca za granicą, praca w Polsce

Rozliczenie podatku za rok 2009 - praca za granicą, praca w Polsce

znajduje się: dochód zwolniony od podatku, zaliczka pobrana przez płatnika (podatek zapłacony w Niemczech za pracownika przez pracodawcę), składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne. Do tego mam (...)

Alimenty. Jak dowieść wysokość moich zarobków i wydatków? Polegnę?

Alimenty. Jak dowieść wysokość moich zarobków i wydatków? Polegnę?

stronę za 'trzymanie' ze mną) Opieka nad dziećmi to flagowy powód mojej syt. zawodowej-muszę być zawsze do dyspozycji dzieci by sprawować opiekę i nieważne czy jest wtorek, niedziela, są chore, (...)

Problem z urzędem skarbowym

Problem z urzędem skarbowym

syna w czerwcu dostawałam spłaty za urodzenie dziecka becikowe itp po czym okazało się że też dostałam zwrot za pity o czym tak naprawdę nie wiedziałam bo to był taki miesiąc że (...)

Pracodawca nie chce wysłać umowy (dziennikarz-korespondent)

Pracodawca nie chce wysłać umowy (dziennikarz-korespondent)

zaakceptowali, ze dwa - trzy razy zdarzyło się, że musiałem coś poprawiać - nie były to znaczne błędy, raczej drobne nieścisłości merytoryczne, po poprawkach poszły normalnie na stronę www. Dziękuję (...)

stypendium socjalne

stypendium socjalne

za pomoc mańko witam, mam takie pytanie czy jeśli pobieram stypendium socjalne na uczelni, to muszę się z niego rozliczyć i odprowadzić podatek?? Czy uczelnia wystawia na to jakieś pity?? log62 (...)

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

początku tego roku 7 stycznia 2011, data indeksacji w google jest także z 7 Sty 2011. Jakbym był uparty to bym wszedł jeszcze w wyszukiwanie zaawansowane, ustawił przedział czasowy na 1 styczeń (...)

dziecko ma 16 lat

dziecko ma 16 lat

może nawet sobie wyprać, bo nie ma nic na zmianę) i dziurawe buty. Matka twierdzi, że nie ma pieniędzy na to. Za to na alkohol pity regularnie to ma. Co zrobić, by dziecko miało możliwość (...)

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

dodatek daliśmy im PITy i wzięli sobie ich ksero. Jeżeli rzeczywiście nam nie przysługiwał ten zasiłek, to nie wiem dlaczego nam go przyznali. My byliśmy święcie przekonani, że nam przysługuje (...)

Darmowy program do PITów

Darmowy program do PITów

programem do rozliczania PIT-ów. Na stronie http://pity2010program.pl/ jest możliwość pobrania za darmo dobrego i przyjaznego w obsłudze programu do wypełniania PIT-ów. Piękna i czytelna stronka, (...)

PIT 36 czy PIT 37 ?

PIT 36 czy PIT 37 ?

PIT 36 czy PIT 37 ? Otrzymałam PIT 8c za stypendium szkoleniowe.Na jakim PIt mam się rozliczyć?Złożyłam PIT 37 a kolezanka za to samo stypendium PIT 36.Obydwa PITy zostały przyjęte w (...)

Praca na rencie rodzinnej a pity

Praca na rencie rodzinnej a pity

to bodajże za 4 miesiące pracy musiałam zwracać ok. 500 zł.. a chciałabym spróbować zrobić tak że powiedzmy od kwoty wypłaty bym odejmowała jakiś % i odkładała żeby później podczas rozliczenia (...)

1

2

3

4

5

...

22