opłata rtv za 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Opłata za RTV za 2011 na jakie konto

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto Witam Na na jakie konto wpłaca sie kwotę za abonament RTV?Z góry dziekuję

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

abonament na rok 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi natta27 Witam Ile wynosi roczna opłata za abonament RTV w roku 2011?Z góry dziękuję za informacje tomek39 (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv Witam , czy ktoś może wie jaki jest nr konta bankowego do wpłat za abonament rtv 2011? Numer konta bankowego jest ustalany indywidualnie (...)

opłata rtv 2011

opłata rtv 2011

opłata rtv 2011 Witam Mam pytanie ile wynosi opłata abonamentowa rtv w tym roku 2011?Za wszelkie informacje będe bardzo wdzięczna i z góry dziekuję

opłata roczna za rtv i radio  za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku Witam Ile wynosi kwota za roczny abonament RTV i radio w roku 2011?W jaki sposób sie opłaca?Z góry dziękuję

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r Witam Mam pytanie kto może zostac zwolniony z opłaty za abonamnet RTV w roku 2011?I ile taka ulga wynosi?Z góry dziekuje (...)

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny Witam Ile wynosi łaczna opłata za poł roczny abonament TRV na rok 2011?w jaki spsób trzeba za niego zapłacić?Z (...)

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013 Witam! Od 1 stycznia 2013 roku opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł miesięcznie, a opłata za używanie odbiornika telewizyjnego lub (...)

Jaka jest opłata za rtv na 2011

Jaka jest opłata za rtv na 2011

Jaka jest opłata za rtv na 2011 witam, interesuje mnie stawka opłat za radio i telewizje, czy gdzieś można znaleźć pełny taryfikator? Radio - za jeden miesiąc - (...)

Opłata rtv na 2011 za cały rok

Opłata rtv na 2011 za cały rok

Opłata rtv na 2011 za cały rok Witam czy da się opłacić abonament za cały rok z góry? Czy można to wpłacić na to samo konto co abonament co miesięczny ? Wystarczy pomnożyć (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

posiadającym takie nieruchomości należy się odszkodowanie za utratę wartości działki i przede wszystkim opłata za służebność gruntu. Stawki za służebność są oczywiście (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

mają na każdej rozprawie 5 adwokatów, możecie im skoczyć, składaja sprawy przez sąd w Łodzi który działa na ich korzyśc. Będziecie mądrale apelować, płacić za adwokata za pozew, za (...)

Opłata abonamentowa za rtv - zawiadomienie o zajęciu prawa majątkowego

Opłata abonamentowa za rtv - zawiadomienie o zajęciu prawa majątkowego

Opłata abonamentowa za rtv - zawiadomienie o zajęciu prawa majątkowego Witam serdecznie, Szanowni Państwo piszę w imieniu mojego taty który kilka dni temu dostał zawiadomienie z US o (...)

opłata za rtv

opłata za rtv

opłata za rtv ile poczta polska pobiera opłatę za zapłacenie u nich opłaty za rtv?? pobierają ale z tego co masz zapłacić nic extra od ciebie:0 ładomysł

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012 Co mi grozi za niepłacenie abonamentu RTV? Chodzą jakieś kontrole słyszałem. ok.600zl kary ariadna1 jaki dokładnie abonament? radio czy radio i tv? zreszta, (...)

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?!

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?!

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?! Witam ile czasu trwa przedawnienie zaległości za abonament RTV?! po 5 latach waldek_80 Można również starać się o umorzenie (...)

ile będzie wynosić opłata za rtv w 2012

ile będzie wynosić opłata za rtv w 2012

ile będzie wynosić opłata za rtv w 2012 witam. ile ma wynosić czyli ile zapewne ma wzrosnąć opłata za aobnament radiowo telewizyjny w przyszłym roku? Opłata za (...)

Ile będzie wynosić opłata rtv 2012 za radio?

Ile będzie wynosić opłata rtv 2012 za radio?

Ile będzie wynosić opłata rtv 2012 za radio? Prosiłabym o informację ile w przyszłym roku będzie wynosić opłata abonamentowa za radio na cały rok? Opłata za (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

windykacyjna intrum justitia,mój dług wobec idei za dwa telefony łacznie z opłata za zerwanie umowy wynosi 3500zł.na początku sierpnia ta firma windykacyjna wysłała mi wezwanie przedproceduralne (...)

Uwaga z Sygma Bank

Uwaga z Sygma Bank

zaksięgowane w terminie za co doliczyli sobie odsetki, których ja nie uwzględniłam przy spłacaniu. sprzet rtv komputer 2000zł- odsetki naliczone 460,92zł. tak własnie wyglądają zakupy (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

zwrotu połowy kosztów za lekarstwa jakie ponoszę na dziecko, które kiedyś leczyło się onkologicznie.Ale problem jest tego typu,że nie zapłacił do 10-tego czerwca alimentów za czerwiec,ponieważ (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

zaplace za badanie. Nie bede uchylal sie od alimentow, ale chce miec pewnosc. za tydzien badanie, co robic? jestem bezrobotny czy moge byc zwolniony z oplaty za bad. DNA gdy przegram? POMOCY (...)

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

bankowego 00. W tytule wpłaty/przelewu prosimy wpisać: ?spłata zadłużenia, nr wewnętrzny pracownika?." W załączniku otrzymałam zestawienie wynagrodzenia za każdy miesiąc pracy, ale nie fakturę (...)

opłata rtv 2012 - kontrola odbiorników

opłata rtv 2012 - kontrola odbiorników

opłata rtv 2012 - kontrola odbiorników Witam, może mi ktoś powiedzieć kto kontroluje to czy mamy w domu odbiorniki tv lub radia za które powinniśmy płacić abonament? czy mam prawo nie (...)

opłata za telewizor i radio 2011- kwartał

opłata za telewizor i radio 2011- kwartał

opłata za telewizor i radio 2011- kwartał Witam Ile wynosi opłata za abonament telewizyjny i radiowy w roku 2011 za okres 1/4 roku?Będę wdzieczna za odpowiedzi. Pozdrawiam

spadek

spadek

1/4 mieszkania ma wartość 35 tys zł .Proszę o pomoc jak mogę odzyskać te pieniądze bez przeciągających się spraw sądowych. Z góry dziękuje za odpowiedź mario1994 Ze spadkami jest zawsze skomplikowana (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo i prawo a alimenty (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

, sprawy toczą się w sądach po kilka lat, a u komornika po kilkanaście. Rzeczywiscie pobierają opłaty ale opłącają za mnie 50% kosztów i nic za komornika. W razie pytań proszę pisać: piasecki-kon@o2.pl

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

rozwodu.w 2010 urodziłam dziecko za granicą,wróciłam do polski jak dziecko miało 6,5 miesiąca, czyli już za póżno na składanie wniosku(nie wiedziałam że istnieje termin)mój były mąż (...)

1

2