Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Bardzo prosze o porade jeśli ktoś się spotkał z podobnym problemem..28 Kwietnia 2011

  W 1993 roku wykupiłem mieszkanie w kaminiecy w której znajdowało się 12 mieszkań komunalnych. Byłem pierwszą osobą wykupującą mieszkanie. W Akcie notarialnym zapisano sprzedaż mieszkania o łącznej powierzchni (...)

 • Przekształcenie budynku gospodarczego na mieszkalny.10 Września 2012

  Witam, dokładnie chodzi o przekształcenie starego nie używanego od roku już chlewu, który przylegał do domu na pomieszczenia mieszkalne 2 piętrowe, lub parterowe z antresolą wewnątrz... Co w takim (...)

 • jakie są warunki zabudowy garażu do 25m324 Maja 2011

  Witam! Jestem na etapie budowania garażu/domku gospodarczego i mam kilka wątpliwości. Mam nadzieje, że ktoś z państwa pomoże mi je rozwiać. Czy to prawda, że jak buduje budynek do 25m3 to nie (...)

 • Dobudówka do starego domu5 Sierpnia 2010

  witam Chciałam się zapytać czy jest zgodna z prawem taka sytuacja: chciałam na miejscu pomieszczenia gospodarczego wybudować dostawkę do domu? z góry dziękuję za odpowiedzi

 • Hałas w mieszkaniu.9 Marca 2010

  Mieszkam w bloku spółdzielczym wielorodzinnym.Są to mieszkania własnościowe.Mam sąsiada,który gra dość głośno na instrumencie 2-3 razy w miesiącu po kilkanaście minut.Podobno ćwiczy.Ja w tym czasie (...)

 • Rozbudowa domku letniskowego na działce rolnej - zgłoszenie do urzędu ?21 Września 2007

  Dzień Dobry. Mam taki problem. Na działce rolnej mam od lat drewniany domek letniskowy (w gminie zgłoszony jako pomieszczenie gospodarcze), wrysowany do map geodezyjnych (płace podatki do gminy od powierzchni (...)

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane