Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kradzież, włamanie28 Stycznia 2002

  Duży sklep. Między klientami przemyka się pewien powiedzmy pan, znajduje przytulny kącik i tam czeka do zamknięcia owego przybytku. Gdy już nikogo nie ma wychodzi i "bierze co swoje". Szczęście (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  ,że zupełnie inaczej rozumiałam art.64,dzięki za trafne wyjaśnienie.Jak juz wspominałam wczesniej paragrafy nie są moją mocną stroną,zdecydowanie bardziej wolę koncentrowac sie na bezpośredniej (...)

 • PRESCO!POMOCY!!!26 Czerwca 2004

  Kilka dni temu dostałam pismo od firmy Presco że przejęła dwa lata temu długo od firmy kontrolerskiej za przejazd bez ważnego biletu. Co ciekawe wczoraj dostałam znowu takie samo pismo, tylko z inną datą (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  na paragrafy i precedensy bo każdy kij ma dwa końce. Oni też mogą uderzyć. A czasem na takie pismo włącza się "TCMS" sator6 Moja sprawa jest troszke podobna, dlatego ze tez mam zadluzenie (...)

 • Akt oskarzenia-doradzcie9 Marca 2004

  Trzy lata temu wynająlem mieszkanie,płacąc z góry czynsz za 3 m-c oraz kaucje.Po dwoch dniach odlaczono prad ze wzgledu na nieuregulowane oplaty.Podczas mojej nieobecnosci rodzina wlasciciela wchodzila do mieszkania.Wnioslem (...)

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane