paragraf 119 1kw Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zły Policjant

Zły Policjant

. -art. 51. § 2 k.w. -art. 58. § 1 k.w. -art. 60 § 1 k.w -art. 87. § 1 k.w. -art. 92. § 2 k.w. -art. 94. § 1 k.w. -art. 119. § 1 k.w. -art. 129. § (...)

Garaż Blaszany

Garaż Blaszany

TO ? GARAZ BLASZANY Witam mam zamiar postawić garaż 25 metrów kw. Mógłby pan powiedzieć do jakiego organu administracyjnego mam to zgłosić, żeby móc go postawić? I jeszcze jedno czy muszę mieć (...)

Paragraf 86&1kw

Paragraf 86&1kw

Paragraf 86&1kw Otóż 27 lutego około godz 9.30 stałem pod urzędem pracy w Ożarowie i czekałem na narzeczona brata którą poszla na podpis. Mój samochód stał zaparkowany przodem w kierunku (...)

Wyrok nakazowy - proszę o pomoc.

Wyrok nakazowy - proszę o pomoc.

obchodziło... REZULTAT: dostałem wyrok nakazowy. 1. ze dnia tego i tego o godz 15 słuchałem głośno muzyki w aucie i głośno rozmawiałem - zakłóciłem spokój sąsiadowi - dają mi 51 paragraf (...)

Niezrozumialy wyrok sadu.

Niezrozumialy wyrok sadu.

, tj. o wykroczenie z art. 86 paragraf 1 k.w. Obwinionego (starszego pana) uniewinnia od zarzutu popełnienia czynu opisanego w części wstępnej wyroku (...)

popelnienie wykroczenia - prosze o porade

popelnienie wykroczenia - prosze o porade

powstanie pozaru umyslnie dokonal uszkodzenia bluzy wartosci 40zl. tj za popelnienie wykroczenia okreslonego w art82paragraf1kw i 124paragraf1kw ogolnie to wygladalo to tak ze przypalilem (...)

karana i chora

karana i chora

karana i chora Witam mam taki pytanie moja siostra w 2009 dostała wyrok za współudział w kradzieży i niszczeniu mienia tj. za wykroczenie z art. 119 & 1 kw. Po upływie ilu lat zostanie to wymazane (...)

kara za kradzież tablic rejestracyjnych

kara za kradzież tablic rejestracyjnych

. I do tego anal z 3geyami Bruce Ja bym zastrzelił bronią głatkolufową Piotrek A nie jest to 119 kw? Czy to oznacza że policja może poprzestać na (...)

co dalej ze mną bedzie?

co dalej ze mną bedzie?

przedmiotów nie przekraczała tej kwoty) to zapewne skończy się na grzywnie (jeśli nie była Pani wcześniej karana) - podlega to pod art. 119 K.W. Jaka będzie jej wysokość - trudno przewidzieć, (...)

Kradzież

Kradzież

. 119 k.w. kradzież rzeczy ruchomej o wartości nieprzekraczającej 250 zł stanowi wykroczenie. Dziecko dostanie wpis do akt szkolnych na pewno i z panią skontaktuje się zapewne kurator. gabek61 (...)

Paranoja na stacji CPN!!!

Paranoja na stacji CPN!!!

Paranoja na stacji CPN!!! Witam pozdrawiam wszystkich na wstępie! Otóż dostałem do domu wezwanie z policji o tręsci - jako świadek -"kradzież paliwa" art. 119 par 1 KW....narazie nie (...)

Przekształcenie mieszkania spółdzieczego na własnościowe

Przekształcenie mieszkania spółdzieczego na własnościowe

stan prawny nieruchomości gruntowej ( pod tym budynkiem) nie jest prawidłowo uregulowany - tz. spółdzielnia musi zbadać zapisy w księdze wieczystej ( Dz.I i II oraz III i IV Kw) i porównać go ze (...)

Zadośćuczynienie za pomówienie.

Zadośćuczynienie za pomówienie.

wyjaśnieniu - sprawa toczyła się w Sadzie Grodzkim z art. 119 KW , były wyznaczone 3 rozprawy w których musiała uczestniczyć również moja żona jako świadek. Pomówiono również moje małoletnie (...)

Fotoradary - legalizacja

Fotoradary - legalizacja

wystawionego wezwania? proszę nie płacić mandatu tylko zarządać świadectwa legalizacji z tego miejsca, kw ótrym zrobiono panu fotkę... jesli to policja zrobiła panu fotkę to nie musi pan udawadniać (...)

Wykroczenie - art 107 kw

Wykroczenie - art 107 kw

pana pilnującego wjazdu na teren parkingu. Zostałem oskarżony o czyn z art 107 kw. Kochami moi, teraz zadam wam pytanie, czy to w ogóle podpada pod ten paragraf. Mam iść do adwokata czy poradzę (...)

Jak się bronić przed oskarżeniem art. 82 paragraf 1 pkt 3 KW ( Kto nieostrożnie obchodzi się z ogniem lub wykracza przeciwko przepisom dotyczącym zapobiegania i zwalczania pożarów)

Jak się bronić przed oskarżeniem art. 82 paragraf 1 pkt 3 KW ( Kto nieostrożnie obchodzi się z ogniem lub wykracza przeciwko przepisom dotyczącym zapobiegania i zwalczania pożarów)

Jak się bronić przed oskarżeniem art. 82 paragraf 1 pkt 3 KW ( Kto nieostrożnie obchodzi się z ogniem lub wykracza przeciwko przepisom dotyczącym zapobiegania i zwalczania pożarów) Witam Zwracam (...)

Hałas w mieszkaniu.

Hałas w mieszkaniu.

wynająć.Mieszkam w dużym mieście i wiem , że znalezienie takiego miejsca do pracy graniczy z cudem, co w takiej sytuacji? Czy ktoś pomoże mi znaleźć odpowiedni paragraf, zapis, w którym ludzie (...)

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

kagańca na dłuzej /kilka godzin nieobecności w domu?/ jest okrucieństwem i na to też jest paragraf. Trzeba zrobić porządek z sąsiadką a nie dręczyć własnego psa. Ajka miałem taką sytuacje (...)

Licytacja nieruchomości

Licytacja nieruchomości

podstawie art.626(10)paragraf 1 kodeksu postepowania cywilnego zawiadamia, że dokonano wpisu w brzmieniu : Numer i rodzaj żądania: DZ. KW. /Gl1T/xxxxxxx/xx/xxx(nie podaje wszystkich nr bo to chyba (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek... Witam! Poszukuję pilnie informacji na następujący temat. Wynajmowałem mieszkanie - jak się okazało właścicielka nie odprowadzała za nie podatku dochodowego mimo (...)