Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Mam wyrok w zawieszeniu13 Sierpnia 2004

  Mam wyrok w zawieszeniu prawomocny od listopada2003 na 2 lata - problem w tym że otrzymałam wezwanie jako podejrzana art.270 kk1 Na komisariacie odmówiłam zeznań . Jak dalej może wyglądać postępowanie w (...)

 • ODWIESZENIE WYROKU8 Czerwca 2010

  Witam Wczoraj dostałem informację, że mój wyrok został odwieszony - co teraz mam zrobić? pisać odwołanie czy odroczenie wykonania kary? Witam, w dni wczorajszym, tj. 28.02.2013 dostałem od Sądu Rejonowego (...)

 • ODWIESZENIE WYROKU .6 Listopada 2003

  Witam wszystkich bardzo serdecznie i proszę o pomoc,ponad 3 lata temu ukradłem buty w Bytomiu(kwota 400zł) i zostałem ukarany karą 6 miesięcy na 3 lata w zawieszeniu, teraz niedawno znowu mi sie poprzestawiało (...)

 • Odwieszenie Wyroku przed sprawą 28 Marca 2012

  Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa aby Sąd nie odwiesił mi Kary pozbawienia Wolności z warunkowym zawieszeniem ? W 2009 roku zostałem skazany na dwa lata z warunkowym zawieszeniem oraz grzywną (...)

 • wyrok w zawieszeniu15 Lipca 2010

  Witam, Mam wyrok w zawieszeniu 7 miesięcy na 3 lata. Po jakim czasie moje papiery będą zupełnie wyczyszczone? Kiedy będę mógł się starać o zaświadczenie o niekaralności? Witam mam takie pytanie dostałem (...)

 • Odwieszenie wyroku - co robić18 Marca 2014

  Dzisiaj odwiesili mi wyrok - 5 miesięcy na 2 lata. Okres próby kończy mi się w styczniu 2015 roku i mam też do zapłaty nawiązkę 7000 zł. Jeśli chodzi o nawiązkę to wiem że powinienem spłacać ją chociaż (...)

 • Jak przebiega odwieszenie wyroku26 Sierpnia 2010

  Witam, mój znajomy miał wyrok w zawiasach za prowadzenie pod wpływem, wczoraj został złapany po raz kolejny. W jaki sposób będzie następowało teraz postępowanie, tzn. czy będzie miał rozprawę czy z (...)

 • Przedawnienie wyroku-potrzebuje pomocy22 Października 2010

  Moj chlopak mial wyrok w zawieszeniu 6 miesiecy na 2 lata za grozby karalne-niestawial sie do kuratorki poniewaz pracowal na zmiany dzie i nocki-ale byl u niej pare razy w innym terminie -jej nie bylo (urlop,chorobowe) (...)

 • Żona ubiega się o odwołanie wyroku w sprawie o alimenty20 Stycznia 2009

  Witam. Chciałam prosić o pomoc i poradę. Kilka dni temu mój narzeczony stawił się w sądzie ( u sędziego ? nie na rozprawie), który oznajmił mu, że jego była żona ubiega się o odwieszenie (...)

 • Kiedy przedawnienie?11 Czerwca 2003

  Kiedy przedawnia się wyrok w sprawie karnej z zasądzeniem 2-ch lat w zawieszeniu i grzywną? Wyrok miał miejsce w 1999 roku.Obecnie mogę być sądzony w sprawie karnej za zniszczenie czyjegoś mienia /z dwóch (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane