Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • PEŁNOMOCNICTWO23 Sierpnia 2004

  Czy wymagane jest pełnomocnictwo notarialne w przpadku korzystania ze świadczeń z wypłacanych z pomocy społecznej? Bądź podpisywania wywiadów środowiskowych lub załatwiania innch spraw w ośrodku (...)

 • Komornik - alimenty - jak napisać pełnomocnictwo????27 Września 2004

  Jak mój 18 letni syn ma napisać pełnomocnictwo dla mnie? Chodzi o zaległe alimenty. A może nie muszę mieć pełnomocnictwa, syn mieszka ze mną i nie jest jeszcze samodzielny (uczy się). Myślę, że (...)

 • Ustalenie nieważności aktu notarialnego- kazus22 Lipca 2014

  Witam, Przedstawiam kazus do rozwiązania. Czy jest możliwość podważenia pełnomocnictwa-aktu notarialnego, którego odpis przedkładam w załączeniu? Odpowiadając proszę o udzielenie odpowiedzi na pytania: 1. Czy (...)

 • Obowiązek opieki nad babcią17 Lutego 2013

  Moja babcia ma 92 lata, w 2005 roku udzieliła mojej mamie pełnomocnictwa, od tej pory mama zajmowała się babcią i pobierała jej emeryturę. Od ok roku z babcią jest gorzej, wymaga większej opieki ponieważ (...)

 • alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka18 Października 2004

  Tydzień temu otrzymałam rozwód bez orzekania o winie. Rozwodem zajmowałam się sama bo nie mam pieniędzy na adwokata, dlatego też zwracam się z prośbą do Was o radę. Mam dwie córki - jedna jest już pełnoletnia (...)

 • prawo meldunkowe, lokalowe-pilne!!6 Lipca 2004

  Sprawa wygląda nastepujaco. Mieszkanie komunalne, główny najemca od 7 lat ukrywa się za granicami kraju przed ścigającym go wymiarem sprawiedliwości, nie moze przekroczyc granicy poniewaz byłby zatrzymany (...)

 • jakie pełnomocnictwo9 Sierpnia 2011

  Jakie powinnam posiadać pełnomocnictwo aby mieć dostęp do jednostek funduszu inwestycyjnego? Słyszałam że tylko pełnomocnictwo nieograniczone, daje taką możliwość, czy każde pełnomocnictwo (...)

 • Jak długo ważne jest pełnomocnictwo wierzyciela dla kancelarii adwokackiej?3 Czerwca 2010

  Jestem dłużnikiem pewnej firmy. Była sprawa sądowa w 2005r , sprawę przegrałem , trafiła do komornika, komornik umorzył sprawę z powodu nieściągalnosci długu. Moja sytuacja poprawiła sie , więc napisałem (...)

 • opłata skarbowa9 Maja 2009

  Mam pytanie odnośnie opłaty skarbowej od pełnomocnictwa. Posiadałam pełnomocnictwo inwestora do jego reprezentowania w urzędzie w sprawie uzyskania pozwolenia na budowę. Przy składaniu wniosku (...)

 • Prawo meldunkowe i lokalowe-kilka pytań-pilne!!!6 Lipca 2004

  Sprawa wygląda nastepujaco. Mieszkanie komunalne, główny najemca od 7 lat ukrywa się za granicami kraju przed ścigającym go wymiarem sprawiedliwości, nie moze przekroczyc granicy poniewaz byłby zatrzymany (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane