pit 8b 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

na części B.1. i B.2. Jeżeli rozliczamy się indywidualnie to obowiązuje nas wypełnienie tylko części B.1., czyli punktów od 11 do 24, w których należy podać następujące informacje: (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wyrazi taką wolę. B. mąż ma ograniczone prawa rodzicielskie oraz płaci na każde dziecko po 60 zł alimentów. Chcę postąpić wobec b. męża lojalnie, wobec tego jestem gotowa zrezygnować (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

razem- w Pit sa tylko moje dochody bo mój mąż nie ma żadnych dochodów wykazanych. Czy należy mi się płatny urlop wychowawczy i czy w ogole jakis zasiłek skoro moje dochody przekraczaja 503 zł (...)

zwroty PIT 2011 - szybciej drogą elektroniczną

zwroty PIT 2011 - szybciej drogą elektroniczną

zwroty PIT 2011 - szybciej drogą elektroniczną Pieniądze przysługujące z zeznania rocznego PIT 2011 złożonego w sposób elektroniczny, zwracane są przez skarbówkę w ciągu kilku (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

. Firmy prowadzące uproszczoną księgowość: PIT (z załącznikami, np. PIT-B) za ostatni zamknięty rok obrachunkowy, zestawienie z Podatkową Księgą Przychodów i Rozchodów z wynikami (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

podatkowego za 2011? dorisek1616

Rozliczenia podatkowe za 2011

Rozliczenia podatkowe za 2011

udogodnienia dla prowadzących własne działalności? W formie elektronicznej będzie można korzystac z formularzy PIT-37, PIT-36, PIT-36L, PIT-28, PIT-38 i PIT-39. (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

wydatków.O jakie alimenty mogę się starać?[/b] ONA26 alimenty.pl Troche ciezko jest wychowac dziecko za 450 zl...sprobuj ty jeden miesiac zyc za te pieniadze. Zapewniam Cie, ze znalezienie pracy dla (...)

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ ! Od 1 stycznia 2011 r. podatnicy będą mogli przesyłać dziewięć zeznań za 2010 rok bez stosowania bezpiecznego (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

dotyczącą tego rodzaju transakcji. Jeżeli zakupiłeś już działkę ze słupem, nie martw się - po prostu podpisz umowę cesji z osobą, która sprzedała Ci działkę "po fakcie". [b]Gdzie nas znajdziesz?[/b

Ulga rehabilitacyjna 2011 - PIT-36 lub PIT37 i formularz PIT/O !!!

Ulga rehabilitacyjna 2011 - PIT-36 lub PIT37 i formularz PIT/O !!!

2011 roku (ponieważ ostatni dzień kwietnia przypada w sobotę). Musimy wypełnić PIT-36 lub PIT-37 oraz formularz PIT/O.

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

PIT-39 wraz z ?czynnym żalem? dot. niezłożenia go w terminie do 30.04.2011? A może inna opcja? I jaką wersję PIT-39 składać teraz: czy taką, w której podatek wyliczamy w stanie wiedzy na (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. 2 napisano, że w (...)

UoP czy B2B

UoP czy B2B

UoP czy B2B Dzień dobry, mam dylemat, ponieważ pracodawca zaproponował zatrudnienie w ramach umowy B2B (obecnie pracuję na UoP), za miesiąc kończę 25 lat, więc nie płacę PIT (...)

Niepoprawne dane w pit 37

Niepoprawne dane w pit 37

działalność w roku 2011 w mieście Y. W lutym 2012 dostałem pit 11 z danymi urzędu miasta X. Przekazałem ten pit 11 wraz z informacją o dochodach znajomej księgowej. Ta z kolei w (...)

sprawa spadkowa

sprawa spadkowa

pism do spółdzielni ale jestem zbywany , podejrzewam że spółdzielnia celowo ukrywa niektóre fakty ponieważ Włodzimierz B był członkiem jej zarządu) Jak dochodzić swoich praw do mieszkania? Czy (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT Witam, kwota wolna od podatku wynika ze skali podatkowej PIT. W roku 2013 największy dochód przy, którym podatek wynosi po zaokrągleniu do pełnych złotych (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

nie, a akcyza będzie rosła o 4 proc. rocznie, a od 2012 r. zmieni się sposób płacenia grudniowej zaliczki CIT i PIT przez przedsiębiorców- tak mówi Ministerstwo Finansów makro zmiany przewiduje

Juwenalia w Gliwicach - IGRY 2011 !!!

