Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  odszkodowań: info@duzeodszkodowania.com; tel. 22 435 89 32. marta005 Przepraszam serdecznie za wszelkie nieporozumienia wynikłe z zamieszczonego prze zemnie postu odnośnie odszkodowania od ręki. Odszkodowanie (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  sądowych, obecnie najwyzsza stawka za nadzor lub wywiad wynosi 66.70zł kurato zawodowy Jestem nauczycielem świetlicy.szkolnej Chciałabym pracować społecznie jako kurator sądowy .Jeżeli to możliwe (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  są organy nadzoru i kontroli nie są wystarczająco dotkliwe, by zniechęcać pracodawców i pracowników do naruszania zasad legalności zatrudnienia. Policja pracy nie może np. karać mandatami (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  okreslic złodziejstwem. wierzyciel mam prawo do swoich pieniedzy. wiec czlowieku jesli chcesz zeby ktos byl wobec Ciebie w porzadku, Ty badz w porzadku wobec innych. a tłumaczenie ze tych długow narobili (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  . Jak ktoś szuka takiej firmy to polecam :) Julia Możesz ubiegać się o zwrot podatku za ostatanie pięć lat. Co zrobić żeby odzyskać? Masz dwa wyjścia: samemu wypełniać formluarze i wysłać do (...)

 • zadlużone mieszkanie ojca21 Kwietnia 2014

  Witam. Pisze w takiej sprawie iz, w 2008 roku wymeldowalam sie od ojca. W styczniu 2014 roku dopiero przyszło mi pismo od komornika, jestem obciążona spłatą długu , gdyż moj ojciec nie opłacał mieszkania. (...)

 • Odszkodowanie z OC sprawcy - zaniżona wycena PZU25 Września 2011

  Witam serdecznie. Około miesiąca temu miałem kolizję drogową, w wyniku której zostało uszkodzone moje auto (w części przedniej: reflektory, maska, grill itd). Sprawca przyznał się do winy a wniosek (...)

 • Umowa o pracę -miejsce pracy27 Listopada 2013

  Witam Jestem przedstawicielem handlowym zatrudnionym na umowę o pracę na czas nie określony od 5 lat. Mam do obsługi teren 3 województw więc często mój czas pracy przekracza 8 h dziennie. Na (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE6 Października 2005

  Maciej_Logan Super dzięki bardzo za wyczerpującą odpowiedz. Jedno jeszcze , czyli jeśli KRUK podałby nas do sądu , to sad nie ustali przedawnienia? Tylko my musimy wnieść sprawę przeciwko (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  usługi, za ktore ty miałaś płacić, co miesiąc pewną sumę pieniędzy, zależna od tego jak długo rozmawiałaś w danym miesiącu). W piśmie za dużo się nie rozpisuj. Napisz tylko, że wierzytelność (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.