ostateczna podwyzka emerytury w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

wyśmiewanie, to godzi w moje prawa i td i tp . .. tak uważam, a dla czego? To już opowiadam Rozwiedliśmy się z zoną w 2008 roku, mamy syna na którego place alimenty 700 zł.nie było (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

ok 2000 do ręki) ubiera dziecko w ciuchlandzie, dziecko chodzi tylko na zajęcia tańca za 40 zł/m-c do MDK, je darmowe zupki w szkole (matka nie płaci za obiady, bo zupa wystarczy, a w (...)

Stypendium stażowe w 2011 roku

Stypendium stażowe w 2011 roku

Stypendium stażowe w 2011 roku Witam, czy stypendium stażowe ulegnie podwyższeniu ? Spotkałem się z informacją z Urzędu Pracy, że: w\"... przypadku staży i przygotowań zawodowych (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

ktore wygrały w Szczecinie , sa juz 2 ( to juz w sumie 17 w całej Polsce) nowe pozytywne wyroki , ogólnie temat zaczyna sie robic do ogarnięcia . Nareszcie polskie sady zaczynaja zauważać (...)

podwyzka alimentów po zawarciu  drugiego małżeństwa

podwyzka alimentów po zawarciu drugiego małżeństwa

, nie pracuje bo jak twierdzi nigdzie nie chcą ją zatrudnić ) .w tym roku już nie otrzymam rodzinnego przekroczyliśmy o 50 zł stawke , jeśli dostane ja i mąż podwyżke w pracy ( a (...)

Emerytury 2011 - podstawa wymiaru emerytury 2011

Emerytury 2011 - podstawa wymiaru emerytury 2011

Emerytury 2011 - podstawa wymiaru emerytury 2011 Witam. chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób obliczyć podstawę emerytury w aktualnym roku, tj. w (...)

POdwyżka emerytury w roku 2011?

POdwyżka emerytury w roku 2011?

POdwyżka emerytury w roku 2011? Witam Mam pytanie kto może liczyc na podwyższenie emerytury w roku 2011?Jakie sa kryteria aby ta podwyżke dostać?Za wszelkie (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

W jakim terminie ZUS zobowiązany jest do wypłaty mi polskiej emerytury i od kiedy powinien ją wypłacać.

W jakim terminie ZUS zobowiązany jest do wypłaty mi polskiej emerytury i od kiedy powinien ją wypłacać.

W jakim terminie ZUS zobowiązany jest do wypłaty mi polskiej emerytury i od kiedy powinien ją wypłacać. W jakim terminie ZUS zobowiązany jest do wypłaty mi polskiej emerytury i (...)

Świadczenia przedemerytalne - upadłość i porozumienie stron

Świadczenia przedemerytalne - upadłość i porozumienie stron

porozumieniem stron, czyli natychmiastowe i pozytywne zakończenie pracy. Pracownik tejże firmy w ubiegłym roku, stan na 31 grudnia 2011, uzyskał / posiada 39 lat pracy uprawniających do (...)

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku Witam Na jakich zasadach może dorobic sobie i ile emeryt do emerytury aby nie miez problemu?Z góry dziekuje wszelkie informacje

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego od kiedy ta zmiana (...)

Emerytura a praca 2011 - list z ZUSu !!!

Emerytura a praca 2011 - list z ZUSu !!!

Emerytura a praca 2011 - list z ZUSu !!! Osoby, które od 8 stycznia 2009 roku do końca 2010 roku przeszły na emeryturę, a które kontynuują zatrudnienie u dotychczasowego pracodawcy, muszą (...)

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna

. Kwota najniższej renty jest podwyższana co roku w związku z waloryzacją świadczeń.Od dnia 1 marca 2011 roku kwota najniższej renty rodzinnej wynosi 728,18 zł.Podstawa prawna: (...)

Rząd zlikwiduje emerytury górnicze!

Rząd zlikwiduje emerytury górnicze!

Rząd zlikwiduje emerytury górnicze! To chyba jakaś fikcja. Rząd ma zamiar wpuscic tylnyumi drzwiami, projekt ustawy odbierającej górnikom możliwość wcześniejszego zakończenia pracy pojawi się (...)

Emeryci a praca  w 2011 ?!

Emeryci a praca w 2011 ?!

Emeryci a praca w 2011 ?! czy pracownik, który będzie chciał pobierać emeryturę od 2011 roku, będzie musiał rozwiązać stosunek pracy z pracodawcą? Czy będą jakieś problemy (...)

Zwolnienia w urzędach od 2011

Zwolnienia w urzędach od 2011

Zwolnienia w urzędach od 2011 Co dziesiąty urzędnik straci pracę wraz z początkiem 2011 roku. Wśród zwalnianych będą osoby mające prawo do renty lub emerytury. Nie będzie (...)

ile wzrosną emerytury?

ile wzrosną emerytury?

ile wzrosną emerytury? W przyszłym roku mają zostac podniesione emerytury, ale nie wiem o ile, czy wskaźnik waloryzacji emerytur i rent będzie na najniższym poziomie? Z tego co (...)

Emerytura 2011

Emerytura 2011

Emerytura 2011 Witam Mam pytanie co się zmienilo jesli chodzi o emerytury w roku 2011?Ciagle cos sie pojawia i już nic nie wiem prosze o pomoc?

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

, skoro mieszkamy na stale w Niemczech (obywatelstwo mamy polskie)? Jaka roznica bylaby w przypadku rozwodu w Polsce a jaka w Niemczech? Czy ktos moze odpowiedziec na to pytanie? Mieszkajac (...)

mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/

mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/

mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/ mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/ Brat w (...)

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ?

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ?

minimalnego wynagordzenia a w 2011 jest wolna od zajęć komorniczych, i wątpie zeby sie miato to zmienic w 2012 roku. kate34 zajac mogą w takim wypadku co najwyzej mienie które (...)

Przeterminowany mandat.Komornik zciąga nadal należność.

Przeterminowany mandat.Komornik zciąga nadal należność.

) Niestety nie otrzymałam z sądu nakazu w postępowaniu upominawczym do zapłaty.Wtedy w terminie mogła bym złożyć sprzeciw ze względu na przedawnienie. Jak teraz mam ?prosić o przywrócenie (...)

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011 Witam ile wynosi obecnie kwota bazowa do obliczania emerytury? Witam, jeśli złożę wniosek o emeryturę w marcu, otrzymam już obliczoną od nowej kwoty bazowej? Czy wnioski (...)

Choroba zawodowa

Choroba zawodowa

się dowiedzieć od znajomego to w tym przypadku min to 5% na rękę, czy ktoś wie gdzie mogę to sprawdzić? witam mam przyznaną chorobe zawodowa w 2011 roku 10 procent ciesnie nadgarstka (...)

Projekt ustawy o emeryturach i rentach 2011

Projekt ustawy o emeryturach i rentach 2011

Projekt ustawy o emeryturach i rentach 2011 Prezydencki projekt nowelizacji ustawy o emeryturach i rentach zakłada, że osoby, które zrezygnują do końca września tego roku z pobierania emerytury, (...)