Juwenalia w Gliwicach - IGRY 2011 !!!

Przedsiębiorczości) 14:30-20:00 Pokazy motoryzacyjne 15:00-17:00 Akcja krwiodawstwa * 9 maja 2011 ? poniedziałek: dzień kulturalny ( Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej ul. Konarskiego (...)

do kiedy trzeba złożyć PIT 2011?

do kiedy trzeba złożyć PIT 2011?

do kiedy trzeba złożyć PIT 2011? Hejka. Ja jeszcze nie złożyłem PITa do skarbówki. Na razie nie dostałem jeszcze PIT-u od wszystkich pracodawców. Do kiedy należy złożyć PIT (...)

PIT-11na starych drukach

PIT-11na starych drukach

PIT-11na starych drukach Uwaga uwaga. Dla osób które będą składać PIT-11. Fiskus bedzie przyjmowac PIT-y takze na stracyh drukach. Pracodawcy, którzy wypełnili tegoroczne PIT-11 (...)

rozliczenie  PIT 12

rozliczenie PIT 12

pracowałaś na umowie o pracę u jednego pracodawcy to możesz złożyć PIT 12 do dzisiaj. vainte65mn Jeśli się spóźniłeś (tak, jak ja...) i będziesz musiał teraz sam wypełniać PIT, to (...)

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011?? witam szukam informacji na temat zeznań podatkowych za rok 2011, chodzi mi o to jakie ulgi podatkowe obecnie sa dostepne? (...)

Darmowy Program Rozliczający PIT 2011!!

Darmowy Program Rozliczający PIT 2011!!

Darmowy Program Rozliczający PIT 2011!! Hej na money.pl znalażłem darmowy i dobry program do rozliczenia PIT 2011;) może jeszcze sie komus przyda przed koncem dnia dzisiejszego;) (...)

zeznanie PIT za 2011 rok

zeznanie PIT za 2011 rok

zeznanie PIT za 2011 rok co moge odpisac od podatku, krotka liste prosze, byle tresciwą. - Ulgi rehabilitacyjnej - Wydatków na sieć - Darowizn w PIT - Wychowywania dziecka - Składek ubezpieczeniowych

błędne rozliczenie pit 2011

błędne rozliczenie pit 2011

błędne rozliczenie pit 2011 Witam forumowiczów. PIT 11 ktory przyszedł do mnie niedawno pocztą od pracodawcy został przez niego błędnie rozliczony. Programu do rozliczania podatków (...)

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 ! Rozlicz swój pit 37 druk i skorzystaj z ulgi rehabilitacyjnej. Ulga rehabilitacyjna jest ulgą, która przysługuje osobom niepełnosprawnym, a także osobom, (...)

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!! Koszty uzyskania przychodu są stałymi kwotami, które odlicza od naszej wypłaty pracodawca i przekazuje co miesiąc fiskusowi w ramach zaliczek na PIT

Problem z PIT-11a

Problem z PIT-11a

Problem z PIT-11a Mam problem z Pit-em 11a. Otrzymałam go w tym roku pierwszy raz (dotychczas był to PIT-40), ponieważ rentę socjalnąa, którą otrzymywałam do sierpnia, wstrzymano mi, (...)

testy prawo jazdy kat B 2011 rozwiąż

testy prawo jazdy kat B 2011 rozwiąż

testy prawo jazdy kat B 2011 rozwiąż Witam Gdzie znajdę rozwiązane testy na prawo jazdy na rom 2011?Z góry dziekuje za pomoc

1

2

3

4

5

...

6