opłaty rtv 2013 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV? Mam pytanie, czy są jakieś sposoby na to żeby nie płacić zaległej opłaty za abonament RTV? Np. co w sytuacji gdy telewizoru nie mam od lat 4 bo sie zjarał (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

sprzęty gospodarstwa domowego, zużyte przedmioty pierwszej potrzeby, rtv, agd) nie obawiaj się , by ogłosić upadłość nie musisz mieć jakiegokolwiek majątku, Sąd też nie zarekwiruje tych przedmiotów, (...)

odsetki ustawowe 2013

odsetki ustawowe 2013

odsetki ustawowe 2013 Ile wynoszą odsetki ustawowe w 2013 za zaległe opłaty abonamentowe RTV? ... o kurde, pierwszy raz zdałem sobie sprawę z tego że zalegam z opłatami za 2 lata (...)

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013

mojego portfela.  A więcej o tych zniżkach poczytać można tutaj: Abonament RTV 2013 adamN Z dniem 1 stycznia 2013 roku, opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV? Czy jako emeryt z pierwszą grupą jestem zwolniony od płacenia abonamentu rtv? Czy w tym roku zmieniło się coś w związku ze zwolnieniem z opłat na rzecz (...)

opłaty za RTV

opłaty za RTV

opłaty za RTV Temat, który powraca, a wiele osób i tak nie płaci abonamentu za RTV i ja do nich należę. Czy ktoś może mi wyjaśnić "po chłopsku" dlaczego za te same programy powinienem (...)

Jak uniknąć opłat RTV 2013 ?

Jak uniknąć opłat RTV 2013 ?

Jak uniknąć opłat RTV 2013 ? Ważna rzecz, ktoś wie jak zgodnie z prawem uniknąć opłat RTV 2013 ?

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

niestandardowej i w konsekwencji naliczeniu dodatkowej opłaty. Fakturę korygująca na kwotę 18.45 zł dostałem po miesiącu od wykonania terminowo usługi przez wybranego kuriera. Kwota błaha ale gdy (...)

opłata za rtv

opłata za rtv

opłata za rtv ile poczta polska pobiera opłatę za zapłacenie u nich opłaty za rtv?? pobierają ale z tego co masz zapłacić nic extra od ciebie:0 ładomysł

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r Witam Mam pytanie kto może zostac zwolniony z opłaty za abonamnet RTV w roku 2011?I ile taka ulga wynosi?Z góry dziekuje za wszelkie informacje (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

rekę). Nie mam więc mozliwości dokonania opłaty. W załączenu przekazuję zświadczenie o zarobkach, celem dołączenia do akt sprawy. abby26 Roszczenia alimentacyjne przedawaniają się po 3 latach! (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

spłaty i można jej się odmagać od dłużnika. Oczywiscie moj dliznik uciekl i sie chował w innej czesci kraju, znalezli go, gdzie pracuje i po sądzie (rowniez pokryli opłaty w polowie) ich komornik (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

. Sąd wyznacza opłaty za biegłego, opłaty sądowe itp. i będziecie musieli jakieś koszty ponieść. Znałem taką firmę, która również twierdziła, że nie pobiera opłat wstępnych (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

tej miłej firmie kredytu ale moją największą zaskoczony dostałem kredyt w mniej niż 2 godziny w moim koncie, a następnie myślę, że śnię, bo to było dawno czekałem na pożyczkę od 2013 roku (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

Y nie chciał uznać długu wynikającego z tytułu umowy o pracę brutto (powiększonego o składki i podatki), jedynie netto i to w kwocie 2.500 zł za okres od maja 2013 r. oraz obliczył kwotę pozostałego

 Kto może dokonać kontroli płatności opłaty abonamentowej RTV 2012?

Kto może dokonać kontroli płatności opłaty abonamentowej RTV 2012?

Kto może dokonać kontroli płatności opłaty abonamentowej RTV 2012? Kto może dokonać kontroli płatności opłaty abonamentowej? Poczta Polska i jej pracownicy. eli88prawSTU

Najniższa krajowa 2013 jest w  netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ??? Hej, obecna najniższa krajowa 2013 podawana jest w netto czy brutto? Tzn. chodzi mi o te kwotę 1600zł? Hej sa już jakieś plany na kwote minimalnej płacy (...)

