pit 11 za 2011r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

kazali mi za marzec mi przynieść ale mi przekracza kamila prawo-pracy.net witam.chcialabym sie dowiedziec czy nalezy mi sie płatny wychowawczy gdy z pitu za 2009 r nie przekracza mi 504zl (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!! Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część wstępna pit (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to jakas kara jesli te

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

metrów ktoś z piwkiem. Zaczęło mnie zastanawiać za co tak karali tych ludzi ?????? Za posiadanie butelki z naklejką piwa , za przełykanie alkoholu , no może ze szklanki widać jak ubywa (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

ojca współwłaścicielka domu. W 1998 r. zmarłojciec nie regulując spraw majątkowych. W 2009 r. druga siostra ojca cały czas zamieszkująca w tym domu wniosła sprawę do Sądu o stwierdzenie (...)

niewypłacony zasiłek i niewłaściwy przychód w PIT 11 z Powiatowego Urzędu Pracy

niewypłacony zasiłek i niewłaściwy przychód w PIT 11 z Powiatowego Urzędu Pracy

ogóle o tym całym PUP beztrosko zapomniałem:) po powrocie nie rejestrowałem się ponownie. Wczoraj otrzymałem pocztą PIT-11 za 2014 r. z mojego PUP a na nim kwota przychodu rzędu kilkuset (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

. Każdy kto został poszkodowany w sprawie wykluczenia co za tym idzie eksmisja może wnięść sprawę do Sądu Rejonowego - Śródmiescie w Warszawie o odszkodowanie za nienormatywną ustawę Prawa (...)

PIT 11

PIT 11

PIT 11 Mam takie pytanie jeżeli pracownik nie podaje swojego miejsca zamieszkania pracodawcy a ten nie wie gdzie wysłać PIT to co wówczas się dzieje? Zgodnie z Art. 45 ustawy z 26 lipca (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pszyjechala to podpisała umowę zliecenia.A umowy o pracy nie dostałam. Pracodawca powiedial mi ze policzy ilie za 3 miesionca mojej pracy mam opłacić ZUS ,i powiedial ze za każdy miesionc mam (...)

PIT

PIT

odpowiedzi redek Witam, jest już 11 dzień marca, a ja nadal od pracodawcy nie otrzymałam pitu 11 za rok 2012. Czy w związku z zaistniałą sytuacją poza lataniem po urzędach (...)

Niewystawienie PIT-11 przez pracodawcę, jakie konsekwencje?

Niewystawienie PIT-11 przez pracodawcę, jakie konsekwencje?

zapłaty odsetek ustawowych policzonych od kwoty zwrotu z podatku za termin opóźnienia w wystawieniu PIT-11, czyli w tym przypadku za okres od 1 marca do daty kiedy otrzymam druk. Czy można (...)

Niepoprawne dane w pit 37

Niepoprawne dane w pit 37

skarbowego z miasta Y (czyli inny od tego, który widnieje w picie 11). Później ten pit złożyła za mnie w urzędzie wpisanym w picie 37. Teraz przeglądając kopię podpisaną przez (...)

Rozliczenie dwóch PIT 11

Rozliczenie dwóch PIT 11

już oba Pit-y. I teraz czy mogę te dwa Pit-y 11 rozliczyć na jednym Pit 37 ? Czy mogę je połączyć ? Czy raczej muszę rozliczyć każdy osobno. Dziękuję za odpowiedź. (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

dzień wolny/za 3 Maja 2008 r./ IZA prawo-pracy.net weronika - pracownik planuje swój urlop, a pracodawca może się nie zgodzić; pracodawca nie może planować urlopu za pracownika i określać (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za szybko poszłam (...)

Pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy,pismo z sądu o uzupełnienie braków formalnych.

Pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy,pismo z sądu o uzupełnienie braków formalnych.

(wynagrodzenie brutto za okres od 26.11.2009 do dnia. 30.06.2010r), na podstawie PIT-11, z firmy. Kwota wynagrodzenia brutto 11 899,20.W pozwach domagam się dodatkowo 10 tyś zł odszkodowania (...)

PIT 38

PIT 38

PIT 38 Witam Mam pytanie czy wie ktoś może jak rozliczyc straty w PIT 38?Będę wdzięczny za wszelkie iformacje witam, dostałem z biura maklerskiego PIT 8C, wiem że mam go rozliczyć (...)

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ ! Od 1 stycznia 2011 r. podatnicy będą mogli przesyłać dziewięć zeznań za 2010 rok bez stosowania (...)

VAT-25

VAT-25

września 2008r. (data wpływu 11 września 2008r.), uzupełnionym pismem z dnia 19 listopada 2008r. (data wpływu 19 listopada 2008r.), o udzielenie pisemnej interpretacji przepisów (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

pytanie od 16 sierpnia 2008r. po urlopie wypoczynowym poszłam na roczny urlop zdrowotny. 17 sierpnia 2009r. mam wrócić do pracy. Czy należy mi się urlop wypoczynkowy za 2009r. jestem (...)

dzierżawa serwisu internetowego a podatek?

dzierżawa serwisu internetowego a podatek?

z dnia 20 listopada 1998 r. o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. z 1998 r. Nr 144 poz. 930 z późn. zm.). Zarówno w przypadku (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

wydatków.O jakie alimenty mogę się starać?[/b] ONA26 alimenty.pl Troche ciezko jest wychowac dziecko za 450 zl...sprobuj ty jeden miesiac zyc za te pieniadze. Zapewniam Cie, ze znalezienie pracy (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

powiadomił US w formie oświadczenia o zamiarze wydatkowania całej kwoty na cele mieszkaniowe w ciągu 2-ch lat. Jak to teraz wyprostować? Czy po prostu teraz (w 2013 r.) złożyć PIT-39 za (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

2010. Złożyłem wypowiedzenie, które rozwiązuje umowę 11 września. Ile mogę wziąć dni urlopu? Z góry dziękuję za pomoc Andrzej Andrzej prawo-pracy.net WITAM! Ile przysługuje urlopu za (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół miesiąca (...)

Czym się różni PIT-4R od PIT-4 ?

Czym się różni PIT-4R od PIT-4 ?

Czym się różni PIT-4R od PIT-4 ? Witam, chciałam coś więcej się dowiedzieć na temat PIT-4R a w zasadzie czym on się różni od PIT-4. Bardzo dziękuje za (...)

Ulga dla młodych - bez podatku a rozliczenie pit37

Ulga dla młodych - bez podatku a rozliczenie pit37

) . Przepisałem wszystkie dane z pit 11, do e-pit , ale nie wiem czy wszytko jest ok bo w moim picie 37 https://imgur.com/a/UJoDPUI zostało wygenerowane w składkach (pole 116 i 106) (...)

W jaki sposób rozliczyć się z podatku PIT za 2013 rok gdy były pracodawca nie wystawił PIT-11?

W jaki sposób rozliczyć się z podatku PIT za 2013 rok gdy były pracodawca nie wystawił PIT-11?

W jaki sposób rozliczyć się z podatku PIT za 2013 rok gdy były pracodawca nie wystawił PIT-11? W jaki sposób rozliczyć się z podatku PIT za 2013 rok gdy były pracodawca (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

odpowiedzialności za swój związek. Jeżeli tego nie zrobisz, to ciągle będą się za Tobą ciągnąć myśli typu: "Ona za mną biega", "Buntuje dzieci" czy "Jak mogła..." itd. Zarówno (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

", przecież ja nic nie pisałem o wycenach. Po pierwsze 11 tys zł. za poprowadzenie sprawy to jest baaaaaardzo duża kwota, po drugie co to za koszty sądowe w takiej wysokości (chyba że (...)

1

2

3

4

5

...

8