pit-11 2010 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Przesłanie e-PIT za 2010 rok

Przesłanie e-PIT za 2010 rok

Przesłanie e-PIT za 2010 rok Witam. ktoś ma jakieś pomysły w jaki sposób sprawnie i szybko przesłać e-PIT za 2010 rok? w jakich przypadkach nie będzie potrzebny (...)

2 maja - ostatni dzień na rozliczenie PIT 2010 !!!

2 maja - ostatni dzień na rozliczenie PIT 2010 !!!

2 maja - ostatni dzień na rozliczenie PIT 2010 !!! Tylko do północy w poniedziałek 2 maja możemy złożyć zeznanie PIT za 2010 rok. Trzeba pamiętać o właściwym wypełnieniu (...)

Czy ulgę internetową można przenieść na drugi rok ??

Czy ulgę internetową można przenieść na drugi rok ??

Czy ulgę internetową można przenieść na drugi rok ?? W 2010 roku zapłaciłem za używanie internetu w sumie 1 tys. zł. Chcę skorzystać z ulgi internetowej. Czy w PIT za 2010 (...)

PIT 2010 - jak rozłożyć spłatę na raty ???

PIT 2010 - jak rozłożyć spłatę na raty ???

, zaświadczenia o zarobkach). PAMIĘTAĆ TRZEBA, że wnioski dotyczące odroczenia czy rozłożenia na raty zapłaty PIT za 2010 rok należy składać, nie czekając do ostatniego dnia zapłaty (...)

PIT 2010 a zgubiona część dokumentów potwierdzających wysokość kosztów

PIT 2010 a zgubiona część dokumentów potwierdzających wysokość kosztów

PIT 2010 a zgubiona część dokumentów potwierdzających wysokość kosztów Wypełniam zeznanie PIT-36 za 2010 rok. Zgubiłem jednak część dokumentów potwierdzających wysokość (...)

PESEL zamiast NIP 2011 ,  a rozliczenie roczne za 2010 rok !!!

PESEL zamiast NIP 2011 , a rozliczenie roczne za 2010 rok !!!

PESEL zamiast NIP 2011 , a rozliczenie roczne za 2010 rok !!! witam. chciałbym się dowiedzieć, czy już przy złożeniu rozliczenia rocznego PIT za 2010 rok wystarczy tylko (...)

dzień otwarty w Urzędzie Skarbowym

dzień otwarty w Urzędzie Skarbowym

co do prawidłowego wypełnienia formularza PIT za 2010 rok. Ponadto 28, 29 kwietnia i 2 maja urzędy skarbowe pracują dłużej. O wydłużeniu godzin pracy decydują naczelnicy poszczególnych (...)

Ulga na internet - jak odliczyć ulgę internetową ??

Ulga na internet - jak odliczyć ulgę internetową ??

Ulga na internet - jak odliczyć ulgę internetową ?? W jaki sposób skorzystać z ulgi na internet w rozliczeniu PIT za 2010 rok?? z góry dziękuję za pomoc!

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

lat czy na ten ostatni rok mogę się starać o wychowawczy płatny jak się to załatwia e_kinia prawo-pracy.net co do mojego pytania to się dowiedziałam można się starać o ostatni 3 rok (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

wpisać NIP małżonka/małżonki. W pole numer 5 należy wpisać rok, za który dokonujemy rozliczenia. W tym roku będziemy wypełniać pity 2010 formularze, więc w pole numer 5 będzie trzeba (...)

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ ! Od 1 stycznia 2011 r. podatnicy będą mogli przesyłać dziewięć zeznań za 2010 rok bez (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

powiadomił US w formie oświadczenia o zamiarze wydatkowania całej kwoty na cele mieszkaniowe w ciągu 2-ch lat. Jak to teraz wyprostować? Czy po prostu teraz (w 2013 r.) złożyć PIT-39 za rok (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Witam ma pytanie co do becikowego, jeżeli synka urodziłam pod koniec stycznia 2011 to z którego roku muszę mieć dochody czy z 2010 czy z 2009? Nie pracowałam w 2010 nigdzie tak samo jak i mój (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT Witam, kwota wolna od podatku wynika ze skali podatkowej PIT. W roku 2013 największy dochód przy, którym podatek wynosi po zaokrągleniu do pełnych złotych (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

?prosze o odpowiec moje gg 7779577 lub e-mail nati20@wp,pl ***** prawo-cywilne.net witam, dziś miałem drugą wizytę policji z groźbą mandatu 500 zl. Otóż mamy podpisaną umowę z właścicielem na rok (...)

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!! Koszty uzyskania przychodu są stałymi kwotami, które odlicza od naszej wypłaty pracodawca i przekazuje co miesiąc fiskusowi w ramach zaliczek na PIT

PIT - błędne podanie daty rozliczenia

PIT - błędne podanie daty rozliczenia

PIT - błędne podanie daty rozliczenia Witam, W tym roku wysyłałam PIT przez internet - niestety wybrałam zły formularz - zamiast za 2010 rok wysłałam PIT za rok (...)

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

podstawie PIT-ów za 2010 rok( ja wtedy byłam na macierzyńskim) . Oczywiście my nie podaliśmy fałszywych danych bo wszystko przepisywaliśmy z PIT-ów. Podatek należny jakoś obliczaliśmy (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

składaniu wniosku na przyszły rok, urzędniczka stwierdziła, iż takiego prawa nie posiadam. I nie wiem na podstawie jakiego aktu prawnego ona tak powiedziała. madzia292929 Art. 3. Ilekroć w ustawie (...)

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!!

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!!

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!! Zgodnie z przepisami ustawy o PIT płatnicy mają obowiązek wystawić PIT-11 do końca lutego roku następnego po roku, którego (...)

PIT-11 w zeznaniu za 2010 rok

PIT-11 w zeznaniu za 2010 rok

PIT-11 w zeznaniu za 2010 rok W PIT-11 znajdują się zarówno dane płatnika, np. pracodawcy, jak i dane podatnika, np. pracownika. W danych płatnika znajdą się: rodzaj płatnika (...)

jak wypełnic  pit 28 rok 2010 przykład

jak wypełnic pit 28 rok 2010 przykład

jak wypełnic pit 28 rok 2010 przykład Witam Mam pytanie gdzie znajdę wzór wypełnionego PIT-u 28?Z góry dziekuję za wszelkie informacje PIT28 składa sie do końca stycznia (...)

Pit-11

Pit-11

Pit-11 Pit-11 Dostałam dziś pit-11 za 2010r od byłego pracodawcy dla którego nie pracowałam już w 2010 i oczywiście żadnego dochodu nie było. Na chwile obecną trwa sprawa (...)

wypełniony Wzór PIT 16A ZA 2010

wypełniony Wzór PIT 16A ZA 2010

wypełniony Wzór PIT 16A ZA 2010 witam Gdzie znajdę wzór PIT 16A już wypełniony za rok 2010?Będę bardzo wdzięczny

PIT 2010 - jak wypełnić , żeby nie narazić się na kontrolę ?

PIT 2010 - jak wypełnić , żeby nie narazić się na kontrolę ?

PIT 2010 - jak wypełnić , żeby nie narazić się na kontrolę ? Na złożenie zeznania za 2010 rok zostało już tylko 18 dni. Chciałabym uniknąć pomyłek i wizyt w skarbówce... (...)

wzór wypełniona deklaracja PIT 16A za 2010 r

wzór wypełniona deklaracja PIT 16A za 2010 r

wzór wypełniona deklaracja PIT 16A za 2010 r Witam Gdzie znjade wzór wepełnionego PIT 16A za rok 2010?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

pit z 2009 do bonów premiowych

pit z 2009 do bonów premiowych

brać pitów za 2010? Czy mam to doliczyć do dochodu 2010 jak wszyscy? Czy dopiero za rok? Czy może w ogóle ze względu na niską kwotę?

PIT 2010 - ulga odsetkowa 2010

PIT 2010 - ulga odsetkowa 2010

PIT 2010 - ulga odsetkowa 2010 Funkcjonuje ona tylko w ramach tzw. praw nabytych. Możliwość odliczania wydatków na spłatę odsetek od kredytu przysługuje tylko osobom, które wzięły (...)

Działalność gospodarcza - nieopłacenie podatku i ZUS

Działalność gospodarcza - nieopłacenie podatku i ZUS

działalności były niższe od rozchodów. W jaki sposób można uregulować sprawy aby uniknąć najwyższej kary za niedopełnienie obowiązków? W jaki sposób rozliczyć PIT za rok 2010? Pozdrawiam

Pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy,pismo z sądu o uzupełnienie braków formalnych.

Pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy,pismo z sądu o uzupełnienie braków formalnych.

(wynagrodzenie brutto za okres od 26.11.2009 do dnia. 30.06.2010r), na podstawie PIT-11, z firmy. Kwota wynagrodzenia brutto 11 899,20.W pozwach domagam się dodatkowo 10 tyś zł odszkodowania za urlop, (...)

1

2

3

4

5

...

12