opłaty za drogi od lipca 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

aby w koncu sie odczepili od nas bo nie zamierzamy płacic czegos co nie nalezy do nas prosze o pomoc iwonka.ban A ja dostałam od nich pismo, że zalegam za ubezpieczenie samochodu, który (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

zobowiazania spadkodawcy dotyczą zaległości z tytułu składek, odsetek za zwłokę, opłaty prolągacyjnej, oraz kosztów upomnienia i opłaty prolągacyjnej. Natomiast funkcją opłaty (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

utrzymywania znaczących relacji ze swoimi przodkami i krewnymi od strony obojga rodziców?Prawo Włoskie ust.54 Dzieci wychowywane w izolacji od ojca statystycznie dużo częściej niż ich rówieśnicy - (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to zglosic u rpacodawcy lub w urzedzie gminy. ela_K Od przyszłego roku, dokładnie od nowe roku, zapomogę po urodzeniu dziecka dostaną tylko kobiety, które udowodnią, że były pod opieką lekarza (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

będzie się wymigiwał od odebrania pisma. Taka informacje uzyskałam od jego rodziny. milka alimenty.pl Jeżeli jest tak zameldowany to nawet jak się będzie migał to sąd wyda wyrok zaoczny (co (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

-pracy.net Jestem na urlopie chorobowym zwolnienie mam od lekarza ogólnego za 2 dni kończy mi sie umowa potem wszystko przejmie ZUS a zwolnienie bede miec od neurologa.Czy ZUS bedzie tolerował (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

pracuję nawiązała współpracę z tą Kancelarią ponad rok temu i od tej pory nie ma żadnego problemu z dłużnikami. Za usługi windykacyjne pobierają jedynie niewielką prowizję od (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

, jakby nie było od instytucji Państwowej a nie od przysłowiowego Kowalskiego. Dzwoniąc po oddziałach WAM usteliłem, że był jeden przypadek zwrotu mieszkania do WAm w podobnej sytuacji, ale (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

odnotowali wpłatę, a dziś jeden z domowników odebrał do niego list polecony z wyrokiem e-sądu o spłaceniu 2400 zł. Pominęli wpłącone juz kwoty (jedna z początku lipca, a wyrok e-sądu zapadł (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE WYPOWIEDZENIE (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

była żona wyszarpała podwójnie alimenty, czyli za okres za który Pan już sam zapłacił? mrozowskim Oszustka wyszarpała podwójne alimenty, Wyszarpała za lipiec i sierpień bo oświadczyła, (...)

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

której opłaty za media wspólne naliczane są według wielkości mieszkania. Moje mieszkanie jest duże więc płacę za media więcej niż właściciele mniejszych lokali. Uważam to za (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

WDZIECZNA JAK BY MI NA NIE KTOS ODPOWIEDZIAL OD # TYGODNI NIE MIESZKAM Z MATKA I OJCZYMEM A OD MOJEGO OJCA BIOLOGICZNEGO MAM ZASADZONE @%) ZL ALE ON NIE PLACI WYMIGUJE SIE OD PLACENIE ZRESZTA (...)

kolejne podwyżki - opłaty za drogi

kolejne podwyżki - opłaty za drogi

kolejne podwyżki - opłaty za drogi kolejne podwyżki, tym razem opłaty na naszych \"wspaniałych\" drogach!! od 1 lipca pojazdy o masie powyżej 3,5 tony będą płacić (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który płaciłyśmy (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

dawać "koperty"! W sądach kościelnych są opłaty porównywalne z cywilnymi. Mozna uzyskać zwolnienie od opłaty, jesli się jest w trudnek sytuacji finansowej. Ludzie, zaufajcie trochę (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

zrobić?Z góry dziękuję za pomoc adela27 Witam Komornik ściąga alimenty od mojego byłego męża na dzieci gdzie mogę zobaczyć wykaz tych wpłat i prowizji dla niego?z góry (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

sąd napisał wtedy własnie taką formułkę. Miałem też taki przypadek, że sąd I instancji, który orzekł odmownie nie ściągnął nawet akt od komornika i nie zażądał od niego wyjaśnień (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

....z tego co doweidzialam sie od radcy prawnego na tej wlasnie sprawie oprocz dlugu odziedziczylam wlasnosc (lokal)....bez zadnych przeszkod spoldzielnia mnie wyrzuciła z domu:( czy moge sie odwolac od

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

wychowawczym płatnym na pierwsze dziecko do końca lipca 2009. W maju 2009 urodzę drugie dziecko i będę pobierać zasiłek macierzyński z Zus-u. Czy w związku z tym utracę płatny wychowawczy od (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

wszystkie niezbędne kroki,aby zaległe pieniądze od ojca dla ciebie odzyskać.A alimenty będą płacone co miesiąc.Za co Komornik pobierze odpowiednią opłatę od ojca za wykonywaną pracę. Powinnaś (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

juz od dłuższego czasu i mam dość adwokatów spychających mnie od rozprawy do rozprawy. Kto może polecić mi dobrego adwokata. gość Jaro_88 Witam Na czym polega problem z Pańskim rozwodem. (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

nie wie że od 10 miesięcy nie studiuje dziennie i nadal płaci alimenty.Niech płaci leżą sobie na koncie i czekają.Za brak zainteresowania tak jak u ciebie należy cierpieć.A jak pójdzie do sądu (...)

Witam.
Posiadam spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Od grudnia 2011 roku nieruchomością

Witam. Posiadam spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Od grudnia 2011 roku nieruchomością

Witam. Posiadam spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Od grudnia 2011 roku nieruchomością Witam. Posiadam spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Od grudnia 2011 roku (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

. Za to bardzo bliska, cudowna dziewczyna z którą znamy się od dziecka w trakcie studiów zaszła w ciążę i wyszła za mąż za idiotę. Rok pózniej byli już po rozwodzie. Wyprowadziła (...)

WSFiZ - opłata za edukacje, sprawa w e-sądzie

WSFiZ - opłata za edukacje, sprawa w e-sądzie

zdecydowanie nie na moją kieszeń! Opłatyza jeden rok nauki... Oto pismo: Cytat: P O Z E W o zapłatę Wnoszę o zasądzenie na rzecz Powoda od Pozwanego następujących kwot: [DŁUGA (...)

kupno nieruchomosci w mojej sytuacji

kupno nieruchomosci w mojej sytuacji

przenieśli własność wraz z pozwoleniem na budowę i wylanymi ławami. Budowa z przerwami do 2011 roku i przestał na stanie surowym otwartym. W lipcu 2012 podpisałem z nim umowę przedwstępna za (...)

Alimenty

Alimenty

, z góry dziękuję. ewciaplock177 alimenty.pl Witam. chciałam zapytań czy jeżeli kobieta chce złożyć wniosek o alimenty od swojego męża (bezrobotnego od około 8 m-cy),a on udowodni że praktycznie (...)