pit36 za 2911 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

. rok na urlopie wychowawczym płatnym i 31,12,2008 kończy mi się umowa o prace czy w takiej sytuacji należy mi się urlop wypoczynkowy platny za rok 2008 ? Prosze o odpowiedz... magda prawo-pracy.net (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!! Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część wstępna pit (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

bez ogrzewania, przez co zamarzła woda.W tej chwili lokatorka domaga się zmniejszenia czynszu za okres zimna ponieważ uważała ,ze w mieszkaniu jest za zimno i zużywa za dużo opału.Każdy (...)

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

oraz kwota przychodu wskazana w zeznaniu lub rocznym obliczeniu podatku za rok podatkowy o dwa lata wcześniejszy niż rok, w którym składane są deklaracje.

Rozliczenie podatkowe ucznia

Rozliczenie podatkowe ucznia

Rozliczenie podatkowe ucznia Czy zatrudniając ucznia wystawiam mu PIT-11 za rok podatkowy tak samo jak dla pracownika zatrudnionego na umowę o pracę? wiem, że jeśli podpisał PIT-12 (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT Witam, kwota wolna od podatku wynika ze skali podatkowej PIT. W roku 2013 największy dochód przy, którym podatek wynosi po zaokrągleniu do pełnych złotych (...)

PIT

PIT

PIT Dzień dobry. Mam takie pytanie czy jeśli nie pracowałam przez ostatni rok to czy muszę złożyć pit do urzędu?Z góry dziękuję za odpowiedzi Witam Mam pytanie czy zasiłek (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to jakas kara jesli te

W jaki sposób rozliczyć się z podatku PIT za 2013 rok gdy były pracodawca nie wystawił PIT-11?

W jaki sposób rozliczyć się z podatku PIT za 2013 rok gdy były pracodawca nie wystawił PIT-11?

W jaki sposób rozliczyć się z podatku PIT za 2013 rok gdy były pracodawca nie wystawił PIT-11? W jaki sposób rozliczyć się z podatku PIT za 2013 rok gdy były (...)

zeznanie PIT za 2011 rok

zeznanie PIT za 2011 rok

zeznanie PIT za 2011 rok co moge odpisac od podatku, krotka liste prosze, byle tresciwą. - Ulgi rehabilitacyjnej - Wydatków na sieć - Darowizn w PIT - Wychowywania dziecka - Składek (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

powiadomił US w formie oświadczenia o zamiarze wydatkowania całej kwoty na cele mieszkaniowe w ciągu 2-ch lat. Jak to teraz wyprostować? Czy po prostu teraz (w 2013 r.) złożyć PIT-39 za rok (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

wydatków.O jakie alimenty mogę się starać?[/b] ONA26 alimenty.pl Troche ciezko jest wychowac dziecko za 450 zl...sprobuj ty jeden miesiac zyc za te pieniadze. Zapewniam Cie, ze znalezienie pracy (...)

PIT - błędne podanie daty rozliczenia

PIT - błędne podanie daty rozliczenia

PIT - błędne podanie daty rozliczenia Witam, W tym roku wysyłałam PIT przez internet - niestety wybrałam zły formularz - zamiast za 2010 rok wysłałam PIT za rok (...)

pszczoły sąsiada

pszczoły sąsiada

czasu jak sie z tą szarańczą wprowadził - rok w rok roje pszczół! I jak tu spokojnie żyć?? Robert prawo-cywilne.net Jeśli w ulu jest młoda matka pszczoły są łagodne i nie gryzą. Ten (...)

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!! Koszty uzyskania przychodu są stałymi kwotami, które odlicza od naszej wypłaty pracodawca i przekazuje co miesiąc fiskusowi w ramach zaliczek na PIT

PIT-11 w zeznaniu za 2010 rok

PIT-11 w zeznaniu za 2010 rok

PIT-11 w zeznaniu za 2010 rok W PIT-11 znajdują się zarówno dane płatnika, np. pracodawcy, jak i dane podatnika, np. pracownika. W danych płatnika znajdą się: rodzaj płatnika (...)

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

podstawie PIT-ów za 2010 rok( ja wtedy byłam na macierzyńskim) . Oczywiście my nie podaliśmy fałszywych danych bo wszystko przepisywaliśmy z PIT-ów. Podatek należny jakoś obliczaliśmy (...)

