Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • PIT 37 instrukcja !!!7 Stycznia 2011

  Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część wstępna pit 37 formularz, (...)

 • Palenie śmieci na własnej posesji?29 Lipca 2006

  Czy ktoś się może orientuje, czy wolno mi palić śmieci na własnej posesji i jakie są związane z tym oraniczenia? Na pewno nie wolno palić Ci nawet ogniska. Więc o śmieciach nawet nie marz. Faktem jest, (...)

 • Rozliczenie podatkowe ucznia9 Lutego 2005

  Czy zatrudniając ucznia wystawiam mu PIT-11 za rok podatkowy tak samo jak dla pracownika zatrudnionego na umowę o pracę? wiem, że jeśli podpisał PIT-12 to sporządzam PIT-40, ale czy w (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  Polecam stronę [url=http://eventis.pl/szkolenia/urlopy-pracownicze]szkolenia urlopy pracownicze[/url], z informacjami w powyższej tematyce. szkolenia prawo-pracy.net witam Wszelkie wnioski o przynzanie (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  ?! chciłlabym ją pozwac do INSPEKCJI PRACY, ale to w końcu rodzina.. nie wiem co mam zrobic.. POMOCY!! Jestem załamana, każdego dnia o tym myśle.. :([/b] lolitka prawo-pracy.net WITAM. JA MAM TAKI BOLESNY (...)

 • jak wypełnić w PIT dochody zagraniczne29 Stycznia 2013

  Dochody zagraniczne wykazuje się w zeznaniu PIT-36, ale co tam trzeba wpisać? Tylko tyle wiem że to ma być PIT-36. Coś wiecej tam trzeba pododawać? Jesli tak to co? Jakieś załaczniki (...)

 • Problem z sąsiadem8 Marca 2001

  Mieszkam w domku jednorodzinnym otoczonym ogrodem o pow.1074m2. Mój sąsiad z lewej strony na swoim terenie podwyższył sobie grunt już o 2 m, przy okazji zniszczył nam płot i zasypał go . Należy również (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  urzędu w UK itp. kurde bolek...co mnie to obchodzi...? [/cytat] taki jest urząd w uk,wysyłałem razem z kumplem i on dostał po miesiącu a ja po 6,a razem składaliśmy w IR osobiście,a (...)

 • PIT 384 Stycznia 2011

  Witam Mam pytanie czy wie ktoś może jak rozliczyc straty w PIT 38?Będę wdzięczny za wszelkie iformacje witam, dostałem z biura maklerskiego PIT 8C, wiem że mam go rozliczyć na PIT (...)

 • pit 3722 Lutego 2011

  Witam mam pytanie chce rozliczyć pit 37 i pit 0 na jedno dziecko mam dochód z pracy byłam też na stażu teraz okazało się że za staż nie dostanę pit-11?w urzędzie pracy (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane