okres ochronny pracownika przed emerytura 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Emerytura 2012 okres ochronny

Emerytura 2012 okres ochronny

Emerytura 2012 okres ochronny Od kiedy liczy się okres ochronny przed emeryturą, czy z chwilą kiedy osiągnę 61 lat życia, czy też dopiero kiedy na moim liczniku (...)

Okres ochronny przed emeryturą 2012, ile będzie wynosić?

Okres ochronny przed emeryturą 2012, ile będzie wynosić?

Okres ochronny przed emeryturą 2012, ile będzie wynosić? Witam, moje pytanie jest następujące, czy rząd ma zamiar zmienić coś w sprawie ochrony pracownika który jest (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

trakcie zwolnienia lekarskiego czy mogę rozwiązać umowę o pracę w trybie natychmiastowym w trakcie jego trwania irena prawo-pracy.net Mozesz tak zrobić. Kodeks pracy chroni jedynie pracownika przed (...)

Okres ochronny przed emeryturą 2012

Okres ochronny przed emeryturą 2012

Okres ochronny przed emeryturą 2012 Od kiedy liczy się okres ochronny przed emeryturą. Czy z chwilą kiedy osiągnę dajmy na to 61 rok życia, czy dopiero kiedy (...)

zwolnienie dyscyplinarne

zwolnienie dyscyplinarne

) ciężkiego naruszenia przez pracownika podstawowych obowiązków pracowniczych; 2) popełnienia przez pracownika w czasie trwania umowy o pracę przestępstwa, które uniemożliwia dalsze zatrudnianie (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

, nie mogę wykorzystać urlopu...Jakie są przepisy? jowa prawo-pracy.net Jeśli pracodawca miał z Panią podpisaną umowę do końca kwietnia, to ciąży pewnie wtedy nawet jeszcze nie było (skoro okres (...)

ochrona przed zwolnieniem przed emeryturą

ochrona przed zwolnieniem przed emeryturą

ochrona przed zwolnieniem przed emeryturą hej, prosze mi pomóc, pytanie est proste niestety zbyt wiele obeznanych osób dalo mi sprzeczne rady. na ile obecnie lat przed emeryturą nie mozna (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

maju 2009 kończy mi się urlop wychowawczy.dowiedziałam się że od stycznia został przedłużony okres urlopu wychowawczego płatnego. Czy mnie też przedłuży sie ten okres. wesper prawo-pracy.net (...)

Wymeldowanie pełnoletniego dziecka.

Wymeldowanie pełnoletniego dziecka.

. Wówczas Sąd orzeka o eksmisji - ale spokojnie - wyroków nakazujących opróżnienie lokalu nie wykonuje się w okresie od 1 listopada do 31 marca - okres ochronny :) Po tym okresie zazwyczaj (...)

Emerytura

Emerytura

sytuacje teraz w firmie i boję się żę mogą mnie zwonić czy przysługuje jakaś ochorona dla pracownika przed odejściem na emeryturę?Z góry dziękuję za pomoc anitka56 Witam mam (...)

Ochrona pracownika

Ochrona pracownika

Ochrona pracownika Witam Moje pytanie dotyczy, w tym roku odchodzę na emeryturę skończyłem 55 lat i chciałem się zapytać czy obowiązuje mnie może jakiś okres ochronny przed (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

bezrobotna posiada co najmniej 20 letni okres uprawniający do zasiłku. piotrek 34 Po pierwsze zasiłek dla bezrobotnych przysługuje przez okres 12 miesięcy bezrobotnemu powyżej 50 roku życia, (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

przepisach prawnych. Otóż ZUS ma 5 letni termin na wydanie decyzji o zaległości, ale jest to wg nowych przepisów - być może przed 2003 rokiem ten okres też był krótszy.Jeśli ten termin (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

umowy przed koncem okresu minimalnego 300zł jak byście czytali co podpisujecie to wiedzieli byscie ze jak nie wypowiesz umowy miesiąc przed zakonczeniem okresu minimalnego przechodzi ona na okres (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

alimenty na siebie i teraz mam pytanie czy na decyzję sądu ma wpływ emerytura mojej babci i zabezpieczenie na czas procesu w sprawie rozwodowej przyznane na moja mame i mojego brata? różyczka Witam! (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

kk i co i nic te artykuły są bez sensu odnosząc się do powyższego wpisu nie ma tam nic z tych art.malo tego przed sądem trzeba udowodnić tą szkodę pod warunkiem że osoba firma lub instytucja jest

Ksiazeczka mieszkaniowa

Ksiazeczka mieszkaniowa

okolo 2.000 zlotych, zalozona w lipcu 1988 roku (rok przed granica "premii gwarancyjnej") i stoje przed wyborem, zlozyc wniosek o nowa lub zlikwidowac? prosze o porade, co mi sie bardziej oplaci

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

Y nie chciał uznać długu wynikającego z tytułu umowy o pracę brutto (powiększonego o składki i podatki), jedynie netto i to w kwocie 2.500 zł za okres od maja 2013 r. oraz obliczył kwotę pozostałego

WEZWANIE DO ZAPŁATY

WEZWANIE DO ZAPŁATY

okres przedawnienia proszę sobie jeszcze sprawdzić. mrozowskim a to przedawnienie roszczenia liczyć od którego momentu?Od dnia otrzymania wezwania do zapłaty? masiv Przedawnienie biegnie od daty