PIT37

PIT37

PIT37 Witam, Otrzymałem list w którym się zawiadomienie o nakazie zapłaty tytuł "Podatek PIT37, kwota ok. 500zł. za rok 2019 Po sprawdzeniu czy wszystkie pity rozliczyłem w programie (...)

Rozliczenie podatku za rok 2009 - praca za granicą, praca w Polsce

Rozliczenie podatku za rok 2009 - praca za granicą, praca w Polsce

Rozliczenie podatku za rok 2009 - praca za granicą, praca w Polsce Witam, mam problem z rozliczeniem/wypełnieniem rozliczenia podatkowego. Otrzymałam PIT-11 za 1miesiąc pracy (...)

rozliczenie  PIT 12

rozliczenie PIT 12

rozliczenie PIT 12 Kto może skorzystać z możliwości rozliczenia z dochodów przez pracodawcę? I gdzie trzeba złożyć taki PIT 12 by to szef mógł nas rozliczyć z fiskusem? Jeżeli przez (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pszyjechala to podpisała umowę zliecenia.A umowy o pracy nie dostałam. Pracodawca powiedial mi ze policzy ilie za 3 miesionca mojej pracy mam opłacić ZUS ,i powiedial ze za każdy miesionc mam (...)

Pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy,pismo z sądu o uzupełnienie braków formalnych.

Pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy,pismo z sądu o uzupełnienie braków formalnych.

(wynagrodzenie brutto za okres od 26.11.2009 do dnia. 30.06.2010r), na podstawie PIT-11, z firmy. Kwota wynagrodzenia brutto 11 899,20.W pozwach domagam się dodatkowo 10 tyś zł odszkodowania za (...)

Zaległy PIT36 z nierozliczenia się z pracy z Holandii

Zaległy PIT36 z nierozliczenia się z pracy z Holandii

Zaległy PIT36 z nierozliczenia się z pracy z Holandii Witam . Kilka dni temu dostałem informacje ,że musze się rozliczyć z polskim US ,za pracę w Holandii za 2014 rok. Nie pracowałem (...)

Niepoprawne dane w pit 37

Niepoprawne dane w pit 37

działalność w roku 2011 w mieście Y. W lutym 2012 dostałem pit 11 z danymi urzędu miasta X. Przekazałem ten pit 11 wraz z informacją o dochodach znajomej księgowej. Ta z kolei w picie (...)

jak wypełnic  pit 28 rok 2010 przykład

jak wypełnic pit 28 rok 2010 przykład

jak wypełnic pit 28 rok 2010 przykład Witam Mam pytanie gdzie znajdę wzór wypełnionego PIT-u 28?Z góry dziekuję za wszelkie informacje PIT28 składa sie do końca stycznia (...)

Umowa o dzieło

Umowa o dzieło

tym PUP. Czy mogę złożyć do US rozliczenie PIT za rok 2012 uwzględniając w nim powyższą umowę? Krystyna139 Witam podpisałem umowę o dzieło pracy wakacyjnej ale później dostałem (...)

Pit-11

Pit-11

Pit-11 Pit-11 Dostałam dziś pit-11 za 2010r od byłego pracodawcy dla którego nie pracowałam już w 2010 i oczywiście żadnego dochodu nie było. Na chwile obecną trwa sprawa (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wysokości. Staraliśmy się o zasiłek rodzinny, ale po przeliczeniu okazało się, że mamy za duży areał gruntów. Czy jest jakieś rozwiązanie prawne w tej sytuacji. Za taki miesięczny dochód (...)

podatki od umowy o dzieło

podatki od umowy o dzieło

miesięcznych zaliczek). Do końca kwietnia jest czas na rozliczenie się z podatku za rok ubiegły na podstawie otrzymanych PIT-ów. dominik25

Przesłanie e-PIT za 2010 rok

Przesłanie e-PIT za 2010 rok

Przesłanie e-PIT za 2010 rok Witam. ktoś ma jakieś pomysły w jaki sposób sprawnie i szybko przesłać e-PIT za 2010 rok? w jakich przypadkach nie będzie potrzebny (...)