odsetki komornicze 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

?Czy podczas spłacania odsetki są dalej naliczane?Czy ktoś wie jak to wyglada?Dzieki anetapolska21 [cytat] Czlowieku zaplac ten rachunek+odsetki, bo sie od Ciebie nigdy w zyciu nie odczepia. (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

zarzutu przeciwko firmie. Odsetki naliczne przez nich, to odsetki ustawowe do którym Pan jest zobowiązany ponieważ nie regulowął Pan swoich zobwiązań w terminie. Skoro Pan już spłaca swój (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

to nie stac to niech idzie do roboty i zasuwa, a nie doi ojca na swoje wlasne potrzeby, a potem jak go wydoi to jeszcze mu sprawe zaklada o odsetki i komornika nasyla. Prawdziwy ojciec nigdy nie pozwoli

Postępowanie komornicze

Postępowanie komornicze

czy postępowanie komornicze zawiesić czy nie, umorzyć, rozłożyć na raty itp. Komornik wykonuje jedynie jego polecenia i rzeczywiście jedyną bolączką są tu koszty komornicze realizowane (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

pogróżki komornicze i takie tam inne a nawet ostatnio jedna wybiła się do wysłania mi jakiegoś pozwu do sądu czy jego kopii, oczywiście odebrałem ten list polecony, ale czy oni tak mogą i czy (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

to ostatnie plus odsetki? A odsetki to wtedy będe płacić całe czy tylko od tej ważnej faktury co to nie uległa przedawnieniu? Aha klauzula wykonalności z dnia 12.03.2009 Bardzo proszę o radę! Ania (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

2012. Oczywiście nikt wcześniej, mimo ich listów, nie dzwonił w tej sprawie (jak nie dzwonił, jak dzwonił i sprawa zaczęła się w maju 2011, a nie lipcu 2012). Był bardzo nie miły. Kiedy (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

pułapkami i kruczkami prawnymi, ugody. (Ta ugoda oczwiście zawiera kilkudzięsięcioprocentowe odsetki, koszty manipulacyjne itp).Na potwierdzenie moich słów o chamstwie niektórych firm windykacyjnycj (...)

Komornik za .... zaufanie...;o(

Komornik za .... zaufanie...;o(

chętnie poczytam - na razie daję Wam trochę swoich doświadczeń. Krych alimenty.pl Mam pytanie.Moje byle sloneczko nie płaci alemetow, ma zadluzenie komornicze 14000tys. Czy prawda jest ,ze po 2 latach (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

terminie i pisali ze sprawa zamknieta .Za miesiac nakaz zaplaty z sądu za odsetki 137zł koszty sądowe i 29 odsetki -wpłacilem . po 4 miesiącach znów dzwonia ze opłata za jakąś klałzule 120zł (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

] krause witam. Mam auto ciężarowe w leasingu do końca września,mam tez sprawy komornicze. pytanie brzmi czy jak wezmę pożyczkę prywatna notarialna pod zastaw tego auta,czy komornik możne mieć jakieś (...)

zawieszenie egzekucji komorniczych

zawieszenie egzekucji komorniczych

ale wciąż spłacam zaległe alimenty które wypłacał jej kiedyś ZUS przez komornika co mogę zrobić by płacić bezpośrednio do ZUS i czy wciąż naliczane są odsetki od tej kwoty i koszty komornicze

koszty komornicze i odsetki po 4 latach

koszty komornicze i odsetki po 4 latach

koszty komornicze i odsetki po 4 latach Mam takie pytanie, jakie są koszty komornicze i jakie mogą być odsetki od kredytu na 10tys. zaciągniętego 5 lat temu?

Bezradność komornika czy mściwość wierzycielki?

Bezradność komornika czy mściwość wierzycielki?

egzekucji i suka znów górą. a komornik stwierdza, że mając tytuł prawny nie może sprawy nie przyjąć. koszty komornicze pokrywa oczywiście tylko dłużnik (ustawa)! jestem w sytuacji jaką opisuje (...)

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

odsetki i co się stanie za to,że ich nie zapłaciłam ????? Sylwia prawo-cywilne.net Witam mam pytanie, może mi ktoś pomóc napiać odwołanie od zapłaty biletu mpk? PILNE!! MoniC prawo-cywilne.net (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

minie rok i zamelduje sie w tym mieszkaniu. Ale nawet jak rozlozą mi kwote - roszczenie wuja na raty na rok... odsetki by szły. dziekuje i pozdrawiam betel Ojciec przechodząc na emeryturę w 1998 roku

niesłuszna windykacja

niesłuszna windykacja

widzenia to nie z mojej winy narosły odsetki lecz z państwa. opłata główna została uiszczona następnego dnia po otrzymaniu pisma czyli 19.04.2013r. i to jest jedyne pismo jakie otrzymałem. I proszę (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

dlug urosl ponad 7 tysiecy dostali ze spoldzielni pismo o eksmisje.cala rodzina zebtala ta kwote i dlug za mieszkanie zostal splacony w calsci ale okazalo sie ze jeszcze sa odsetki od dlugu ktore wynosza

