oferty pracy w rolnictwie na rok 2011 w niemczech Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

otrzymali obywatelstwo niemieckie w 2005r. z lini mojej mamy, a ja nie bo urodziłam się w1973r. Teraz wszyscy mieszkają w Niemczech, a ja zostałam w Polsce. Czy jest ktoś (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

polski sąd to na tej podstawie można domagać się alimentów od osoby zamieszkującej w Niemczech. legate Moja sprawa toczy się juz 3 rok w Sądzie Okregowym w Łodzi-porażka.Dłużnik (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

- jest na miejscu poprostu. w kazda sobote idzie z dziadkiem ze str ojca na drobne zakupy, ten dziadek pomaga jej w nauce jak i daje drobne na drobne zachcianki. matka dziecka (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Signum Wojciecha Dynasia z Sosnowca. Skutecznie w 100% choc nie ukrywam, troche się naczekałem szczególnie w kolejce na pierwsza wizyte. Gość widac rozchwytywany i pozajmowany bo nawet (...)

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

, skoro mieszkamy na stale w Niemczech (obywatelstwo mamy polskie)? Jaka roznica bylaby w przypadku rozwodu w Polsce a jaka w Niemczech? Czy ktos moze odpowiedziec (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

becikowego? (oczywiście przy zachowaniu zasady obowiązkowych badań ciążowych raz w trymestrze). Czy próg 1922PLN na osobę w rodzinie czyli w tym wypadku na mnie i noworodka (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

vat25. co w takiej sytyacji mam zrobić. Prosze o odpowiedz guto Witam, mam pytanie mąż sam był w Holandii, ma fakturę na wynajem lawety, otrzymał w komisie w Holandii nie (...)

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

poprzedniego mauzenstwa. Ostatnio przyznali jej alimenty w niemczech na dwójkę moich dzieci ?566 pracowałem wtedy jeszcze w niemczech. Ale czy mogła podać mnie o alimenty (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż (...)

Malzenstwo z cudzoziemcem

Malzenstwo z cudzoziemcem

włocha i chcemy się pobrac w polscew USC.on od osmiu lat mieszka w niemczech i ma tam stały pobyt.po slubie będziemy mieszkac własnie w niemczech i w zwiazku z tym (...)

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

Mieszkam w de a moja corka w Pl i pobieram w de kindergeld evi alimenty.pl oczywiscie ze jest mozliwe pobierac kindergeld w niemczech Mieszkam tu pracuje i pobieram kindergeld (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

w Polsce. Ojciec mojej corci nie placi alimentow w zwiazku z czym zlozylam sprawe do komornika. Mam jednak obawy,ze komornik nie bedzie w stanie sciagnac zaleglych alimentow. Wiem,ze jest tzw.Fundusz

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

firmy w Polsce jest Pan Grzegorz R. Dostałam nie dawno właśnie pismo z Niemieckiego Sądu że mam się stawić w Mannheim w Niemczech na pierwszą rozprawę miedzy mną (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

trafiłeś na zołzę która nie zhańbiła się pracą ale nie oceniaj wszystkich kobiet jednakowo . Taka która ma już dziecko w wieku w którym może iść do pracy niech się (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

sprawie założeń do budżetu na 2012 rok. Ministerstwo Pracy wyszło z propozycją do Komisji Trójstronnej, aby podnieść płacę minimalną do 1500 zł - powiedziała w piątek (...)

Możliwość wydania paszportu bez zgody ojca?Proszę o pomoc!

Możliwość wydania paszportu bez zgody ojca?Proszę o pomoc!

nie będzie jej miał, jest na utrzymaniu matki od paru lat, ja mam oferty pracy w Anglii, legalne, chcę tam przenieść się na stałe, czy są jakiekolwiek szanse aby Sąd (...)

Praca w Niemczech 2011 - oferty pracy !!!

Praca w Niemczech 2011 - oferty pracy !!!

Praca w Niemczech 2011 - oferty pracy !!! witam. polecam serdecznie oferty pracy w Niemczech na stronie: http://praca.money.pl/praca_za_granica/praca;w;niemczech,lokalizacja,4.html

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

jak ty !!!!!!!!! gabi26 w pełni sie zgadzam z Sylwia! WSZYSTKICH was dłużników alimentacyjnych powinni pozamykać i to nie na rok,tylko na tak długo jak długo nie płaciliście (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

naruszenie przepisów tj. korzystanie z pracy na czarno pracodawcy grozi grzywna w wysokości 3.000 PLN. Podobne konsekwencje grożą za nieodprowadzanie w terminie składek na (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

EUROPEJSKIEJ. Miejmy nadzieje, ze w koncu politykaka represji prawa roszczen o alimenty na rzecz doroslego dziecka czy innych czlonkwo rodziny spadnie na wydzialy polityki socjalnej. W (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile nam zostaje w (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

.......... Podpisujesz umowę na okres próbny na 3 m-ce, potem na rok.. a po 2 tygodniach od podpisania umowy na rok dowiadujesz się, że dziewczyna jest w ciąży (...)

alimenty

alimenty

pomoże. W dodatku jest nowe prawo, w którym rodzic może uchylić się w ogóle od płacenia alimetów na pełnoletnie dziecko, gdy jest to dla niego zbyt duże obciążenie a dziecko (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

a teraz ze wzgledu na moja prace w Londynie. Nie zamenilabym go nai nnego faceta w zyciu. W ogole nic sie nie zgadza co tu pisza. Nie mamy zadnych konflikotw na tle religijnym (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

to miejsce w kwietniu podczas robienia projektu organizacyjnego na nowy rok szkolny. Z dniem 4 maja 2011 pracownik poszedł na zwolnienie lekarskie, przypuszczam że na (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

pracy i tam ustaliłem że nie ma jej w pracy na drugą zmianę. Zadzwoniłem do niej, powiedziała że nie ma jej w pracy, że jest u jakiejś koleżanki z pracy (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

. maz oddal pozew w polowie grudnia w sadzie w gliwicach i jak na razie jest cisza. ja bym wolala zeby sie to jak najszybciej skonczylo. neta alimenty.pl jeszcze troche poczekasz ja skladalam (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

CHLOPCOW W WIEKU 16 LAT-12 -LAT 9 LAT Z ICH MATKA JESTEM W TRAKCIE ROZWODU A KTORY BEDZIE SIE TOCZYL ZNAJAC MOJA ZONE DOSC DLUGO NA OSTATNIEJ SPRAWIE ZOSTALY ZASADZONE MI ALIMETY W (...)

1

2

3

4

5

...

41