opłaty za rtv dla emerytów w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV? Mam pytanie, czy są jakieś sposoby na to żeby nie płacić zaległej opłaty za abonament RTV? Np. co w sytuacji gdy telewizoru nie mam od lat (...)

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r Witam Mam pytanie kto może zostac zwolniony z opłaty za abonamnet RTV w roku 2011?I ile taka (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

rejestracja na stronie poczty polskiej? Czy mogę wpłacać na to samo konto co w zeszłym roku? Itap111 Witam Gdzie mogę sie dowiedzieć na jakie konto wpłaca sie kwote za abonament RTV (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

wyjaśnienia. Odpowiedź stanowi dla Ciebie dowód w przypadku, gdy musisz bronić swoich racji. Idąc do komornika w takiej jak opisana przez Ciebie sytuacji piszesz sobie w domu na (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

niekorzystny dla mnie. Wniosłam apelację w tejże sprawie w lutym 2009r do Sądu Okręgowego Wydział Odwoławczy. Sąd Okręgowy pozbawił w całości wykonalności tytułu wykonawczego-bankowy (...)

Równoważnik za remont lokalu albo jego brak dla emeryta policyjnego

Równoważnik za remont lokalu albo jego brak dla emeryta policyjnego

Komendanci to bydlęta w ludzkim przebraniu. W Białymstoku świadczenia socjalne Komendant wraz ze swoją komisyją przyznaje tylko dla tych którzy potrafią się nimi dzielić. Mój mąż (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

Notak, a jeśli (zakładam, że jest teoretycznie taka możliwość) wjadę samochodem (mam w nim radio) w miejsce, w którym wykonuję swoją pracę i włączę radio w samochodzie (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

, sprawy toczą się w sądach po kilka lat, a u komornika po kilkanaście. Rzeczywiscie pobierają opłaty ale opłącają za mnie 50% kosztów i nic za komornika. W razie pytań (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

ktore wygrały w Szczecinie , sa juz 2 ( to juz w sumie 17 w całej Polsce) nowe pozytywne wyroki , ogólnie temat zaczyna sie robic do ogarnięcia . Nareszcie polskie sady zaczynaja zauważać (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Mieszkanie policyjne

Mieszkanie policyjne

policyjnego.Ojciec mój w 1970roku dostał przydział na mieszkanie. Zmarł w 1988r.moja mama dostała po rentę i uprawnienia do mieszkania jako emerytowanym policjancie.Teraz zmarła moja mama, (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

. Mieszkam w województwie gdzie jest największe bezrobocie w kraju - warmińsko-mazurskie. Sąd powołał się że jestem osobą młodą i nie mam nikogo na utrzymaniu wiec jestem w stanie (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV? Czy jako emeryt z pierwszą grupą jestem zwolniony od płacenia abonamentu rtv? Czy w tym roku zmieniło się coś w związku ze zwolnieniem z opłat (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

abonament na rok 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi natta27 Witam Ile wynosi roczna opłata za abonament RTV w roku 2011?Z góry dziękuję za informacje tomek39 (...)

jak wymeldować z własnego mieszkania

jak wymeldować z własnego mieszkania

protokoly policji sa b. uzytecznym argumentem w sadzie. jesli cytowany osobnik ma tytul prawny do innego lokalu nalezy je wskazac. gdyby w postepowaniu cywilnym o pokrycie kosztow ekspolatacji sad (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

"dla żony" niezastanawiając się, że de facto sa to pieniadze DLA ICH DZIECKA!! Dla mnie dziecko jest najważniejsze i jego dobra będe zaciekle bronić choć niektórzy moga to odbierać (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

. Dopłata za kg ponad deklarowaną wagą to u przewoźnika 3 zł a u nich 20 zł i doliczyli mi jeszcze opłatę za "przesyłkę powyżej maksymalnej wagi" w wysokości 250 zł gdzie w (...)

Dziecko z koleżanką,ona pracuje,ja studiuje i pracuje.Nie chce mieć tego dziecka

Dziecko z koleżanką,ona pracuje,ja studiuje i pracuje.Nie chce mieć tego dziecka

to skarb dla każdego społeczeństwa jak i całej ludzkości (ze względu na globalizm i zwiększoną mobilność społeczeństw! Te geny pójdą w świat! Wymienię to w podpunktach: 1. (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

przyjda w pozniejszym czasie, zaplacilismy po czym ona kiedy ja nakrylam w mieszkaniu zaczela nam grozic rozprawa w sadzie ze bedziemy placic za brak miesiecznego wypowiedzenia za (...)

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

), przed szkoleniem o tym nie poinformowano. W umowie również był paragraf, że za każdego klienta, z którym podpiszę umowę, a w ciągu 1 roku zrezygnuje z korzystania usług firmy X (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

informacje. Kodeks Prawa Kanonicznego przewiduje ze postepowanie sądowe trwa 1 rok w I instancji i 6m-ca w II instancji. Jak równiez i spraw finansowym bym za bardzo nie naciągał, ponieważ (...)

opłata roczna za rtv i radio  za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku Witam Ile wynosi kwota za roczny abonament RTV i radio w roku 2011?W jaki sposób sie opłaca?Z góry dziękuję

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

Naciągacze na pokazach garnków i kołder.

Naciągacze na pokazach garnków i kołder.

atestu... oczywiście w ciągu 10 dni można odstąpić od umowy ale towar nie może mieć zerwanej 'plomby' taki jest zapis w umowie i co teraz... Pan prowadzący pokaz udawał lekarza i przyjechał (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

kartami credytowymi,debetowymi!Ze place wynajem za dom w UK podatki za dom samochud,rachunki,kredyt,i pozostale rachunki....I na dzien dzisiejszy zycie mi ratuja nadgodziny w pracy.Nie (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę (...)

1

2

3

4

5

...

18