Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  teraz umowe sprzedaży ze mną. I czy on powinien to auto opłacić ?, i drugi Problem jesli ma on to opłacić to jak, jesli ja juz poszedłem zrobić akcyze na tę sfałszowaną umowę z tą sp. zo.o. do (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  ślub kościelny ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać.Dlatego zwracam się o pomoc do kogoś kto się na tym zna.Pozdrawiam. Eva Witam mam pytanie ja jakiej podstawie mozna uzyskac rozwód koscilny (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  biskupi odpowiedział przecząco na nieważność małżeństwa. Muszę napisać odwołanie do 2 instancji, szukam jakiejś porady jak to napisać. Lusi Witam. Moj narzeczony takze stara sie o (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  dzieje z moimi dokumentami!!Po długich negocjacjach i wypominaniu ze musiał dopłacic do pozwu 1 złoty ( JEDEN ZŁOTY )otrzymałam kopię -pozal sie Boże -pozwu....Następnie p.Mecenas C. zarzekał (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  dotyczy...i nadal poruszam he he. jak cosik wykombinujecie to my jestesmy ZA!!! zrobmy jakis strajk i zawalczmy o podwyzki tez bo to co zarabiamy to...hmmm....ochlapy !!!! w biedronce wiecej zarabiaja!!! (...)

 • Reklamacja butow - odmowa13 Maja 2008

  usunąć,dodatkowo jesli wada nastąpiła do 6 miesięcy od zakupienia tzn, że była ukryta już w dniu zakupienia.Polecam udać się do Państwowej Inspekcji Handlowej i złożyć sprawę do (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!23 Stycznia 2005

  zaproszenie z PL. Jedziesz do Urzędu Wojewodzkiego i prosisz o formularz na zaproszenia. Placisz pare zlotych, przynosisz dokument ze masz jakies tam lokum (badz twoi rodzice i wyrazaja zgode na (...)

 • Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie8 Sierpnia 2002

  . Ciagle albo wycieczki, albo kino albo wyjazdy, muzea - jednym slowem duzo atrakcji. Na mysl o tym, ze ma jechac do matki, dostaje wysypki, zaraz jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co robic? Bede mogla chyba wykorzystac jeszcze 21 dni (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

  . Ustawodawca bowiem nie przewidział w treści art. 73 odrębnego trybu w zakresie przedłużania urlopu. Powyższe oznacza, że dyrektor szkoły, otrzymując wniosek od nauczyciela o przedłużenie zakończonego (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane