paragraf 297 kodeksu karnego Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Pracownik banku wyłudzał kredyt podrabiając podpis - czy ubiegać o odszkodowanie

Pracownik banku wyłudzał kredyt podrabiając podpis - czy ubiegać o odszkodowanie

pokrzywdzoną, że w dniu dzisiejszym został przesłany do Sądy Rejonowego w Jastrzębiu Zdroju akt oskarżenia przeciwko Krystynie D i Agnieszce M oskarżonemu o popełnienie przestępstwa z art. 297 (...)

Wyrok skazujący

Wyrok skazujący

sądu, który wydał zaskarżone postanowienie. Zgodnie z art. 126 kodeksu postępowania karnego pismo omyłkowo złożone przed upływem terminu do niewłaściwego sądu, prokuratora albo policji (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

plus odsetki od roku 2004. Wobec tego tlumacze teraz ci zaganiaczu. Odsetki karne w kodeksu cywilnego na 2007 roku wynosily ok 19% a nie piesku ok 200% jak latwo policzyc z powyzszych sum, ktore

Kara dla internautów obrażających Polskich Żołnierzy.

Kara dla internautów obrażających Polskich Żołnierzy.

w misjach zagranicznych. artykułu 255 paragraf 3 kodeksu karnego, to jest zdaje sie ten paragraf i art karny który to obejmuje lukas podolski Wyjątkowa bezczelność reżimu - wysyłać (...)

skrócenie kary zabrania prawo jazdy

skrócenie kary zabrania prawo jazdy

wogle nie uzywam (mam podpisaną krucjate) jestem jedynym zywicelem rodziny oraz chorą żone. Proszę o poradę Według art. 39 pkt 3 k.k. (kodeksu karnego) jednym ze środków karnych jest zakaz (...)

alimenty i zadłużenie

alimenty i zadłużenie

. 209 § 1 Kodeksu karnego. Stosownie do tego przepisu, kto uporczywie uchyla się od wykonania ciążącego na nim z mocy ustawy lub orzeczenia sądowego obowiązku opieki przez niełożenie na utrzymanie (...)

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

art. 74 stosuje się odpowiednio. Pozdrawiam Kaja studentak_prawa Dziekuje Kaja, ale czy moze byc ze to jest wedlug nowego kodeksu karnego a on odsiadywal wyrok wedlug starego kodeksu? Czy (...)

Zabranie swojej rzeczy z cudzego terenu

Zabranie swojej rzeczy z cudzego terenu

nie zmienić. Jesli natomiast porzucone odpady z kontenera, zostaną potraktowane jako śmieci wyrzucone w miejscu nieprzeznaczonym do tego, można spodziewać się mandatu. Art. 193 Kodeksu karnego (...)

Egzekucja komornicz - falszywe oswiadczenie złożone przez żonę

Egzekucja komornicz - falszywe oswiadczenie złożone przez żonę

umowiony z nim na rozmowe i mam okazac oswiadczenia ,ale juz mi i tak doradzil prosic zone o pismo aby wycofac. Ale orzeciesz on wiedzac ze jet to falszywe zeznanie co w odniesieniu do kodeksu karnego (...)

Przemoc psychiczna.

Przemoc psychiczna.

znajdz sobie kodeks kanry na necie i wpisz slowo przemoc psychiczna. malajolka art. 207 § 1 Kodeksu karnego: ?Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą (...)