pit 8c rozliczenie 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak rozliczyć PIT-11 i PIT-8C ?

Jak rozliczyć PIT-11 i PIT-8C ?

Jak rozliczyć PIT-11 i PIT-8C ? Witam, Chcę rozliczyć się wspólnie z mężem lecz nie wiem czy mogę to zrobić za pomocą PIT-37. Mąż otrzymał od pracodawcy PIT-11 (...)

PIT 38

PIT 38

PIT 38 Witam Mam pytanie czy wie ktoś może jak rozliczyc straty w PIT 38?Będę wdzięczny za wszelkie iformacje witam, dostałem z biura maklerskiego PIT 8C, wiem że mam go rozliczyć (...)

Umowa o dzieło

Umowa o dzieło

tym PUP. Czy mogę złożyć do US rozliczenie PIT za rok 2012 uwzględniając w nim powyższą umowę? Krystyna139 Witam podpisałem umowę o dzieło pracy wakacyjnej ale później dostałem lepszą (...)

pit 8c - rozliczenie przez organizatora promocji

pit 8c - rozliczenie przez organizatora promocji

pit 8c - rozliczenie przez organizatora promocji Witam, Jako firma, chciałbym zorganizować promocję dla osób fizycznych. Wiem, że uczestnik promocji, który zdobędzie nagrodę (będą (...)

PIT 2010 - wspólne rozliczenie małżonków , a praca za granicą ??

PIT 2010 - wspólne rozliczenie małżonków , a praca za granicą ??

PIT 2010 - wspólne rozliczenie małżonków , a praca za granicą ?? witam. moja żona w 2010 roku pracowała za granicą. czy jej dochody podlegają wspólnemu rozliczeniu w PIT (...)

2 maja - ostatni dzień na rozliczenie PIT 2010 !!!

2 maja - ostatni dzień na rozliczenie PIT 2010 !!!

2 maja - ostatni dzień na rozliczenie PIT 2010 !!! Tylko do północy w poniedziałek 2 maja możemy złożyć zeznanie PIT za 2010 rok. Trzeba pamiętać o właściwym wypełnieniu (...)

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!!

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!!

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!! Zgodnie z przepisami ustawy o PIT płatnicy mają obowiązek wystawić PIT-11 do końca lutego roku następnego po roku, którego (...)

Rozliczenie pitu za 2010

Rozliczenie pitu za 2010

Rozliczenie pitu za 2010 Witam, pracowałam w wakacje zakładzie owocowym. Jestem nie pełnoletnia i pracowałam na umowę zlecenia. Mam 17 lat i przyszło mi do domu rozliczenie Pit (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

sie wyprowadzic tydzien wczesniej nie majac zadnego innego lokum. W czasie wypowiedzenia umowy przyszlo rozliczenie za ogrzewanie którego własciciele nie chcieli nam pokazac twierdzac ze jest bez zmian

PIT 8C jak go rozliczyć?

PIT 8C jak go rozliczyć?

PIT 8C jak go rozliczyć? Witam Jestem emerytką i mam problem nie wiem na jak rozliczyć pit-8c za rok 2010 na jakim formularzu,bardzo prosze o pomoc?Z góry dziękuję za pomoc

Praca za granicą i w Polsce

Praca za granicą i w Polsce

, sytuacji rodzinnej i innych dostępnych ulg. Możemy Pani pomóc zarówno w rozliczeniu przed polskim urzędem, jak i sprawdzić, czy należy się Pani zwrot podatku z Niemiec - a jeżeli tak (...)

Program do pit 2010

Program do pit 2010

Program do pit 2010 Mam problem jak rozliczyć ulgę podatkową za internet? Na fakturze mam datę sprzedaży i wystawienia faktury grudzień 2010 natomiast w nazwie usługi dostęp do internetu (...)

rozliczenie roczne 2010

rozliczenie roczne 2010

rozliczenie roczne 2010 POLECAM pierwszy i bezpłatny polski program do rozliczania PITów z opcją bezpiecznego uzupełnienia PITa przez Internet (bez instalacji na komputerze) i wysyłki wszystkich

PIT 2010 - zasiłek pielęgnacyjny , a preferencyjne rozliczenie dochodów

PIT 2010 - zasiłek pielęgnacyjny , a preferencyjne rozliczenie dochodów

PIT 2010 - zasiłek pielęgnacyjny , a preferencyjne rozliczenie dochodów Witam. Samotnie wychowuję syna, który ma ukończone 19 lat. Syn otrzymuje zasiłek pielęgnacyjny. Moje dochody z (...)

PESEL zamiast NIP 2011 ,  a rozliczenie roczne za 2010 rok !!!

PESEL zamiast NIP 2011 , a rozliczenie roczne za 2010 rok !!!

PESEL zamiast NIP 2011 , a rozliczenie roczne za 2010 rok !!! witam. chciałbym się dowiedzieć, czy już przy złożeniu rozliczenia rocznego PIT za 2010 rok wystarczy tylko sam numer (...)

PIT-11 w zeznaniu za 2010 rok

PIT-11 w zeznaniu za 2010 rok

PIT-11 w zeznaniu za 2010 rok W PIT-11 znajdują się zarówno dane płatnika, np. pracodawcy, jak i dane podatnika, np. pracownika. W danych płatnika znajdą się: rodzaj płatnika ? płatnik (...)

Rozliczenie PIT za 2010 z nieżyjącym mężem

Rozliczenie PIT za 2010 z nieżyjącym mężem

Rozliczenie PIT za 2010 z nieżyjącym mężem witam, mój mąż zmarł w połowie tamtego roku, słyszałam że pomimo tego mogę się rozliczyć wraz z małżonkiem, czy to prawda?? Proszę (...)

PIT 2010 a rozliczenie z diet radnego

PIT 2010 a rozliczenie z diet radnego

PIT 2010 a rozliczenie z diet radnego W ubiegłym roku pełniłam obowiązki obywatelskie w radzie miasta. Otrzymywałam za to wynagrodzenie w wysokości 200 zł miesięcznie. Na co dzień prowadzę

Rozliczenie dojazdu do pracy na PIT 2010

Rozliczenie dojazdu do pracy na PIT 2010

Rozliczenie dojazdu do pracy na PIT 2010 witam, jeśli mieszkam w innej miejscowości niż moje miejsce pracy, ale dojeżdżam prywatnym samochodem to czy mogę odliczyć takie dojazdy??

rozliczenie pit 2010 a ulga na dzieci

rozliczenie pit 2010 a ulga na dzieci

rozliczenie pit 2010 a ulga na dzieci Witam, mam pytanie, jestem w związku małżeńskim wiec przysługuje nam prawo do wspólnego rozliczenia podatkowego. Mamy dwoje dzieci w tym jedno to (...)

Rozliczenie PIT 2010 ? jakie zmiany w przekazywaniu 1%

Rozliczenie PIT 2010 ? jakie zmiany w przekazywaniu 1%

Rozliczenie PIT 2010 ? jakie zmiany w przekazywaniu 1% Słyszałem, że coś się zmieniło w przekazywaniu 1% na organizacje dobroczynne, bardzo proszę o wyjaśnienie jak to teraz przebiega? (...)

Zamknięcie działalności gospodarczej

Zamknięcie działalności gospodarczej

, wyposazenia itp.Nastepnie dla potrzeb podatku dochodowego nalezyw Pit 5 za ostatni m-c dzialanosci doliczyc podatek od remanentu likwidacyjnego ( bez uwzgledniania wartosci srodkow trwalych pozostalych (...)

bezrobotny - czy muszę rozliczyć zwrot (114zł) za wymianę okien?

bezrobotny - czy muszę rozliczyć zwrot (114zł) za wymianę okien?

bezrobotny - czy muszę rozliczyć zwrot (114zł) za wymianę okien? Witam. Ze spółdzielni dostałem Pit-8C w związku ze zwrotem (114zł) za wymianę okien. Jako bezrobotny, bez dochodu nie rozliczałem (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

na zwyczajnych porządnych ludziach... pit Wczoraj dostałem mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Policjant na mandacie wpisał miejsce zamieszkania mojego kumpla. Czy taki

Akcje pracownicze

Akcje pracownicze

.) grepso Biura maklerskie za pośrednictwem których sprzedano akcje wysyłają do końca lutego każdego roku PIT-8C, z przychodami i kosztami operacji.  wizyy Dodatkowo  zgodnie (...)