Do MIKAWI: min.:alimenty+dług+odsetki

Do MIKAWI: min.:alimenty+dług+odsetki

dochodu :( jeśli chodzi o ewentualne sparwy komornicze: czy ja musze wypełnić, jakieś formularze? i gdzie tego szukać, jeśli jest taka konieczność? czy muszę faktycznie zwrócić się do komornika (...)

Pytanie o koszty komornicze

Pytanie o koszty komornicze

Pytanie o koszty komornicze Witam, mam pytanie o koszty komornicze. Mam wyrok sądu za mandat 600zł + 300zł koszty sądowe. (Mandat dostałem za coś czego nie zrobiłem, ale ja byłem sam a policjantów

Darowizna działki, sprzedaż jej i nieodprowadzony podatek. Postępowanie komornicze

Darowizna działki, sprzedaż jej i nieodprowadzony podatek. Postępowanie komornicze

niego wraz z ruchomościami będącymi jego własnością. Ze względu na licytacje komornicze prawdopodobnie domy zostaną sprzedane za cene znacznie niższą niż wartość. Jeśli nawet sprzedaż dwóch (...)

KOMORNIK:Zawiadomienie o wszczęciu egzekucji. co robić?

KOMORNIK:Zawiadomienie o wszczęciu egzekucji. co robić?

obciążyć nimi w całości dłużnika. Egzekucja z ruchomości, wynagrodzenia, wierzytelności i kont bankowych dłużnika okazała się bezskuteczna. Od 2012 roku moja sytuacja finansowa nie uległa (...)

długi ojca...

długi ojca...

nieruchomości za 2012 rok. Chce teraz uregulować to co zostało czyli ten podatek oraz komornika . ALE MOJE PYTANIE JAK SIĘ ZABEZPIECZYĆ PRZED NASTĘPNYMI ? CO MAM ZROBIĆ ŻEBY UDOWODNIĆ ZE SPADKU (...)

Poproszę o poradę prawną Bardzo ważne

Poproszę o poradę prawną Bardzo ważne

, początek zimy). Budowa była wykonana już w ok. 90%. Pracę zostały wzniowione w maju 2012 roku i trwały do czerwca 2012. Po zakończeniu prac zgłosiłem budynek do odbioru, jednakże pojawiły (...)

Pomocy!!! Chcę spłacić wierzyciela, komornik umorzył postępowanie komornicze.

Pomocy!!! Chcę spłacić wierzyciela, komornik umorzył postępowanie komornicze.

odzywa się co trzy lata , żeby czasem żadne odsetki się nie przedawniły. Czytałam o stosowaniu "furtki" z art .49 ust.2 ustawy o zapłaceniuzobowiązania wierzycielowi (już po wszczęciu egzekucji) (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

regularnie,jakie jest wyjście aby u komornika odsetki nie bily i jak najlepiej to rozwiazac. pi2017 Spróbujcie znaleźć,, komornik czyli.... słodka zemsta byłej żony PORADNIK'' AUTOR MAREK JÓZEFOWICZ (...)

zniesienie egzekucji komorniczej

zniesienie egzekucji komorniczej

wyplacaja moje niby nieplacone alimenty.zlozylem skarge na czynnosci komornicze-sad nakazal komornikowi wyjasnic sprawe ale komormik nic z tego sobie nie robi i nadal wystawia bzdurne wnioski.mimo iz place

presco

presco

2012 okazało sie ze MTU przedłużyło automatycznie swoją polise ubezpieczeniową 1100zł. Dzwoniłem do MTU by wyjaśnić sprawę i twierdzili ze nie dostali żadnego wypowiedzenia. od sierpnia 2013 (...)

Proszę o poradę prawną bardzo pilne

Proszę o poradę prawną bardzo pilne

, początek zimy). Budowa była wykonana już w ok. 90%. Pracę zostały wzniowione w maju 2012 roku i trwały do czerwca 2012. Po zakończeniu prac zgłosiłem budynek do odbioru, jednakże pojawiły (...)

Ile mają wynosić odsetki ustawowe 2012??

Ile mają wynosić odsetki ustawowe 2012??

Ile mają wynosić odsetki ustawowe 2012?? Potrzebuje szybko dowiedzieć się czy te odsetki ustawowe mają ulec zwiększeniu. Nie jestem ekspertem, ale wyczytałam, że odsetki ustawowe (...)

1

2

3