odsetki od zus za długi okres oczekiwania na decyzję o rentę Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

wygłoszę i zgłoszę na nowo to mi kase za L4 i opiekę wypłacą. a tu -guzik z pentelką. A na rozprawie Sędzina mi powiedziała jasno, że jakbym pismo Zus zniszczyła, gdybym (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

wskrócie tochodzi oto że składki za właściciela firmy są do umorzenia ale jeśli chodzi o składki za pracownika to trzeba zapłacić, ja napisałam do zusu o rozłożenie na (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

okres za czynsz za wynajm hali od urzędu gminy.Kilka razy przesyłali nakazy do zapłacenia jednak nie miałam za co,a chodzi o sumę5600 teraz przyszł mi płacić 11860.czy (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

alimentacyjny na mnie?!!! Cwaniaczek. Mój wyjazd na wypoczynek (bo cały rok pracowałam na wspólne nasze dziecko) przecież nie zwalnia od obowiązku łożenia na dziecko przez (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

? z góry dziękuję za pomoc maja67 witam jesli ktos posiada wiedze w mojej sprawie prosze o pomoc chodzi o to ze mam zalegle alimenty w wysokosci 10 tys zlotych i za nic na swiecie (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

wypowiedział mi umowę na kartę Visa na sumę 20.000. Odsetki wynosiły ok.6000 zł + 300 musialam wpłacac.Emerytura moja wynosi 1345 zl. A mam rowniez inne kredyty. Nie wiem co teraz mam (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Składałem prośbe o przesunięcie terminu rozprawy na okres gdy będę juz po obronie (chodziło mi o spokój psychiczny). Pierwszy termin od jakiego się odwołałem to ok (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

.( okres zaczyna się na nowo) Wszystkie te kupione długi są kupowane w pakietach za marne grosze !!!!(za ułamek procenta) Dlatego tak firma windykacyjnym zależy na (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

smutnego i pustego życia poznałam kogoś, zdecydowałam się na rozwód ( bez orzekania o winie). Proszę o pomoc: czy mam szanse na alimenty na siebie?? Od czego jest (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

następną mam w sierpniu i mam przedstawić jakie są wydatki na dzieci.Mąż ma przynieść z urzedu pracy zaświadczenie o bezrobociu.Czy mam szansę na jakie kolwiek alimenty?Proszę o (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

mają na każdej rozprawie 5 adwokatów, możecie im skoczyć, składaja sprawy przez sąd w Łodzi który działa na ich korzyśc. Będziecie mądrale apelować, płacić za adwokata za (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

i pracuje od tygodnia(umowe o prace mam na okres próbny 3 miesięcy) Powiedzcie mi czy mogę iść juz na zwolnienie( ciąże mam zagrożoną) czy muszę przepracować jakis (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

internet w innych, aby znaleźć kredytodawcę pożyczki i natrafiłem na aktorkę na blogu mówiąc o pustych kartach ATM, nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy moje życie, ale ze względu (...)

długi rodziców

długi rodziców

to stać go na wczasy nad morzem i obozy zagraniczne mojego syna.Ma za sobą 3 nieudane związki,teraz rozpoczął nowy,4-ty.Wyjeżdżają sobie w każdy pogodny weekend za miasto na (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

!!! Przepraszam że to takie troche nie zrozumiałe ale ja naprawde mało na ten temat wiem! Ola Witam.Proszę napisz mi / może wiesz/ jak długi jest obecnie okres oczekiwania na (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

zamieszkania tz. ucieka. Nie wiem co dalej robić. Jak wygląda złożenie wniosku o ściganie za granicą. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Jadwiga w zaden sposob nie moge uzyskac od (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl maciej99 szukam kogoś kto korzysta lub korzystał kiedyś z firmy windykacyjnej-Alibi Bartłomiej Kucharski (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

sprzeciwu od nakazu, jest nieporadna, na dodatek od wielu lat leczy się na depresję. hcemy pozwać P.R.E.S.C.O do Sądu .. bielawica z wklejonymi tekstami to jest pomyłka, proszę (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

. Książki tej nie dostałam, ale za to dostałam fakturę za książkę. Fakturę zignorowałam, bo niby dlaczego mam płacić za coś czego nie otrzymałam ?!Zaczęły się telefony i pisma (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

bardzo - a co mają wspólnego twoje dojazdy z kwotą alimentów??? to są pieniądze na dziecko a nie na twoje dojazdy na uczelnię. Ty też masz obowiązek łożenia na dziecko, alimenty (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

to ja się na żartach nie znam. No na takich się nie znam jak się kogoś traktuje jak śmiecia. Byliśmy małżeństwem 10 lat. Zaraz po ślubie poszliśmy "na swoje" bo teściowa strasznie (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

prośbę o polecenie adwokata od prawa spadkowego. Zależy mi na tym, żeby wynagrodzenie to był % od "odzyskanego- spadkowego" mienia. Biuro/kancelria nie musi być w Warszawie. narnia (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

korzystało się z pomocy mops wcześniej potrzebne zaświadczenie to od pracodawcy o udzieleniu wychowawczego na jaki okres i na jakie dziecko zaświadczenie z ZUS o (...)

ABOLICJA ZUS dla przedsiębiorców!

ABOLICJA ZUS dla przedsiębiorców!

ubezpieczenia społeczne powoduje umorzenie za ten sam okres składek zdrowotnych adamN co w przypadku gdy mam zaległości z opłatą składek zus od połowy roku 2008 do połowy 2009 (...)

Odmowa przyznania renty z tytułu niezdolności do pracy

Odmowa przyznania renty z tytułu niezdolności do pracy

złożeniem wniosku o rentę w ostatnim dziesięcioleciu przed złożeniem wniosku Zus Odmawia prawa do renty. Bardzo prosze o pomoc co w tej sytuacji możemy zrobić? Czy jest sens (...)

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

. Kilka dni temu dowiedziałam się, że mój były mąż jest zadłuzony od 2005 w Zus i od 2007 w USkarbowym. Czy odpowiadam za jego długi? Chcę zaznaczyć, że mąż od (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

dostala kase za kogos kto sie zarejestruje wiec nie pisz takich bzdur. Tu ludzie czekaja na porady a nie na takich cwaniaczkow jak ty. ziomal Firmy windykacyjne to jedna wielka sciema nie ma (...)

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

zameldowali mnie na okres tymczasowy ale juz niestety zostalam wymeldowana.prosze o wiadomosci na e-mail: paulanman2@o2.pl.Pozdrawiam paulina.majcherek Witam nie długo stracę (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

na wpłąte 1500zl. Nie stać mnie na to, jestem studentką co prawda pracuje, ale niewiele zarabiam. Powiedziałam o tym i do tego zgłosiłam, ze miałam otrzymac informacje na temat (...)

1

2

3

4

5

...

19