pfron dofinansowanie do samochodu w 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dofinansowanie z PFRON

dofinansowanie z PFRON

dofinansowanie z PFRON? Wszelkie pytania dotyczące dofinansowania do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych proszę kierować na infolinie PFRON pod numer 0 801 223 554, która funkcjonuje (...)

orzeczenie o niepełnosprawności a dofinansowanie

orzeczenie o niepełnosprawności a dofinansowanie

w miesiącu wrześniu? Czy będzie ono przysługiwało dopiero w październiku? Ze strony PFRON "Zatrudniłem pracownika od stycznia 2008 r., który w trakcie trwania zatrudnienia uzyskał (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

przez UE. mrozowskim Witam Ja mam takowy problem: Kupiłem auto od Polaka we Francji w 2012 roku Samochód nabył on w 2009 roku ale nigdy nie sprowadził do polski.W dowodzie było (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

tytułu powstało to zadłużenie skoro nie potrafią odpowiedzieć Ci w Intrum. Możliwe że w firmie ubezpieczeniowej mają bajzel i sprzedali dług, który nie istnieje, możliwe, że to pismo (...)

Kraków walczy ze SMOGIEM Wawelskim, ciąg dalszy!!

Kraków walczy ze SMOGIEM Wawelskim, ciąg dalszy!!

teraz ruszył to zasługa samych mieszkańców i radnych!! kuba88 Miasto ma na ten cel zarezerwowane 1,5 mln zł na 2012 r. Kwoty dotacji będą w przedziale od 1 do 2 tys. zł, i będą ustalane (...)

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

spełni definicję kosztów uzyskania przychodów, tj. czy spółka wykaże, że zakup samochodu "sportowego" ma na celu osiągnięcia przychodów lub zachowania (...)

Umowa o dzieło

Umowa o dzieło

poradę i wskazanie miejsca w które mogę się udać, aby rozwiązać tę sprawę. abaz5 Witam. Jestem zarejestrowana w PUP od 23.03.2012 r. W czerwcu 2012 otrzymałam od pracodawcy (...)

reklamacja instalacji gazowej w samochodzie

reklamacja instalacji gazowej w samochodzie

kosztów za taką instalację i wymusić jej demontaż przez firmę X na jej koszt? Opis sprawy: W październiku 2010 w samochodzie Szefa (Audi A8, rocznik 1997) zamontowano układ instalacji gazowej (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i gdzie (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do (...)

Jak otrzymać dofinansowanie do wypoczynku dziecka w wakacje 2012????

Jak otrzymać dofinansowanie do wypoczynku dziecka w wakacje 2012????

Jak otrzymać dofinansowanie do wypoczynku dziecka w wakacje 2012???? Witam. Jak otrzymać dofinansowanie do wypoczynku dziecka w wakacje 2012 ? Czy w (...)

Odwołanie od negatywnej decyzji Mops , zasiłek celowy i i okresowy

Odwołanie od negatywnej decyzji Mops , zasiłek celowy i i okresowy

socjalny . w styczniu i w lutym mieliśmy przyznany zasiłek celowy na zakup żywności oraz zasiłek okresowy , w marcu udałam się do mopsu aby przedłużyć zasiłki z czym nigdy (...)

Refundacja składek ZUS a zasiłek

Refundacja składek ZUS a zasiłek

Refundacja składek ZUS a zasiłek Witam, w lipcu 2012 roku otworzyłam działalność gospodarczą korzystając z dotacji z Biura Pracy, część składek na ZUS miałam refundowanych przez Pfron, (...)

MEZCZYZNI--WAS PROSZE O RADE--ALIMENTY=KOMORNIK

MEZCZYZNI--WAS PROSZE O RADE--ALIMENTY=KOMORNIK

. A ondomaga się ode mnie 120 tys. PLN za połowę nabytego w trakcie małżeństwa mieszkania, które teraz jest warte ok. 160 tys PLN. Wystąpił z tym do sądu. Wiele kobiet jest w podobnej (...)

Rozwiązanie umowy z winy pracodawcy

Rozwiązanie umowy z winy pracodawcy

zablokował nam - pracownikom dostep do oddziału. Wystosowałęm pismo do firmy że w zwiazku z zamknieciem oddziału przez wydzierżawiającego nie mam możliwości kontynułowania pracy (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

alimenty od jego ojca. Płacił różnie, nie dotrzymywał terminów, płacił w ratach, stoczyliśmy kilka wojen w sadzie o wysokość alimentów, odwoływał się, sąd mu alimenty obniżał. Kilka (...)

kolizja drogowa

kolizja drogowa

rodziną starszy pan wjechał mi w tył samochodu on jechał z żoną do szliśmy do porozumienia że nie wzywamy policji i spiszemy oświadczenie i sporządziliśmy oświadczenie w (...)

Dwie umowy darowizny i sprzedaż samochodu

Dwie umowy darowizny i sprzedaż samochodu

do ubezpieczalni przepisuje OC na siebie i w sierpniu sprzedaję samochód nie rejestrujac go. czyli dojdzie 4 umowa: 4. sprzedajacy: ja, kupujacy: ktoś, data sierpien 2012 Czy jest w (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

rozliczenia pedagog34 W roku 2012 kwota wolna od podatku wyniesie 3.091 zł. wacek9 to nie taka sama jak w tym roku?? seddman chyba tak. jedynka1 Hej rozliczyłem sie juz i miałem mniej niz (...)

Prowadzenie samochodu pod wpływem leków przeciwbólowych (opioidowe)

Prowadzenie samochodu pod wpływem leków przeciwbólowych (opioidowe)

też byli po cywilnemu i nie oznaczonym samochodem. Mnie zaprowadzili do jednego auta, a kolegę do drugiego. Zaczęła się gra w dobrego i złego glinę. Problem jeszcze większy jest w (...)

Wezwanie do zapłaty- faktura, której nie było

Wezwanie do zapłaty- faktura, której nie było

dostałam pismo "do wiadomości", że ubezpieczyciel odmawia pokrycia kosztów samochodu zastępczego, bo błednie wypełniono wniosek. Stwierdziłam, że to w sumie mnie nie dotyczy, warsztat (...)

sprzedałem auto, które okazało się powypadkowe

sprzedałem auto, które okazało się powypadkowe

" to PL w 2008roku od tego czasu do dziś auto miało 2 różnych właścicieli - ja pojazd nabyłem w 2012 roku i byłem 3-cim właścicielem w PL Pojechałem po samochód do (...)

Wielki problem,  pomocy - rozwód

Wielki problem, pomocy - rozwód

ciągu tych 4 lat żona kupiła mi 2 swetry. Żona nigdzie nie pracowała przez ten okres., chodziła tylko do szkoły dla dorosłych. W listopadzie przed adwentem 2012 roku otrzymałem list (...)

Spadek po ojcu

Spadek po ojcu

matka była współwłaścicielem. Wartość samochodu w 2012 roku była niewielka. Gdzie mogę dowiedzieć się co dokładnie wchodziło w skład spadku i jaka była jego wartość? (...)

O ile wyższa kilometrówka 2012?

O ile wyższa kilometrówka 2012?

pojazdu, które, co do zasady, nie mogą być wyższe niż: a)dla samochodu osobowego,o pojemności skokowej silnika do 900 cm3 wyniesie 0,5214 zł, a o pojemności skokowej silnika powyżej (...)

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa! Hej czy w związku z tym ze ostatnio paliwo idzie w górę-co już nawet nie zaskakuje; będzie zwiększona kilometrówka?! Jak uważacie, no chyba zę (...)

presco

presco

sposobem na załatwienie sprawy. Jeżeli chce Pani rozmawiać o wybranej przez siebie porze - proszę zadzwonić do P.R.E.S.C.O w godzinach 8-20 od poniedziałku do piątku i będzie mogła (...)

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

. bartek45 Art. 86 a ust 1 ustawy nowelizującej wskazuje, że w przypadku nabycia: 1) samochodów osobowych, 2) innych niż samochody osobowe pojazdów samochodowych o dopuszczalnej (...)

Rok próby, a przestępstwo w tym czasie.

Rok próby, a przestępstwo w tym czasie.

? Chcę dodać że narkotyki nie były moje tylko kolegi, gdyż policjant znalazł je na ziemi obok nas (grupa 8 osób) bo znajomy je wyrzucił na ziemię, nie wiedziałem kogo to jest.Policjant zakuł mnie w

mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/

mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/

mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/ mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/ Brat w (...)

1

2