Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • wypadek przy pracy-czy należy mi się odszkodowanie1 Czerwca 2004

  Jakiś czas temu wykonując obowiązki zawodowe spadłam ze schodów i skręciłam nogę w stawie kolanowy. Na razie nie stwierdzono poważnego uszkodzenia (złamanie nogi, zerwanie torebki (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  tej pracy.Czy jest możliwość pozwania takiego pracodawcy (po pierwsze była to praca a czarno, po drugie została oskarżona o coś czego nie zrobiła) i wystąpienie o odszkodowanie?Jakie są (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  -pracy.net Iza, popieram Twoją opinię i naprawdę szkoda mi tych dziewczyn, ktore rzeczywiscie potrzebuja zwolnienia ze wzgledu na uciazliwe warunki pracy i niestety nie moga go dostac. Te Panie, (...)

 • ZUS i zadłużenie23 Września 2005

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym zaległości w Zusie obecnie 13 tys, (...)

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?9 Grudnia 2002

  z nimi dobry kontakt to lepiej dla tej 100 lub gora 200 nie psuc sobie kontaktow lilka Właśnie już w trakcie trwania sprawy możesz z Sądu otrzymać w trakcie trwania sprawy (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  Administracyjny). Dodaj jeszcze , że firmy windykacyjne nie mają prawa naliczać własnych kosztów tzw. manipulacyjnych - jest to niezgodne z prawem i powiedz , ze jeżeli nie pzrestana (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  . 5. Proszę o kontakt tylko osoby naprawdę zdecydowane. Ja rozumiem, że nie chcecie Państwo inwestowac w niepewne, ale nie ma innej procedury. Ktoś tę pracę musi wykonac i ktoś musi (...)

 • Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie8 Lutego 2007

  Tydzień temu miałem wypadek przy pracy. Rana cięta podczas pracy fizycznej, wezwano ambulans i miałem szytego kciuka lewej ręki. Lekarz wypisał L4. Pracodawca na drugi dzień zaproponował mi, (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  inflacji. Na dodatek zwolniła się z pracy i nie pracuje, a ja jestem w ciąży i nie wiem co robić. Mam dosyć wołania więcej i więcej. Niestety moje dziecko w przyszłości (...)

 • przemoc psychiczna w domu20 Lutego 2007

  . Mimo że poprawia się na chwilę a za miesiąc czy dwa jest koszmar. Ciągle słyszę, że jestem głupia, nie myślę, za mało zarabiam, za mało robię w domu, nie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane