paragraf 244 kodeksu karnego Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

psychologiczne na marginesie bylem zatrzymany z paragrafu 244 ale dobrowolnie podalem sie kaze i przedstawiony paragraf 178a jazda pod wplywem alkoholu a wiec wszyscy co chca odzyskac prawko pamietajcie (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

plus odsetki od roku 2004. Wobec tego tlumacze teraz ci zaganiaczu. Odsetki karne w kodeksu cywilnego na 2007 roku wynosily ok 19% a nie piesku ok 200% jak latwo policzyc z powyzszych sum, ktore

Komornik za .... zaufanie...;o(

Komornik za .... zaufanie...;o(

, powołując się na art. 244 Kodeksu Karnego, że złożę skargę do sądu i za nierespektowanie postanowienia sądu może iść na 3 lata do więzienia. Dziecka nie dostaję nadal, ale miałem (...)

Kara dla internautów obrażających Polskich Żołnierzy.

Kara dla internautów obrażających Polskich Żołnierzy.

w misjach zagranicznych. artykułu 255 paragraf 3 kodeksu karnego, to jest zdaje sie ten paragraf i art karny który to obejmuje lukas podolski Wyjątkowa bezczelność reżimu - wysyłać (...)

skrócenie kary zabrania prawo jazdy

skrócenie kary zabrania prawo jazdy

wogle nie uzywam (mam podpisaną krucjate) jestem jedynym zywicelem rodziny oraz chorą żone. Proszę o poradę Według art. 39 pkt 3 k.k. (kodeksu karnego) jednym ze środków karnych jest zakaz (...)

alimenty i zadłużenie

alimenty i zadłużenie

. 209 § 1 Kodeksu karnego. Stosownie do tego przepisu, kto uporczywie uchyla się od wykonania ciążącego na nim z mocy ustawy lub orzeczenia sądowego obowiązku opieki przez niełożenie na utrzymanie (...)

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

art. 74 stosuje się odpowiednio. Pozdrawiam Kaja studentak_prawa Dziekuje Kaja, ale czy moze byc ze to jest wedlug nowego kodeksu karnego a on odsiadywal wyrok wedlug starego kodeksu? Czy (...)

Zabranie swojej rzeczy z cudzego terenu

Zabranie swojej rzeczy z cudzego terenu

nie zmienić. Jesli natomiast porzucone odpady z kontenera, zostaną potraktowane jako śmieci wyrzucone w miejscu nieprzeznaczonym do tego, można spodziewać się mandatu. Art. 193 Kodeksu karnego (...)

Egzekucja komornicz - falszywe oswiadczenie złożone przez żonę

Egzekucja komornicz - falszywe oswiadczenie złożone przez żonę

umowiony z nim na rozmowe i mam okazac oswiadczenia ,ale juz mi i tak doradzil prosic zone o pismo aby wycofac. Ale orzeciesz on wiedzac ze jet to falszywe zeznanie co w odniesieniu do kodeksu karnego (...)

Przemoc psychiczna.

Przemoc psychiczna.

znajdz sobie kodeks kanry na necie i wpisz slowo przemoc psychiczna. malajolka art. 207 § 1 Kodeksu karnego: ?Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą (...)