Dobry wieczór,
zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację.
Od Stycznia 2013 roku byłam zarejestrowana

Dobry wieczór, zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację. Od Stycznia 2013 roku byłam zarejestrowana

Dobry wieczór, zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację. Od Stycznia 2013 roku byłam zarejestrowana Dobry wieczór, zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację. Od Stycznia 2013 roku byłam

Prośba o poradę w kwestii zwrotu opłaconego czynszu

Prośba o poradę w kwestii zwrotu opłaconego czynszu

wpłaconych przez nas od stwierdzonej daty zajęcia kanału wentylacyjnego na poczet przyszłych opłat czynszowych. 5) I ponadto, jeśli zajęcie kanału wentylacyjnego miało miejsce przed sierpniem 2013 (...)

Zakup sprzętu AGD i

Zakup sprzętu AGD i "dobrowolne" ubezpieczenie

. Hestli 1 Zastanawiam się czy jest sens rezygnacji z tego ubezpieczenia, czy dodatkowe opłaty "karne" będą mnie kosztować więcej... Jeśli to nie problem, czy można prosić o jakiś wzór pisma odstąpienia (...)

Jak odzyskać część wspólnego majątku nie mając przeprowadzonego podziału majątku?

Jak odzyskać część wspólnego majątku nie mając przeprowadzonego podziału majątku?

ZADEKLAROWAŁ OPIEKĘ NAD JEDNĄ Z CÓREK? Nadmieniam, iż od momentu ich zasądzenia 9 lat temu w wysokości po 60 zł na dziecko, nigdy nie podwyższałam tej kwoty. Uznałam, że skoro b. mąż wnosi całościowo (...)

ZAKUPY W FORMIE WYSYŁKOWEJ

ZAKUPY W FORMIE WYSYŁKOWEJ

roszczenie cywilne w procesie karnym lub z odrębnym roszczeniem wystąpić dio sądu cywilneg. hardgor Istnieje też druga strona. Moja firma sprzedaje sprzęt RTV przez Internet. Dwa razy spotkaliśmy (...)

Już niedługo znikną znaczki opłaty sądowej!!

Już niedługo znikną znaczki opłaty sądowej!!

Już niedługo znikną znaczki opłaty sądowej!! Witam. Ciekawą informacje wyszperałam w internecie. Już 2013 roku pożegnamy się z dotychczasowymi znaczkami opłaty sądowej, zostaną (...)

niesłuszna windykacja

niesłuszna windykacja

. Fakt, iż jedno pismo zostało wysłane do Pana w terminie uiszczenia opłaty nie zmienia niczego w sytuacji niespłacenia całego zadłużenia. Postępowanie nadal się toczy i jest Pan obowiązany do (...)

Rozczenia z tyt. najmu lokalu

Rozczenia z tyt. najmu lokalu

rachunków czy podwyzkach. Na pytanie odnoscie opłat odpowiadał ze mieszcze sie w pobieranej kwocie i wszytko wychodzi na zero. W umowie jest napisane ze pobierana kwota na opłaty jest kwota zryczałtowaną

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego rok 2013

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego rok 2013

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego rok 2013 Witam wszystkich, przeszukałam chyba wszystkie mozliwe strony na temat KA i roku 2013, dokladnie chodzi mi o to kto się wybiera na prawo

Podział majątku po rozwodzie a wspólne nakłady na mieszkanie

Podział majątku po rozwodzie a wspólne nakłady na mieszkanie

do 2013 roku?Oraz czy mozemy zawrzeć inne wydatki, typu wynagrodzenie niani, spłatę rat wyrównujące nasze dochody?Tak, aby żadna ze stron nie była pokrzywdzona? Witam, Oczywiście najlepiej byłoby

prośba o pomoc w rozwiązaniu kazusu

prośba o pomoc w rozwiązaniu kazusu

Mieszkaniowej nr 4/2013 z dnia 25 marca 2013r. w sprawie zatwierdzenia planu gospodarczego na rok 2013 i wysokości miesięcznych zaliczek z załącznikiem nr 1 przewiduje, że wysokość opłat bieżących, (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

lokalu . W 2013 roku po wyjściu za mąż przeprowadziłam się z malutkim synkiem do męża bo w mieszkaniu mojej mamy nie było możliwości zamieszkania z małym dzieckiem- mieszkałam w pokoju przejściowym (...)

Nowa Umowa Śmieciowa 2013 - różne warianty.

Nowa Umowa Śmieciowa 2013 - różne warianty.

niezamedlowane jak studenci. Od m3 zużytej wody, to inny pomyśl naliczania opłaty. Liczba metrów sześciennych zużytej wody jest proporcjonalna do liczby osób żyjących w danym mieszkaniu. Trzecią (...)

1

2