opieka na dziecko art 188 po rozwodzie Wyszukiwarka e-prawnik.pl


co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

wpływających co miesiąc na konto. Widzicie tylko i wyłącznie swoją sytuację.. ale sytuacji drugiej strony to już nie dostrzegacie. Po prostu patrząc na wasze wyrachowanie, i tą specyficzną (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

coś odpowie na pytania psychologów to przepadnie i ma pan dziecko, to podstawa. Pozdrawiam wszystkich dobrych ojców gesol100 To nie prawda , teraz sądy inaczej patrzą na to wszystko ,myślę (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

. Dowiadywałam się, nie ma szans na więcej. beata Jak to jak IM sie zylo z 9 setkami miesiecznie? To bylyu pieniadze na JEDNO dziecko i tylko na nie a nie rowniez na mamusie (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

zarabia 4000tys ma wpisane najniższą krajową a alimenty mam po 300zł syn 9 lat córka 8 lat woj.podlaskie myślę że po 700zł na dziecko jak na razie. wiewióreczka33 alimenty.pl (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

bardzo - a co mają wspólnego twoje dojazdy z kwotą alimentów??? to są pieniądze na dziecko a nie na twoje dojazdy na uczelnię. Ty też masz obowiązek łożenia na dziecko, (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pieniędzy na dziecko .jak mam udowodnic ze ma 3razy więcej dochodów niż na umowie (najniższa krajowa)ja pracuje ale moja wypłata starcza na opłaty dodam jeszcze że wzieliśmy (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

zgadzac na powrot meza po jego zdradach.Skoro sie zgodzilas na jego powrot to na co czekasz-wiaderko litosci??? Masz to czego sama swiadomie chcialas.Pozwolilas na powrot do domu (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

zareagował w żaden sposób na powyższy wypadek, nie założył opatrunku, nie zawiózł na pogotowie, nie zarządał dokumentacji o szczepieniu psa tylko dalej grilował. na następny dzień (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

na to dziecko. Czy w takiej sytuacji mieli prawo pozbawić mnie tych zasiłków? Czy brak zasądzonych alimentów na ostatnie dziecko ma wpływ na ich decyzję? Jeżeli tak do (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

dawała mu dziecko np. na wikend albo na spacery a ja się boję bo nawet pod moją obecność na spacerach on np. biega z dzieckiem i chowa mu się za samochodami na osiedlowej (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

tam nasze dziecko.Toczymy na okrągło wojne.Ostatnio nawet mąż zagroził mi że jeżeli nie będe zezwalać na zabieranie dziecka do jego rodziców to rozstaniemy się.Niedawno po pijanemu (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

okresie jednego roku po naszym rozwodzie, a moze zostalo poczete jeszcze przed rozwodem. Ona nie chce abym kiedykolwiek sie o nie upominal. Na marginesie gdyby nie to wezwanie, to nie wiedzialbym (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

),że po 5 latach moge go uzyskać , czy to prawda? Mąż ma ograniczone prawa rodzicielskie ze względu na nadużywanie alkoholu. Czy mam jakieś szanse na rozwód? Beata alimenty.pl Stello, (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

ze to sa alimenty na nia i na nasze jeszcze nie urodzone dziecko) wobec tego zgodziłem sie na 350zl i podpisałem wyrok moja zona rowniez. Skoro te pieniadze maja byc tylko na (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

,CZEKAN NA SPRAWE O POZBAWIENIE PRAW OJCOWSKICH NA MOJA CORKE,Z OJCEM DZIECKA NIE JESTEM PONAD 2 LATA,PO ROZTANIU SIE ZNIM BRAL DZIECKO NA WEEKENDY,ALE ZAWSZE JA PRZYPROWADZAL (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

dziecko mowiło ze chce mieszkac ze mną a nie ojcem...Panie powiedziały rozniez...ze dziecko po 6 roku zycia potrzebuje bardziej ojca niz matki!! Syn ma 8 lat. Powiedziano rowniez...ze korzyscią (...)

Ograniczenie praw rodzicielskich

Ograniczenie praw rodzicielskich

najmocniej na świecie.Jakim jest ojcem-który ojciec pozwala na to by jego dziecko ciągle ogladało go z walizkami ,jakie dziecko wytrzyma słowa ojca ''tatus już będzie z wami'' (...)

DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......

DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......

na dziecko 1000 pln co miesiąc, bezczelnie mówi że mało, a do pracy nie idzie, założyłem lokatę dla dziecka na przyszłość i wpłacam co miesiąc 200-300 pln żeby miała na (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

dochodu. Asiula Wiem, ze jest taka zasada jezeli chodzi o alimenty na dzieci. Czy to samo dotyczy alimentow na byla malzonke? I jeszcze jedno: piszesz, ze obowiazek moze przejsc na rodzicow. (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

po rozwodzie, jego żona nie mogła mieć dzieci, zdecydowali się na adopcję i po podpisaniu papierów poszła do innego, zależało jej tylko na podpisaniu papierów. Wiem (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

samochodu) kiedy zawozi się dziecko do lekarza czy na dodatkowe zajęcia, koszty dojazdu do szkoły na wywiadówkę, to są koszty biletów na wycieczki, koszty wycieczek szkolnych (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

mi na złość nie zabierał dziecka na czas lub odwoził później ale nigdy nie odbijało się to na małej. Teraz gdy pojawiła się kobieta w jego życiu mam wrażenie że dziecko (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

adwokat i zażądała... 900 zł na dziecko i 400 zł. na siebie. Powody? Dziecko i ona są przewlekle chore. Z wyliczeń mojej byłej wynikało, że na utrzymanie dziecka wydaje... (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

sprawą ojca i matki w równym stopniu. Mój kolega płaci na 8-miesięczne dziecko 1500 PLN alimentów!! Czy naprawdę matka wydaje miesięcznie na córkę 3tyś zł? (zakładam, że ona również (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

dodatki na dziecko bez moej wiedzy podała ze samotnie wychowuje dziecko w celu wyłudzenia wiekszej ilości dodatków typu children tax itp o czym powiedziała mi po fakcie ja pracuje (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

UK synek w PL.Przez 2lat wysylalem 50? na samo dziecko co tydzien.Odkad sie dowiedzialem ze jestem zdradzany i jest w ciazy 3m moja ex dziewczyna.Zostawilem ja wysylajac 160? na dziecko (...)

alimenty

alimenty

pytanie jest takie czy sad nakaze płacic jej alimenty czy nam ? i czy beda brane pod uwage moje dochoty czy tylko jej ? Nie chce płacic na jej dziecko ? dausner Czy ojciec który łoży alimenty (...)

Alimenty dla rodziców

Alimenty dla rodziców

, przejdzie on na dziecko. Zwolnieniu od obowiązku podlega żona, która ma orzeczony rozwód z winy męża. O ile wiem jedyny sposób, by dziecko nie było zobowiązane do płacenia alimentów (...)

Mężczyzna a opieka nad zdrowym dzieckiem.

Mężczyzna a opieka nad zdrowym dzieckiem.

, a w szczególności ze względu na płeć. Możesz w tej sprawie zwrócić się na piśmie do pracodawcy o udzielenie 2 dni opieki na dziecko, a jeśli odmówi, to nie sprzeczaj się, (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

jedno dziecko, wiedząc ,że nie bedzie was na to stać. A później właśnie są lamenty- skąd wziąć teraz pieniadze na to czy na tamto i jak tu zrobić zeby mniej płacić na (...)

1

2

3

4

5

...

29