opłata rtv na 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny Witam Ile wynosi łaczna opłata za poł roczny abonament TRV na rok 2011?w jaki spsób trzeba za niego zapłacić?Z (...)

Opłata rtv na 2011 za cały rok

Opłata rtv na 2011 za cały rok

Opłata rtv na 2011 za cały rok Witam czy da się opłacić abonament za cały rok z góry? Czy można to wpłacić na to samo konto co abonament co miesięczny ? Wystarczy pomnożyć (...)

Jaka jest opłata za rtv na 2011

Jaka jest opłata za rtv na 2011

Jaka jest opłata za rtv na 2011 witam, interesuje mnie stawka opłat za radio i telewizje, czy gdzieś można znaleźć pełny taryfikator? Radio - za jeden miesiąc - 5,35 zł - za (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

abonament na rok 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi natta27 Witam Ile wynosi roczna opłata za abonament RTV w roku 2011?Z góry dziękuję za informacje tomek39 do kiedy trzeba (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

. danutastreusel Witam Jak ajest kwota abonamentu RTV na rok 2011?Będę wdzięczna za informacje kasia58 Witam Na jakie konta wpłaca sie opłate za abonament rtv?Z góry dziekuje (...)

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r Witam Mam pytanie kto może zostac zwolniony z opłaty za abonamnet RTV w roku 2011?I ile taka ulga wynosi?Z góry dziekuje za wszelkie (...)

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto Witam Na na jakie konto wpłaca sie kwotę za abonament RTV?Z góry dziekuję

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013 Witam! Od 1 stycznia 2013 roku opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł miesięcznie, a opłata za używanie odbiornika telewizyjnego lub radiowego i telewizyjnego

opłata rtv 2011

opłata rtv 2011

opłata rtv 2011 Witam Mam pytanie ile wynosi opłata abonamentowa rtv w tym roku 2011?Za wszelkie informacje będe bardzo wdzięczna i z góry dziekuję

opłata roczna za rtv i radio  za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku Witam Ile wynosi kwota za roczny abonament RTV i radio w roku 2011?W jaki sposób sie opłaca?Z góry dziękuję

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

mojej działce tylko) szacuję na jakieś 60m. Na stary kabel była podpisana zgoda z elektrownią wraz ze skromnym odszkodowaniem. Na położenie nowego (niby to było tylko przełożenie (...)

Opłata abonamentowa za rtv - zawiadomienie o zajęciu prawa majątkowego

Opłata abonamentowa za rtv - zawiadomienie o zajęciu prawa majątkowego

!!! Chciałbym oczywiście skorzystać z powyższej opcji, liczę na pomoc i nie ukrywam, że zależy mi też trochę na czasie (mam maks. czas do środy, wtedy mija 7 dniowy czas na złożenie (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

personalne ale ja jestem zbyt inteligentny by z hołotą rozmawiać ! a tera idę na Krzyś Pan Krzyś tonie w dlugach ale sra po forach na prawników i innych bo mu sie do doopy dobrali, buhahaha. (...)

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012 Co mi grozi za niepłacenie abonamentu RTV? Chodzą jakieś kontrole słyszałem. ok.600zl kary ariadna1 jaki dokładnie abonament? radio czy radio i tv? zreszta, masz (...)

Uwaga z Sygma Bank

Uwaga z Sygma Bank

Uwaga z Sygma Bank padłam ofiarą tego niby banku. sprzet rtv brałem na raty- blankiety do zapłaty były na inną kwotę jak przy kredycie na 1na rok. kiedy mój był na (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

kilku miesiącach sami wystawili mi pismo, że rozkładają dług na raty. Z tym, że ja wpłacałam wszystko na konto TP, nie na ich ponieważ nigdy nie dostałam informacji z TP, że mój (...)

Ile będzie wynosić opłata rtv 2012 za radio?

Ile będzie wynosić opłata rtv 2012 za radio?

Ile będzie wynosić opłata rtv 2012 za radio? Prosiłabym o informację ile w przyszłym roku będzie wynosić opłata abonamentowa za radio na cały rok? Opłata za używanie (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

nie każdego stać na 100 czy 200 zł na poradę ,bądź ok . 1000- 1500 na "reprezentanta" w sądzie iza12014gmail.com alimenty.pl Prawo rzekomo mówi tyle ile ojciec dziecka płaci ty masz (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

zawiesił mi płacenie alimentów na czas pozostawania bezrobotnym? Czy sąd może się nie zgodzić na coś takiego? Pozdrawiam pieprziwanilia Witam, mój były przestał płacić alimenty (...)

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

tak się stało Pani fitma musi skutecznie wytoczyc powództwo, a Pani musi pilnować terminu na wniesienie sprzeciwu. Jeśli potrzebuje Pani pomocy, musiałabym dostać więcej informacji. Na tej (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

. Dowiadywałam się, nie ma szans na więcej. beata Jak to jak IM sie zylo z 9 setkami miesiecznie? To bylyu pieniadze na JEDNO dziecko i tylko na nie a nie rowniez na mamusie (tak ja (...)

spadek

spadek

nich dom przechodzi na współmałżonka, czyli w tym momencie z racji ze zmarła babcia przechodzi na dziadka. Czyli połowa domu należy się dziadkowi a druga połowa babci: jest dzielona na (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl maciej99 szukam kogoś kto korzysta lub korzystał kiedyś z firmy windykacyjnej-Alibi Bartłomiej Kucharski z Warszawy (...)

podział majątku i co dalej

podział majątku i co dalej

198006 Opłata to 5% z 128 tys. Są bardzo diże szanse na odzyskanie pieniędzy. Polega na tym, że żąda Pani unieważnienia umowy darowizny, bowiem została sporządzona z pokrzywdzneiem (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

wcześniej bo w maju. Bardzo się zdziwiłam,gdy nie chcieli mi zapisać dziecka na mojego narzeczonego tylko na byłego męża(300 dni).Nie było innego wyjścia jak tylko zapisać na ex męża.Po (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, ze trzeba wypełnić kilka dokumentów i wpłacić 850 pln wpisowego. Zrezygnowałem z tego, bo uważałem, że opłata jest zbyt wygórowana. W lutym 2011 r. otrzymałem pismo ze spółdzielni, (...)

Przedawnienie roszczeń  - zaległe czesne

Przedawnienie roszczeń - zaległe czesne

10/2012. Na wezwaniu wymagalny termin zapłaty za pierwsze 4 miesiące jest na 10/2011 czyli miesiąc w którym była zawarta umowa. Natomiast za 10/2012 moim zdaniem nie powinna byc naliczana opłata (...)

Do jakiej instytucji się należy zwrócić i w jakiej formie.

Do jakiej instytucji się należy zwrócić i w jakiej formie.

budynków komunalnych w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni użytkowej ( wyliczenia dokonano na podstawie sezonu grzewczego od 15 października 2010 r. do 15 kwietnia 2011 r.) o 30%. Fakt tak (...)

krus

krus

chorobowa na poczet zaleglych skladek? Nie zostawiajac nawet na chleb? Nawet komornik nie zabiera calego wynagrodzenia. ayla91 Mam po dziadkach ze strony mamy gospodarstwo rolne 6ha 57arów . Zajmuję (...)

1

2